• Informacje na temat:

  kerry katona plotki

Artykuły na temat: kerry katona plotki
 • K. Katona: Narzeczony w domu

  Wygląda na to, że można mówić o definitywnym zakończeniu związku Kerry Katony, byłej wokalistki Atomic Kitten, i Briana McFaddena, byłego członka Westlife. Po ich rozwodzie pod koniec 2004 roku, Brytyjczycy ekscytowali się kolejnymi odsłonami rozstania. Teraz oboje odnaleźli się w innych związkach. Dave Cunningham, nowy chłopak Kerry, właśnie przeprowadził się do jej domu w Warrington.

 • Zmniejszy biust na wizji

  Dość mocno już zapomniana gwiazdka pop Kerry Katona (niegdyś w girlsbandzie Atomic Kitten) ponownie pojawi się w telewizji jako bohaterka reality show.

 • Gwiazda pop zakładniczką

  Była wokalistka zespołu Atomic Kitten, Kerry Katona, została napadnięta przez uzbrojonych włamywaczy w swoim domu.

 • Bez męża na plecach

  Kerry Katona, była wokalistka angielskiej grupy Atomic Kitten, zamierza pozbyć się tatuażu przypominającego jej byłego męża, Briana McFaddena, członka boysbandu Westlife. Para rozstała się we wrześniu 2004 roku i od tego czasu obie strony wyraźnie dają odczuć, że nic ich już nie łączy. Katona postanowiła laserem usunąć z pleców wytatuowane imię byłego małżonka.

 • Brian Mc Fadden znów zakochany?

  Brian McFadden, były członek irlandzkiego boysbandu Westlife, odnalazł szczęście w miłości. Po rozwodzie z Kerry Katoną, byłą wokalistką grupy Atomic Kitten, Irlandczyk spotyka się z australijską wokalistką Deltą Goodrem. Plotka rskie media z Wysp Brytyjskich donoszą, że wspólnie spędzili romantyczne świąteczne wakacje w Republice Południowej Afryki.

 • Delta Goodrem: Ważniejsza kariera?

  Brian McFadden, były wokalista irlandzkiego boysbandu Westlife, chyba nie ma szczęścia w miłości. We wrześniu ubiegłego roku rozstał się z żoną Kerry Katoną, byłą wokalistką grupy Atomic Kitten. Jednym z powodów rozwodu był fakt, że Irlandczykowi zawróciła w głowie australijska piosenkarka Delta Goodrem. Razem spędzili romantyczne świąteczne wakacje w Republice Południowej Afryki, ale niedawno...

 • McFadden: Bez oświadczyn

  ..."To nie prawda, że się oświadczyłem. Może kiedyś - ale jeszcze nie teraz" - powiedział Brian McFadden, prostując krążące plotki . Wokalista ujawnił, że prędzej można spodziewać się kolejnego(...), że pod koniec 2004 roku były wokalista Westlife rozwiódł się z Kerry Katoną, śpiewającą niegdyś w grupie Atomic Kitten.