• Informacje na temat:

  kelly preston

Artykuły na temat: kelly preston
 • Nie żyje Kelly Preston, żona Johna Travolty

  Zmarła Kelly Preston, znana aktorka, prywatnie żona Johna Travolty. Miała 57 lat. To kolejna tragedia w życiu gwiazdora, który w 2009 roku musiał opłakiwać śmierć ich syna, Jetta.

 • Adam Levine pożegnał zmarłą Kelly Preston. Zagrała w klipie Maroon 5

  Lider Maroon 5, Adam Levine, pożegnał w mediach społecznościowych Kelly Preston. Aktorka zagrała w słynnym klipie grupy do utworu "She Will Be Loved".

 • Kelly Preston zagra prawniczkę

  Kelly Preston ( "Jerry Maguire" , "Miłość jak narkotyk" , "Gra o miłość" ) wcieli się w główną bohaterkę niezależnego filmu "Return to Sender". Będzie to opowieść o pani adwokat, która usiłuje uratować życie kobiety niesłusznie skazanej na śmierć. Reżyserem filmu będzie Duńczyk Bille August ("Pelle zwycięzca", "Dom dusz", "Nędznicy").

 • Travolta dopinguje Australijczyków

  Przygotowujący się po raz kolejny do roli ojca John Travolta zabrał swoją ciężarną żonę Kelly Preston i ich córkę Ellę do RPA, aby cała rodzina mogła obejrzeć ceremonię otwarcia Mistrzostw Świata w piłce nożnej, która odbyła się 10 czerwca w słynnej dzielnicy Soweto w Johannesburgu.

 • Williams, Travolta i bliźnięta

  Obok pary aktorów w obrazie wystąpią żona Travolty, Kelly Preston oraz jego córka, Ella. Autorami scenariusza są David Diamond i David Weissman. Reżyserią obrazu zajmie się Walt Becker. Prace na planie rozpoczną się w drugiej połowie tego roku.

 • Zwariowana Famke Janssen

  ..., Debra Winger, Monica Potter, Kelly Preston i Zooey Deschanel. Pierwszy klaps na planie opowieści padł w piątek, 21 lutego.

 • Film z Johnem Travoltą stracił dystrybutora

  ..., zobaczymy również: Kelly Preston, Staceya Keacha oraz Spencera Lofranca. Legendarny gangster-celebryta, boss rodziny Gambino zmarł w 2002 roku w więzieniu na raka krtani, gdzie odsiadywał wyrok...

 • Travolta robi sobie wolne

  Żona gwiazdora Kelly Preston jest obecnie w 9. miesiącu ciąży. Travolta, który ma już syna o imieniu Jett, jest sparaliżowany strachem, że mógłby nie zdążyć na narodziny swojego kolejnego dziecka(...) znów będzie ojcem. Zdecydował się nie robić żadnych filmów w przyszłym roku, a cały swój czas chce poświęcić rodzinie. To wspaniałe". Kelly Preston i John Travolta, którzy spodziewają się...

 • Złote Maliny: Oto najgorsze filmy zeszłego roku

  ...: Upadłe królestwo" Najgorsza aktorka drugoplanowa : Kellyanne Conway - "Fahrenheit 11/9" Marcia Gay Harden - "Nowe oblicze Grey'a" Kelly Preston - Gotti" Jaz Sinclair - "Slender Man" Melania Trump(...) muppetów - "Rozpruci na śmierć" Will Farrell i John C. Reilly - "Holmes i Watson" Kelly Preston i John Travolta - "Gotti" Donald Trump i jego małostkowość - "Death of a Nation"/"Fahrenheit 11/9" Najgorszy...

 • Honory dla Johna Travolty

  ..."To świetna okazja, abym zadeklarowała moją miłość do Johna Travolty. Cieszę się, że tutaj jestem" - oświadczyła Oprah Winfrey. "Muszę wyznać, że od wielu lat John to mój przyjaciel od serca" - dodała Kristie Alley, która wystąpiła u boku Travolty w kinowej serii "I kto to mówi" . W ceremonii wręczenia nagrody wzięli udział m.in. Kathy Bates, James Gandolfini oraz żona aktora Kelly Preston. John...

Zdjęcia na temat: kelly preston
 • John Travolta