• Informacje na temat:

  kelnerka londyn

Artykuły na temat: kelnerka londyn
 • Kanye i Kim zapomnieli zapłacić?

  Kelnerka obsługująca słynnego raper Kanye Westa i jego dziewczynę Kim Kardashian zganiła parę za nieuregulowanie rachunku.

 • Kto pamięta Anię Teliczan?

  Ania Teliczan, która trzy lata temu zdobyła sławę w "Mam talent" i wydała płytę w Londynie, pożaliła się lokalnej gazecie, że już nikt o niej nie pamięta. Zapomniana młoda piosenkarka na chleb zarabia jako kelnerka i myśli o wydaniu kolejnej płyty.

 • Ósmy odwyk rockmana

  Ronnie Wood, gitarzysta The Rolling Stones, po raz ósmy trafił na odwyk. W klinice w Londynie będzie próbował pokonać problemy z alkoholem.

 • Mela Koteluk: Działanie na psi węch

  ...- Mieszkając w Londynie, nie miałam żadnych ambicji muzycznych - wspomina w rozmowie z Interią Mela Koteluk, która w ciągu raptem dwóch lat stała się jedną z najbardziej cenionych polskich wokalistek.

 • 65-letni rockman chce zostać ojcem

  Ronnie Wood, który w Londynie wziął ślub ze swoją narzeczoną Sally Humphreys, marzy, by znów zostać ojcem - podają brytyjskie media. 65-letni gitarzysta Rolling Stonesów ma już czworo dzieci z poprzednich związków.

 • ...46-letni Quaid kilka miesięcy temu wybrał się z Meg Ryan na kolację do pewnej restauracji w Hollywood. Aktorską parę obsługiwała młoda kelnerka o imieniu Danielle, która bardzo spodobała się aktorowi(...) Quaidem Meg Ryan widywana jest z australijskim aktorem Russellem Crowem, z którym kręci obecnie w Londynie swój nowy film.

 • Samotny mężczyzna u Coenów

  ...w Londynie i Teksasie, przed nadejściem lata. Przypomnijmy, że ostatni film Colina Firtha, "Jak zostać królem" Toma Hoopera, otrzymał 14 grudnia najwięcej nominacji do Złotych Globów. Brytyjski dramat ma...

 • Rzucił młodszą. Wróci do żony?

  Przypomnijmy, że Wood w lipcu 2008 roku porzucił swoją żonę Jo dla Ekateriny, pracującej w Londynie jako kelnerka. Małżeństwo gitarzysty trwało 23 lata. Jednak najwyraźniej związek Ronniego z Ekateriną to już przeszłość. W poniedziałek (14 września) doszło do ostrej sprzeczki między parą w londyńskiej posiadłości gitarzysty. Widziano jak muzyk wyrzuca ubrania kochanki przez balkon na ulicę...

 • Policja w domu rockmana

  Przypomnijmy, że 62-letni gitarzysta w lipcu zeszłego roku zostawił żonę Jo Wood dla 20-letniej Rosjanki, która w Londynie pracowała jako kelnerka. Jak donosi tabloid "Daily Mirror", związek muzyka i 20-latki nie jest usłany różami. Para często się kłóci. Ostatnio sytuacja była tak poważna, że sąsiedzi Wooda postanowili wezwać policję. "Hałas był okropny. Wykrzykiwali groźby i przekleństwa pod...

 • Ronnie Wood zdradzał kochankę

  ...kolejną intrygującą anegdotę: "Flirtował ze wszystkimi. Raz wziął przyjaciółkę na zakupy, kupił jej sukienkę, parę butów i ciągle gapił się na jej tyłek w mojej obecności". Była kelnerka, dziś celebrytka, przyznaje jednak, że mimo dużej różnicy wieku byli w sobie bardzo zakochani. "Wynajęliśmy razem mieszkanie w Londynie i całe miesiące spędzaliśmy razem. Byliśmy szalenie zakochani. Sprawiliśmy...