• Informacje na temat:

  kevin costner wodny świat

Artykuły na temat: kevin costner wodny świat
 • Nowości Netflix 2019: Zapowiedzi serialowe [tytuły, premiery, daty, obsada] Aktualizacja #97

  ...". Aktualizacja #29: Dzisiaj w serwisie zadebiutował trzeci sezon "Santa Clarita Diet". Oprócz tego użytkownicy Netflixa mogą zobaczyć oryginalny film platformy "The Highwaymen" z Woodym Harrelsonem i Kevinem Costnerem w rolach głównych. Aktualizacja #28: Poznaliśmy datę premiery serialu "Chambers" z Umą Thurman w roli głównej oraz produkcji "Huge in France". Więcej informacji znajdziecie poniżej...

 • Kevin Costner: Nie taki gwiazdor straszny

  Jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser. Prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk. Kevin Costner obchodzi dziś 60. urodziny.

 • Kevin Costner mógł być wielki

  Kevin Costner ubolewa, że jego filmy nie odniosły komercyjnego sukcesu i upiera się, że wszystkie "miały szansę, by być wielkimi".

 • Kevin Costner: Gwiazda w Alei Sław

  Kevin Costner ( "Gra o miłość" , "Znamię" ) dostąpił zaszczytu odciśnięcia dłoni i odsłonięcia własnej gwiazdy na hollywoodzkiej Alei Sław. Wmurowana w słynną Walk of Fame gwiazda aktora ma numer 2 tysiące 233. Podczas ceremonii zdobywca Oscarów za "Tańczącego z wilkami" wyznał, iż nadal bawi go kręcenie i oglądanie filmów.

 • Nowy projekt Costnera i Reynoldsa

  Kevin Costner i reżyser Kevin Raynolds, których ostatni wspólny projekt "Wodny Świat" poniósł finansową klapę, po raz kolejny chcą pracować razem. Tym razem nad filmem "Okracoke", którego akcja znowu rozgrywać ma się głównie na morzu. Budżet wyniesie około 80 milionów dolarów.

 • Kevin Costner: Od pucybuta do milionera

  Ma 59 lat, dwa Oscary, dwa Złote Globy i Srebrnego Niedźwiedzia z festiwalu w Berlinie. Jest aktorem, reżyserem i producentem. Kevin Costner -jeden z najbardziej znanych filmowców na świecie, pojawił się w piątek na ekranach polskich kin w thrillerze "72 godziny".

 • Costner chciał ratować Houston

  Okazuje się, że Kevin Costner nie tylko w filmie "Bodyguard" był aniołem stróżem Whitney Houston. Aktor, którego piosenkarka poznała na planie oscarowej superprodukcji, również w życiu prywatnym próbował ochronić diwę przed jej demonami.

 • Polski operator doceniony

  Amerykański reżyser Kevin Reynolds ("Robin Hood: Książę złodziei", "Wodny świat") po obejrzeniu filmu "Nic" Doroty Kędzierzawskiej zainteresował się polskim operatorem - Arthurem Reinhartem ("Pora umierać", "Wrony").

 • Dogadał się z wytwórnią filmową

  Kevin Costner zawarł ugodę w trwającym 2,5 roku sporze z wytwórnią Ascendant Pictures, która - jak utrzymywał - nie wypłaciła mu obiecanych 8 mln dolarów za nie nakręconą nigdy komedię "Taming Ben Taylor".

 • Amerykański magazyn "Film" przyznał "Wodnemu światu" Kevina Costnera niezbyt zaszczytne miano najgorszego filmu, jaki kiedykolwiek nakręcono. Ale na tym nie koniec - dwa inne obrazy, w których aktor wystąpił, znalazły się w pierwszej dwudziestce tej samej listy.

Wideo na temat: kevin costner wodny świat
 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...

 • Inny świat

  "Inny Świat" to filmowa opowieść o świecie, którego już nie ma. Danuta Szaflarska jest narratorką i przewodnikiem po historii i kulturze, które ukształtowały ją jako człowieka. Oszczędna forma i zdjęcia Arthura Reinharta utrzymane głównie w czarno-białej poetyce, przeplatane archiwaliami ze zbiorów aktorki, a także kadrami z filmowych produkcji z których słynie Danuta Szaflarska - "Zakazanych piosenek", "Skarbu", "Pożegnania z Marią" czy "Pora umierać", tworzą ramę dla pełnej dygresji,...

 • Thor: Mroczny świat

  "Thor: Mroczny świat" to kontynuacja przygód Thora, który nie ustaje w walce o ocalenie Ziemii i pozostałych Ośmiu Królestw przed tajemniczym, starszym niż wszechświat wrogiem. Po wydarzeniach z filmów "Thor" i "Avengers", Thor próbuje zaprowadzić porządek w kosmosie, ale starożytna rasa, dowodzona przez mściwego Malekitha powraca, by zepchnąć wszechświat w ciemność. Stając do walki z wrogiem, którego nie może pokonać nawet Asgard pod wodzą Odyna, superbohater musi udać się na niebezpieczną...