• Informacje na temat:

  kevin costner wiek

Artykuły na temat: kevin costner wiek
 • "Nienawidzę swoich cycków"

  ...zobaczyć, co w łazience robi George Clooney. Moja koleżanka powiedziała, że nie wyrzuciłaby z łóżka Nicolasa Cage'a. Moja mama, która ma 82 lata, odpowiedziała na to, że jest od lat wierna Kevinowi Costnerowi. Włączyłam się do dyskusji i powiedziałam, że ja się kocham w Clooneyu. A co na to mama? "Costnerovi dałabym rano, a Clooneyowi wieczorem!". (śmiech) 4. Jakiego kłamstwa dopuściłaś się w tym...

 • Kevin Costner: Gotowy na więcej

  Od czasu, kiedy Kevin Costner tańczył z wilkami, minęło już niemal ćwierć wieku - ale wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, że ten wielki aktor w każdej chwili mógłby podjąć wyzwanie podobnego kalibru.

 • Jennifer Garner w męskim świecie

  Delikatna, wrażliwa, krucha? Pozory mylą. "Na planie potrafię 'postawić się' reżyserowi" - mówi Jennifer Garner, którą znamy z serialu "Agentka o stu twarzach" oraz filmów "Witaj w klubie", "Daredevil" czy "Elektra". Jej najnowsza roli pochodzi z dramatu sportowego "Draft Day". W czwartek, 17 kwietnia, aktorka kończy 42 lata i zdecydowanie nie wygląda na swój wiek.

 • Cezary: Triumf "Miłości"

  "Miłość" austriackiego reżysera Michaela Hanekego została w piątek, 22 lutego, wyróżniona aż pięcioma Cezarami, przyznawanymi przez francuską Akademię Sztuki i Techniki Filmowej.

 • Superman i inni... słabeusze

  Komiksowi bohaterowie na dużym ekranie nie są już niezwyciężonymi herosami, jakimi niegdyś byli. W filmie "Człowiek ze stali", będącym ekranizacją przygód najbardziej znanego z nich - "Supermana", reżyser Zack Snyder pokazuje, że nie ma jednostki, której nie można skrzywdzić, nawet wtedy, gdy zdaje się być ona nadczłowiekiem.