• Informacje na temat:

  kelly rowland zdjęcia

Artykuły na temat: kelly rowland zdjęcia
 • Kelly Rowland potwierdziła ciążę!

  Kelly Rowland (33 l.) zamieściła na Instagramie zdjęcie, które potwierdza doniesienia o ciąży.

 • Piosenkarka Kelly Rowland zostanie mamą

  Znana z grupy Destiny's Child wokalistka Kelly Rowland jest w ciąży.

 • Kelly Rowland jest w ciąży!?

  Wygląda na to, że Kelly Rowland (33 l.) szykuje się właśnie do nowej roli w swoim życiu. Jej rodzina niebawem się powiększy?

 • K. Rowland: Idealna żona

  Pod koniec stycznia pojawiły się informacje o przełożeniu daty ślubu Kelly Rowland (wokalistki Destiny's Child) i gwiazdora futbolu amerykańskiego Roy'a Williamsa. Niektórzy od razu dodawali, że doszło do zerwania zaręczyn. Nieporozumienia postanowiła wyjaśnić sama Kelly, który stwierdziła, że potrzebuje trochę więcej czasu, by stać się "idealną żoną".

 • Kelly Rowland (33 l.) już wkrótce zostanie po raz pierwszy mamą. Gwiazda nawet w zaawansowanej ciąży dba o sylwetkę i kondycję!

 • Destiny's Child: Płyta w listopadzie

  Nowy, już piąty, album amerykańskiego żeńskiego tria Destiny's Child, ukaże się w połowie listopada. Album zatytułowany został ostatecznie "Destiny Fulfilled". Pierwszym singlem będzie utwór "Lose My Breath", który pojawi się w sklepach 1 listopada.

 • Szwedzki producent i autor tekstów Jany Schella odwiedzi dzisiaj uczestników w Akademii Gwiazd. Uznany kompozytor i producent ma za sobą współpracę m.in. z Destiny's Child, Britney Spears, Celine Dion, Kelly Rowland czy Boyzone.

 • "Wiem, co mi sprawia przyjemność"

  Dla jednych jest wszechstronnie utalentowaną artystką, mającą szansę zrobić karierę na miarę Madonny, dla innych zaledwie wytworem sprawie działającej machiny promocyjnej. Faktem jest, że Beyonce Knowles od dzieciństwa przygotowywana była przez swego ojca i jednocześnie menedżera, Matthew Knowlesa, do roli wielkiej gwiazdy.

 • Milla Jovovich zostanie po raz drugi mamą!

  Hollywood w ostatnim czasie przeżywa prawdziwe baby boom! Już wkrótce mamami zostaną Scarlett Johansson oraz Mila Kunis. W ciąży są również Kelly Rowland oraz Alicia Keys. Niedawno krążyły(...) właśnie rozpoczynać zdjęcia do kontynuacji horroru "Resident Evil", ale w tej sytuacji musiała z tego zrezygnować. Radosną nowiną podzieliła się z fanami na Facebooku. "Pierwotnie miałam napisać...

 • Zespół Destiny’s Child powstał w latach 90. i odniósł światowy sukces. Jego skład na początku tworzyły Beyonce Knowles, Kelly Rowland, LaTavia Roberson oraz Le Toya Lucket. Dwie ostatnie opuściły grupę w 2000 roku, tuż przed premierą singla "Say My Name". W zagranicznych mediach pojawiły się właśnie niepokojące doniesienia na temat jednej z byłych wokalistek zespołu. Chodzi o Latavię Roberson...