• Informacje na temat:

  kevin sam

Artykuły na temat: kevin sam
 • Koronawirus w Polsce: "Kevin sam w domu" zamiast "Tańca z Gwiazdami", czyli #zostańwdomu

  W najbliższy piątek, 20 marca, zamiast kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami", widzowie Polsatu obejrzą przebojową familijną komedię "Kevin sam w domu".

 • Powstanie nowa wersja "Kevina samego w domu"

  Archie Yates, którego niedługo zobaczymy na kinowych ekranach w komedii "Jojo Rabbit", zagra główną rolę w nowej wersji kultowej komedii "Kevin sam w domu".

 • Kevin Costner: Niczego nie żałuję

  Kevin Costner, jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser, a prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk, kończy w sobotę, 18 stycznia, 65 lat.

 • "Kevin sam w domu": Polsat pokaże film w Wigilię?

  Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Czy w tym roku będzie podobnie?

 • "Kevin sam w domu" powróci na ekrany

  Disney zamierza nakręcić nową wersję kultowego filmu z 1990 roku "Kevin sam w domu". Informację tę potwierdził Bob Iger, prezes i dyrektor generalny The Walt Disney Company. Nowa produkcja ma powstać na potrzeby platformy Disney+. Oprócz powrotu "Kevina samego w domu" możemy spodziewać się także rebootów "Nocy w muzeum", "Dziennika cwaniaczka" i "Fałszywej dwunastki".

 • Kanadyjska telewizja wycięła scenę z Trumpem z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"

  Zanim został prezydentem Stanów Zjednoczonych, Donald Trump pojawił się w epizodach w kilku filmach i serialach. Grał w nich samego siebie, czyli człowieka sukcesu. W epizodycznej roli wystąpił też w filmie "Kevin sam w Nowym Jorku". Widzowie kanadyjskiej telewizji CBC nie zobaczyli jednak sceny z jego udziałem w wigilijny wieczór.

 • "Kevin sam w domu" z rekordową oglądalnością!

  W wigilijny wieczór, 24 grudnia, jak co roku, widzowie Polsatu śledzili przygody kilkuletniego Kevina McCallistera, który bronił swojego domu przed dwójką niezdarnych włamywaczy. Chociaż wszyscy znają ten film na pamięć, jego seans stał się jedną z nieoficjalnych świątecznych tradycji. W tym roku pierwsza część przygód Kevina zgromadziła rekordową liczbę 4,5 miliona widzów.

 • "Kevin sam w domu" wrócił po 28 latach. Macaulay Culkin znowu jako Kevin!

  Wspaniałe wieści dla fanów filmu "Kevin sam w domu". Macaulay Culkin po 28 latach od premiery ponownie wystąpił w roli tytułowego Kevina McCllistera. Gdzie można to zobaczyć?

 • Benefis Zenona Martyniuka w TVP2 hitem Bożego Narodzenia. 280 tys. widzów więcej niż "Kevin sam w domu"

  Podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia najchętniej oglądaną stacją była TVP1, a TVP2 wyprzedziła TVN i Polsat. Najwięcej widzów zgromadziła druga część benefisu Zenona Martyniuka, którą śledziło 4,04 mln widzów. Drugie miejsce wśród hitów, z widownią na poziomie 3,76 mln osób, zajął "Kevin sam w domu".

 • Kevin Smith pracuje nad kontynuacjami swoich hitów

  Dla wielu osób jedną z zalet przymusowej samoizolacji spowodowanej pandemią koronawirusa jest większa ilość czasu, jaką można poświęcić na zaniedbywane do tej pory projekty. Reżyser i scenarzysta Kevin Smith postanowił wykorzystać go na dokończenie kontynuacji swoich hitów z minionych lat. Zdradził, że właśnie pracuje nad scenariuszami "Sprzedawców 3" i kontynuacji "Szczurów z supermarketu".

Zdjęcia na temat: kevin sam
Wideo na temat: kevin sam
Dyskusje na temat: kevin sam