• Informacje na temat:

  kevin program tv

Artykuły na temat: kevin program tv
 • Kevin Smith schudł 20 kilogramów

  Reżyser Kevin Smith schudł już prawie 20 kilogramów od przebytego w lutym zawału serca.

 • Kevin Smith miał zawał serca

  Reżyser Kevin Smith poinformował na Twitterze, że miał rozległy zawał serca. Dodał, że gdyby nie odwołał zaplanowanego występu i nie udał się do szpitala, mógłby umrzeć.

 • "Kevin..." świątecznym hitem

  Wyemitowany dzięki interwencji telewidzów "Kevin sam w domu" po raz kolejny został świątecznym hitem. Film z Macaulayem Culkinem obejrzało prawie 3,7 milionów ludzi - wynika z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP.

 • Mikołajkowy sukces Kevina!

  Kultowa produkcja Chrisa Columbusa "Kevin sam w Nowym Jorku" po raz kolejny cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród telewidzów. 6 grudnia w telewizji Polsat komedię z Macaulay'em Culkinem w roli głównej obejrzało ponad 4 miliony widzów.

 • "Kevin sam w Irlandii" jesienią w TVP

  ..."Kevin sam w Irlandii" - tak roboczo zatytułowany jest program, który Kevin Aiston przygotowuje dla TYP2. Premiera pierwszych odcinków - jesienią. "Chciałem przybliżyć Polakom życie na emigracji, pokazać, że nie ma tam pozłacanych chodników" - mówi prezenter znany z show "Europa da się lubić"

 • "Kevin sam..." to tradycja

  ...- Kiedy byłem dzieckiem, w okresie świątecznym w telewizji co roku leciał "Czarnoksiężnik z Oz" - wspomina Daniel Stern. - Teraz pokazują "Kevina samego w domu". Czuję się bardzo dziwnie, będąc częścią rodzinnej tradycji.

 • Dni programu Ellen DeGeneres są policzone?

  Nie słabną spekulacje, że kultowy talk-show Ellen DeGeneres ma zniknąć z telewizji. Związane jest to z pogarszającymi się wynikami oglądalności programu, a także tym, że współpracownicy prezenterki skarżą się na jej trudny charakter.

 • Rusza śledztwo w sprawie programu Ellen DeGeneres

  Przez wiele lat była ulubienicą amerykańskiej publiczności. Widzowie pokochali ją za życzliwość, humor i zarażający optymizmem uśmiech. Według najnowszych doniesień, w uchodzącym za oazę tolerancji i wzajemnego szacunku programie Ellen DeGeneres, panowała tymczasem toksyczna atmosfera, a nawet dochodziło do mobbingu. W odpowiedzi na zarzuty byłych pracowników show, WarnerMedia przeprowadzi...

 • Kevin Bacon kontra James Purefoy

  Do Polski trafił właśnie amerykański serial sensacyjny "The Following". Główne role grają w nim: Kevin Bacon i James Purefoy.

 • Anna Dereszowska: Kevin Spacey na urodziny

  Anna Dereszowska i Arkadiusz Jakubik mieli okazję współpracować z Kevinem Spacey'em przy realizacji cyklu reklam dla banku WBK. Polacy chwalą amerykańskiego aktora za skromność, otwartość i bezpretensjonalność w kontakcie z innymi.

Dyskusje na temat: kevin program tv
 • Re: Duże zmiany w ramówkach TVNu, Polsatu i TVP!

  ogólna nuda można wyłapać jakiś dobry program ale to rzadkość ja lubię np w TVN-nach Ranking Mazura w TVP filmy przyrodnicze na Polsat lubię Kevin sam w domu ha ha ha

 • Re: Mija 25 lat od premiery pierwszej polskiej telenoweli - "W labiryncie"

  Program telewizyjny TVP 1 na Nowy Rok - 1 stycznia 2014 : g. 6 - Czterej pancerni i pies odc. 1/2 g. 7 - Stawka większa niż życie g. 8 - Kevin sam w domu g. 10 - Sami swoi g. 12 - Nie ma mocnych g. 14 - Kochaj albo rzuć g. 16 - Pan Wołodyjowski g. 18 - Potop g. 20 - Ognie i mieczem g. 22 - C.K. Dezerterzy g. 24.- Seksmisja g. 2 - Vabank g. 4 - Och Karol W czasie filmów półgodzine