• Informacje na temat:

  kevin kline zdjęcia

Artykuły na temat: kevin kline zdjęcia
 • Kevin Kline w "Różowej Panterze"

  W Hollywood pełną parą ruszyły przygotowania do realizacji nowej wersji "Różowej Pantery" . Według ostatnich doniesień obok Steve'a Martina ( "Wielka heca Bowfingera" ), który zagra legendarnego inspektora Clouseau, pojawi się Kevin Kline ( "Życie jak dom" ) jako inspektor Dreyfus.

 • Kline i Jovovich w obronie kobiet

  Kevin Kline ( "De-Lovely" , "Klub imperatora" ) i Milla Jovovich ( "Resident Evil" , "Joanna D'Arc" ) wystąpią w dramacie "Welcome to America". Film bazować będzie na artykule zamieszczonym w magazynie "New York Times" w styczniu 2003 roku. "The Girls Next Door" opowiadał o seksualnym niewolnictwie kobiet.

 • Gwiazdy w filmie o Capote

  Alan Cumming ( "Mali agenci" ), Mark Ruffalo ( "Dziś 13, jutro 30" ), Ashley Judd ( "Frida" ), Kevin Kline ( "Burza lodowa" ) i Anjelica Huston ( "Genialny klan" ) dołączyli do obsady filmu "Every Word Is True". Produkcja opowiadać będzie o okolicznościach powstania jednej z najsłynniejszych powieści Trumana Capote "Z zimną krwią".

 • Oscary na żywo w INTERIA.PL

  Z ośmioma statuetkami "Slumdog. Milioner z ulicy" zdominował tegoroczną ceremonię wręczenia nagród Akademii. Obok Oscara dla najlepszego filmu, wyróżniono go też m.in. za najlepszą reżyserię (Danny Boyle), najlepsze zdjęcia (Anthony Dod Mantle), najlepszy scenariusz (Simon Beaufoy) i najlepszą muzykę (A.R. Rahman).

 • Różowa Pantera w Czechach

  Zdjęcia do filmu "The Birth Of The Pink Panther" Shawna Levy'ego, nawiązującego do głośnego komediowego cyklu "Różowa Pantera" z udziałem Petera Sellersa (z lat 1960-90), rozpoczną się od scen, kręconych na stadionie w Teplicach na północy Czech. W postać słynnego inspektora Jacquesa Clouseau wcieli się słynny amerykański komik Steve Martin ( "Wielka heca Bowfingera" ).

 • ...piosenkarka staje się główną podejrzaną. Knowles zagra obok wielkich gwiazd kina. Poza Stevem Martinem w obrazie pojawiają się bowiem również Kevin Kline i Jean Reno. Udział w filmie "Różowa Pantera(...). Trudno w tej chwili przewidywać, kiedy nowy album Destiny's Child może pojawić się na rynku. Zdjęcia do "Różowej Pantery" będą kręcone w Nowym Jorku i w Paryżu.

 • "Piękna i Bestia" : Jak w bajce

  Fabuła nowego filmu twórcy "Dreamgirls" nie jest odkrywcza. W małej wiosce na skraju wielkiego lasu żyje sobie piękna dziewczyna - Bella (Emma Watson). Po zaginięciu ojca (Kevin Kline), Bella wyrusza(...) zdjęcia, kostiumy, efekty specjalne i scenografie, a w popisowych momentach z obrazu płynie więcej magii, niż jakikolwiek realista byłby w stanie zdzierżyć. Dzięki temu wrażenie, że oglądamy jedynie...

 • "Filadelfia": 25 lat po premierze

  ...przed milionami widzów. Niezręczna sytuacja zainspirowała twórców komedii "Przodem do tyłu", w której nauczyciela (Kevin Kline) z konserwatywnej małej miejscowości spotyka identyczna historia.

 • Ogłoszono oscarowe nominacje!

  Hedges i Hammond Peek ( "King Kong" ) Kevin O'Connell, Greg P. Russell, Rick Kline i John Pritchett ( "Wyznania gejszy" ) Paul Massey, D.M. Hemphill i Peter F. Kurland ( "Spacer po linie" ) Andy Nelson(...) Ognia" ) Grant Major, Dan Hennah i Simon Bright ( "King Kong" ) John Myhre i Gretchen Rau ( "Wyznania gejszy" ) Sarah Greenwood i Katie Spencer ( "Duma i uprzedzenie" ) Najlepsze zdjęcia: Wally...

 • 30 lat "Terminatora"

  ...(ostatecznie wcielił się w rolę detektywa Vukovicha), który zagrał też główną rolę we wspomnianym filmie o morderczych piraniach. Pod uwagę byli brani również Kevin Kline, Michael Douglas, Randy Quaid i Jürgen...