• Informacje na temat:

  kevin baran

Artykuły na temat: kevin baran
 • Nie żyje aktor i komik Rip Taylor. Miał 85 lat

  Rip Taylor - amerykański komik, aktor filmowy, telewizyjny i dubbingujący - nie żyje. Znany z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" artysta zmarł 6 października 2019 roku w wieku 85 lat.

 • Letnie Tanie Kinobranie w Krakowie

  Kino Pod Baranami zaprasza na Letnie Tanie Kinobranie, czyli doroczny wakacyjny przegląd filmowy. W programie najciekawsze filmy ostatnich lat i klasyka światowego kina. Akcja już trwa, a zakończy się dopiero 30 sierpnia.

 • "Marley" otworzy Krakowski Festiwal Filmowy

  ..."Marley" - dokumentalna opowieść o legendarnym muzyku reggae Bobie Marleyu w reżyserii Kevina Macdonalda otworzy 28 maja 52. Krakowski Festiwal Filmowy. Organizatorzy imprezy spodziewają się też wizyty reżysera filmu.

 • "Marley": Słynniejszy od Elvisa!

  Premierowym pokazem dokumentu "Marley" Kevina Macdonalda rozpoczęła się w poniedziałek, 28 maja, 52. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Twórca obrazu - znany brytyjski reżyser ("Ostatni król Szkocji") - był gościem specjalnym seansu.

 • Nominowane makijaże i fryzury

  ..."Master of Disguise" (Sony Pictures) Kevin Yagher, Michelle Vittone-McNeil, Dana Carvey "Czerwony smok" (Universal Pictures) Julie Pearce, Randy Westgate, Matthew Mungle, Ken Diaz, Ralph(...)" (Comedy Central) Kristina Vogel, Kevin Haney, Brian Penikas, Kathleen Crawford "Buffy - postrach wampirów" (UPN) Peter Montagna, Bridgette Myre Ellis, Carol Schwartz "MADtv" (Fox) Jennifer Aspinall...

 • KFF: Dla profesjonalistów i zwykłych widzów

  ..."Marley" w reżyserii Kevina Mcdonalda. Organizatorzy imprezy spodziewają się też wizyty twórcy filmu. W ramach prezentacji narodowych tym razem gościem specjalnym festiwalu będzie kinematografia włoska(...) Teatralnej, w Kinie pod Baranami oraz specjalnym plenerowym Kinie pod Wawelem, gdzie wstęp na seanse będzie bezpłatny.

 • KFF: Jedyny taki festiwal w Polsce

  Pokazy konkursowe odbywać będą się w kinach Kijów.Centrum oraz Mikro, pokazy pozakonkursowe, na które składa się w tym roku 12 zróżnicowanych cykli tematycznych w Kinie Pod Baranami oraz w Centrum(...) Klezmatics. 51. edycję Festiwalu otworzy premierowy pokaz filmu "Dzień z życia" ("Life in a Day") Kevina Macdonalda, laureata Oscara za film dokumentalny "Jeden dzień we wrześniu", autora m.in...

 • Netia Off Camera: Kino wybitne, ale niełatwe

  ...", "Fatalnym zauroczeniu", "Hej, skarbie", "Musimy porozmawiać o Kevinie" i "Complete Unknown" (Sundance, 2016). Billy był trzykrotnie nominowany do nagrody Emmy. Jego telewizyjne dokonania to m.in(...) Camera Pro Industry, adresowane do profesjonalistów związanych z polską i międzynarodową branżą filmową. Pro Industry to przestrzeń, stworzona w centrum festiwalowym w Kinie Pod Baranami, w której filmowcy...

 • Przodem do tyłu

  ..."uwodzicielską komedią", wymyślił chwytliwe hasło ("oni mają klasę, one mają kasę") i z poczuciem dobrze spełnionego promocyjnego obowiązku położył się spać (z chłopakiem do towarzystwa?). Zamiast baranów(...). Dlatego też postawili na drodze Louisa Henry'ego (niesamowicie drażniący Kevin Kline), emerytowanego kolegę młodzieńca po fachu, który w "Wielkim Jabłku" wynajmuje mu pokój. Skontrastowanie ich...

 • KFF: Krakowskie premiery dokumentalne

  Festiwal otworzy laureat Oscara i nagrody krakowskiej publiczności za "Dzień z życia", Kevin Macdonald, który przyjedzie do Krakowa ze swoim najnowszym pokazywanym premierowo w Polsce filmem "Marley(...) Festiwal Filmowy odbędzie się w dniach 28 maja - 3 czerwca w kinach: Kijów.Centrum, Mikro oraz w Kinie Pod Baranami.