• Informacje na temat:

  kelly osbourne w polsce

Artykuły na temat: kelly osbourne w polsce
 • Kelly Osbourne ostro o polskich celebrytkach!

  Córka slynnego Ozzy'ego podczas swojego pobytu w Polsce przyjrzała się kilku rodzimym gwiazdom. Niektórym dość mocno się dostało!

 • Modnisia skrytykowana

  Anna Mucha, czyli Magda Marszałek z "M jak miłość", znana jest z kontrowersyjnych wypowiedzi, oryginalnego podejścia do macierzyństwa i barwnych kreacji, w których pojawia się na czerwonym dywanie. Ostatnio styl aktorki skrytykowała inna gwiazda - Kelly Osbourne.

 • Lesz podbije USA?

  Aguilery, odpowiada także za sukcesy Gwen Stefani, Pink i Kelly Osbourne. Panie już kilka lat temu rozmawiały o nawiązaniu współpracy, ale dopiero teraz zabrały się do tego na poważnie. Trzeba przyznać, że Dariusz Krupa dobrze zajmuje się swoją podopieczną. Od kiedy pracują razem, Natalia coraz częściej pojawia się w mediach. Tabloidy coraz chętniej o niej piszą, a w Polsce jest to wyznacznikiem...

 • Ozzy Osbourne nie pojawi się w lutym przyszłego roku na koncercie w Polsce. Ma to związek z ciężkim wypadkiem, jakiemu artysta uległ w poniedziałek, 8 grudnia, na terenie swojej posiadłości w Anglii. Ozzy cały czas przebywa w szpitalu na oddziale intensywnej terapii i jest podłączony do respiratora.

 • Ścieżka dźwiękowa do "The Osbournes"

  Jack Osbourne, 16-letni syn Ozzy’ego, będzie producentem ścieżki dźwiękowej do sitcomu o życiu jego rodziny. Jedną z piosenek, która znajdzie się na płycie, wykona siostra producenta, 17-letnia Kelly. Będzie to "Papa Don't Preach" z repertuaru Madonny. Nie znana jest nawet orientacyjna data premiery tej płyty.

 • "Rodzina Osbourne'ów" najlepsza?

  Sharon Osbourne, żona słynnego wokalisty Black Sabbath Ozzy'ego, skrytykowała telewizyjne reality show. Gwiazda popularnej także w Polsce serii "Rodzina Osbourne'ów" jest przekonana, że żaden z nich nie powtórzy sukcesu, jaki stał się udziałem reality show z jej rodziną w roli głównej.

 • Druga część "The Osbournes" w Anglii?

  Stacja MTV rozpoczęła negocjacje z rodziną Osbourne’ów w sprawie realizacji drugiej części sitcomu "The Osbournes". Pomimo spektakularnego sukcesu pierwszej serii, nie będą one łatwe, gdyż familia słynnego rockmana, w szczególności córka Kelly i syn Jack, naciskają na swoich rodziców, aby kolejne odcinki nie były realizowane w posiadłości w Beverly Hills, lecz w domu Ozzy’ego w Anglii.

 • Drugi sezon "Rodziny Osbourne'ów"?

  Jak głosi nieoficjalna informacja, sitcom "The Osbournes", który w Polsce będzie emitowany od 7 maja w MTV Polska jako "Rodzina Osbourne'ów", najprawdopodobniej doczeka się kontynuacji. Informacja taka zagościła w telewizyjnym programie "Extra".

 • Najbardziej wpływowe wokalistki

  Angielski tygodnik "New Musical Express" przeprowadził ankietę, w której wyłoniono kobietę mającą największy wpływ na oblicze dzisiejszego rynku muzycznego. Wyniki mogą być dość zaskakujące, zwłaszcza dla nas, bowiem wygrała mało znana w Polsce Karen O, z amerykańskiej punkrockowej formacji Yeah Yeah Yeahs, uznanej za jedno z największych objawień ub. roku.

 • Pharrell Williams "Marilyn Monroe": W hołdzie kobietom

  Czy teledysk "Marilyn Monroe" powtórzy sukces megahitu "Happy"?

Wideo na temat: kelly osbourne w polsce
 • Kelly Osbourne: Zrobiłam sobie cycki

  Marcin Cejrowski, reporter programu "Studio Weekend", spotkał się z Kelly Osbourne, córką jednego z najsłynniejszych rockmanów świata, przy okazji jej wizyty w Polsce. 29-latka udzieliła dziennikarzowi wywiadu, w którym wyznała m.in., że czuje się u nas niesamowicie, jak sam Justin Bieber. Przyznała także, że poddała się operacji plastycznej: "Oczywiście, zrobiłam sobie cycki! (śmiech