• Informacje na temat:

  kevin kiedyś

Artykuły na temat: kevin kiedyś
 • Kevin Hart jako bohater kina akcji

  Kevin Hart wcieli się w rolę... Kevina Harta w przygotowanej dla serwisu streamingowego Quibi produkcji zatytułowanej "Die Hart". Gwiazdor komedii rozpocznie naukę w prowadzonej przez Johna Travoltę szkole dla aktorów występujących w filmach akcji. Właśnie pojawił się zwiastun tej produkcji.

 • "Kevin sam w domu" powróci na ekrany

  Disney zamierza nakręcić nową wersję kultowego filmu z 1990 roku "Kevin sam w domu". Informację tę potwierdził Bob Iger, prezes i dyrektor generalny The Walt Disney Company. Nowa produkcja ma powstać na potrzeby platformy Disney+. Oprócz powrotu "Kevina samego w domu" możemy spodziewać się także rebootów "Nocy w muzeum", "Dziennika cwaniaczka" i "Fałszywej dwunastki".

 • Kevin Costner dla potomnych

  Amerykański aktor i reżyser, Kevin Costner ( "Tańczący z wilkami" ), który najlepsze lata w Hollywood ma już chyba za sobą, doczekał doniosłej chwili, która pozwoli upamiętnić jego obecność w historii kina. Aktor pozostawił bowiem odcisk swojej dłoni i stopy przy Grauman's Chinese Theater w Los Angeles.

 • Britney kiedyś zrozumie

  W połowie czerwca do stacji radio wych trafi nowa piosenka Britney Spears, zatytułowana "Someday (I Will Understand)". Premierowy utwór popularnej wokalistki będzie można także usłyszeć w ostatnim odcinku reality show "Britney and Kevin: Chaotic", w którym występuje ona z mężem Kevinem Federlinem.

 • "Nazistowski gwałciciel dzieci": Szokujące słowa o ojcu Kevina Spaceya

  Kevin Spacey opisał kiedyś w jednym z wywiadów swojego ojca jako "normalnego faceta z klasy średniej, zakochanego w Anglii". Jednak brat aktora Randall rysuje inny obraz ich taty. Nazywa go sadystycznym neonazistą, który przez całe dzieciństwo wykorzystywał go seksualnie.

 • Kevin Spacey o zbliżającej się gali Tony Awards

  ...- Jestem podekscytowany. Ostatnie tygodnie były niewiarygodne - powiedział Kevin Spacey, który będzie gospodarzem tegorocznej gali Tony Awards.

 • Kevin Costner: Gotowy na więcej

  Od czasu, kiedy Kevin Costner tańczył z wilkami, minęło już niemal ćwierć wieku - ale wystarczy jedno spojrzenie, by przekonać się, że ten wielki aktor w każdej chwili mógłby podjąć wyzwanie podobnego kalibru.

 • Open'er Festival 2016: Od Tindera do Kevina Parkera (relacja, zdjęcia)

  ...naprędce skleconą piosenkę będącą żartem z zespołu Tame Impala . Po chwili stwierdzili jednak, że Kevin Parker (wokalista australijskiej formacji) i tak kontroluje pogodę.   "Boże, chroń PJ(...) koncertu było pojawienie się na scenie Grubego Mielzky’ego, który konkretny aplauz.  Ktoś kiedyś porównał wygląd Maca Demarco do nie pierwszej świeżości... "żula". I o ile do tej wizualnej strony...

 • Kevin DuBrow o zniknięciu Quiet Riot

  Kevin DuBrow, amerykański wokalista znany z zespołu Quiet Riot, wyjaśnił powody, które doprowadziły do tego, iż formacja, w której do światowej kariery starował Randy Rhoads, przestała istnieć pod koniec 2003 roku.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

Dyskusje na temat: kevin kiedyś