• Informacje na temat:

  kenneth branagh reżyser

Artykuły na temat: kenneth branagh reżyser
 • Kenneth Branagh zachwycony scenariuszem filmu „Tenet”

  ...w nim w jednej z ról Kenneth Branagh.

 • Kenneth Branagh i jego wyzwolony Kopciuszek

  Kenneth Branagh podjął się niełatwego zadania - opowiedział o losach prześladowanej przez macochę i podłe siostry pięknej dziewczyny, zrywając z powszechnymi wyobrażeniami na temat Kopciuszka. Reżyser wyznał, że chciał nadać tej historii nowoczesny wyraz.

 • Kenneth Branagh w "Harrym Potterze 2"

  Nareszcie wiadomo, kto w drugiej części filmowej opowieści o Harrym Potterze zagra profesora Gilderoy'a Lockharta. W roli tej wystąpi znany angielski aktor i reżyser Kenneth Branagh ( "Stracone zachody miłości" , "Celebrity", "Henryk V"). Poprzednio kandydatami do roli Lockharta byli Hugh Grant i Alan Cumming.

 • Kenneth Branagh: Szekspir i komiksy

  Kenneth Branagh bardzo uważa, aby nie poświęcać przyszłości więcej, niż pięć minut dziennie. Powód jest prosty: w życiu nie da się niczego przewidzieć, a już zwłaszcza w show biznesie.

 • Branagh konspiruje

  Kenneth Branagh, znakomity brytyjski aktor i reżyser, zagra współpracownika Hitlera w amerykańskim filmie telewizyjnym, zatytułowanym "Conspiracy". Obraz będzie zapisem tajemniczego spotkania przywódców Trzeciej Rzeszy w 1942 roku, podczas którego ustalono program ostatecznego rozwiązania "kwestii żydowskiej".

 • Nowy superbohater Branagha

  Kenneth Branagh powiedział, że jego zdaniem Thor "pochodzi z innego źródła", niż inny superbohater z komiksów Marvela - Iron Man.

 • Kenneth Branagh: Wojenny Mozart

  Filmowa wersja "Czarodziejskiego fleta" Wolfganga Amadeusza Mozarta w reżyserii specjalisty od szekspirowskich ekranizacji Kennetha Baragha ( "Wiele hałasu o nic" , "Stracone zachody miłości" ) będzie miała swoją światowa premierę podczas festiwalu filmowego w Toronto. Branagh postanowił jednak opowiedzieć akcję słynnej opery w scenografii I wojny światowej.

 • Tytuły szlacheckie dla Winslet i Branagha

  Znana brytyjska aktorka, zdobywczyni Oscara Kate Winslet oraz reżyser i aktor Kenneth Branagh zostali uhonorowani przez królową Elżbietę II. Branagh otrzymał tytuł szlachecki, a Winslet została komandorem Orderu Imperium Brytyjskiego - podała w piątek AP.

 • Branagh w "Mission: Impossible"

  Kenneth Branagh ( "Wiele hałasu o nic" ) prowadzi negocjacje w sprawie udziału w filmie "Mission: Impossible 3" , kontynuacji przebojów "Mission: Impossible" i "Mission: Impossible 2" . Jak podaje magazyn "Hollywood Reporter", brytyjski aktor miałby zagrać "czarny charakter".

 • Branagh jako sir Laurence Olivier

  Kenneth Branagh ("Henryk V", "Wiele hałasu o nic") ma wielką szansę na Oscara za występ w drugoplanowej roli w filmie "Mój tydzień z Marilyn", u boku - również nominowanej do Oscara - Michelle Williams ("Tajemnica Brokeback Mountain").