• Informacje na temat:

  kevin hart aktor

Artykuły na temat: kevin hart aktor
 • Kevin Hart przyznał, że chorował na koronawirusa

  Kevin Hart, gwiazdor filmów „Jumanji” i „Polowanie na drużbów”, a także stand-uper, zdobył się na szczerość podczas występu na scenie. Wyjawił, że zachorował na koronawirusa w początkowej fazie pandemii.

 • John Travolta w serialu z Kevinem Hartem

  Trwa inwazja serialowych projektów platformy streamingowej Quibi, która zadebiutuje na rynku 6 kwietnia. Kolejną produkcją, jaką tam zobaczymy, będzie serial "Die Hart", w którym główną rolę zagra popularny komik Kevin Hart. Partnerować mu będzie John Travolta, który powraca do telewizji. Poprzednio wcielał się w postać prawnika Roberta Shapiro w serialu "American Crime Story: Sprawa O.J...

 • Kevin Hart miał wypadek samochodowy

  Kevin Hart miał wypadek samochodowy. Jak podała amerykańska stacja CNN, która dotarła do raportu z wypadku sporządzonego przez lokalną drogówkę, aktor i komik odniósł w wypadku "poważne obrażenia pleców".

 • Kevin Hart poprowadzi Oscary

  Amerykański aktor, producent filmowy i komik Kevin Hart będzie w lutym w Los Angeles gospodarzem ceremonii wręczenia Oscarów, prestiżowych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. "To od dawna było moim celem" - napisał we wtorek, 4 grudnia, Hart na Twitterze i Instagramie.

 • Kevin Hart jako bohater kina akcji

  Kevin Hart wcieli się w rolę... Kevina Harta w przygotowanej dla serwisu streamingowego Quibi produkcji zatytułowanej "Die Hart". Gwiazdor komedii rozpocznie naukę w prowadzonej przez Johna Travoltę szkole dla aktorów występujących w filmach akcji. Właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji.

 • Oscary 2019: Kevin Hart nie poprowadzi gali. Zrezygnował po oskarżeniach o homofobię

  Kevin Hart nie będzie gospodarzem przyszłorocznej ceremonii wręczenia Oscarów, prestiżowych nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej. Aktor, producent filmowy i komik zrezygnował z prowadzenia gali po tym, jak został oskarżony o homofobię.

 • Will Smith i Kevin Hart szykują remake popularnej komedii

  ..."Samoloty, pociągi i samochody", wyreżyserowana przez Johna Hughesa komedia z 1987 roku, doczeka się remake’u. W role, które w oryginalnym filmie zagrali Steve Martin i John Candy, tym razem wcielą się Will Smith i Kevin Hart. Film wyprodukuje studio Paramount Pictures.

 • Będzie hollywoodzka wersja "Nietykalnych"

  Neil Burger ("Jestem Bogiem") stanie za sterami amerykańskiej wersji "Nietykalnych". Gwiazdami remake'u będą Bryan Cranston i Kevin Hart.

 • Borys Szyc na planie "Graham Norton Show" wśród hollywoodzkich gwiazd

  Will Smith, Octavia Spencer, Kevin Hart, a wśród nich... Borys Szyc. Aktor udaje się do Londynu, aby wziąć udział w nagraniach do odcinka popularnego programu "Graham Norton Show". Zakulisowych materiałów z tej wizyty można szukać już w czwartek, 9 maja, na profilu Instagramowym Borysa Szyca.

 • Kto poprowadzi Oscary? Akademia Filmowa ma problem

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej stoi przed poważnym dylematem. Po tym, jak komik Kevin Hart zrezygnował z prowadzenia oscarowej gali w związku z oskarżeniami o homofobię, trzeba znaleźć kogoś nowego na jego miejsce.