• Informacje na temat:

  kevin sam na święta

Artykuły na temat: kevin sam na święta
 • Koronawirus w Polsce: "Kevin sam w domu" zamiast "Tańca z Gwiazdami", czyli #zostańwdomu

  W najbliższy piątek, 20 marca, zamiast kolejnego odcinka "Tańca z Gwiazdami", widzowie Polsatu obejrzą przebojową familijną komedię "Kevin sam w domu".

 • Powstanie nowa wersja "Kevina samego w domu"

  Archie Yates, którego niedługo zobaczymy na kinowych ekranach w komedii "Jojo Rabbit", zagra główną rolę w nowej wersji kultowej komedii "Kevin sam w domu".

 • "Kevin sam w domu": Polsat pokaże film w Wigilię?

  Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Czy w tym roku będzie podobnie?

 • "Kevina samego w domu" pokaże w święta Polsat Film

  Dobra informacja dla fanów filmu "Kevin sam w domu". Choć główna antena Polsatu w okresie świątecznym wyemituje sequel - "Kevin sam w Nowym Jorku", to pierwszą część kultowej komedii pokaże Polsat Film.

 • "Kevin sam w domu" w święta znowu w Polsacie

  Jak co roku, widzowie Polsatu obejrzą w wigilijny wieczór film "Kevin sam w domu". Okazuje się, że za emisję reklamy podczas tej produkcji reklamodawcy będą musieli zapłacić jeszcze więcej niż przed rokiem.

 • Święta tradycyjnie z Kevinem

  Polsat w okresie świątecznym, jak co roku, zaoferuje swoim widzom dużą dawkę kina. Stacja nie zapomniała też o najmłodszych. Nie zawiodą się również miłośnicy filmu "Kevin sam w domu".

 • "Kevin sam w domu" wrócił po 28 latach. Macaulay Culkin znowu jako Kevin!

  Wspaniałe wieści dla fanów filmu "Kevin sam w domu". Macaulay Culkin po 28 latach od premiery ponownie wystąpił w roli tytułowego Kevina McCllistera. Gdzie można to zobaczyć?

 • Święta bez "Kevina"? Wykluczone

  ...87% Polaków deklaruje, że w okresie między Bożym Narodzeniem a Sylwestrem chętnie zasiada przed telewizorem. I choć lubimy "Kevina samego w domu", to zdecydowana większość widzów (ponad 70%) jest niezadowolonych z faktu powtarzania co rok tych samych filmów - wynika z badania przeprowadzonego przez Gfk Polonia na zlecenie UPC Polska.

 • Wigilia w Polsacie bez "Kevina samego w domu"

  To nie do wiary. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Polsat nie pokaże w tegoroczne Boże Narodzenie filmu "Kevin sam w domu". Co się stało?

 • "Kevin sam..." to tradycja

  ...- Kiedy byłem dzieckiem, w okresie świątecznym w telewizji co roku leciał "Czarnoksiężnik z Oz" - wspomina Daniel Stern. - Teraz pokazują "Kevina samego w domu". Czuję się bardzo dziwnie, będąc częścią rodzinnej tradycji.

Dyskusje na temat: kevin sam na święta
 • Re: "rodzinka.pl": Tomasz Karolak leci do Ameryki! Spędzi tam święta z nową ukochaną!

  Największe koszmary w święta: Karolak i "Kevin sam domu". Dziękuję za uwagę.

 • Re: "I kto tu rządzi?": Polacy nie pokochali rodzimej wersji amerykańskiego hitu!

  Mamy różnorodność. Dla odmiany można było tam obejrzeć w święta, też doskonały film biogragficzny o tenorze Andrei Boccelli. Młotki oglądały po raz setny"Kevin sam w domu", albo amerykańskie szmiry akcji.

 • Re: "Na dobre i na złe": Rodzinne święta gwiazd

  idz do ginekologa zeby ci gust naprawil... ty chyba w zyciu pieknych kobiet nie widziales

 • Re: Marek Mostowiak w żałobie!

  Na nagrobku powinno być napisane "M jak Miłość" Te polskie seriale to kicha wyprodukowana dla zapchania dziury programowej. A na święta Kevin sam w domu.....

 • Re: Żegnamy się z "Samym Życiem"

  Witam was wszystkich ja sie nie zgadzam z tym,że serial Samo życie już nie będzie emitowane oglądałem wszystkie odcinki,nie da się tam do telewizji napisać by przywrócili samo życie,jakoś kevin sam w domu może być emitowany jak zawsze w święta??

 • Re: Narkotyki wpędzą ją do grobu?!

  A ja się zgadzam. Ludzie płacą abonament za jedno wielkie gów...o jakie nam serwuje polska telewizja. W kółko powtórki. Od lat na święta Kevin sam w domu (właściwie odkąd byłam dzieckiem, aż do teraz), całe lato powtórki, które zaczynają się na wiosnę. Nie ma co oglądać. Może raz w tygodniu normalny film po 20, a i to czasami nie. Wiem co miałaś na myśli.

 • Re: W USA skasowano 39 seriali!

  REPORTERA, który stwierdzi, że stoi za tym cały KLAN a jego siedzibą jest HOTEL 52, w którym toczą się WOJNY PRZEWOŹNIKÓW i trwają WIELKIE PRZEPROWADZKI. KEVIN SAM W NOWYM JORKU urządza HELL’S KITCHEN PIEKIELNA KUCHNIA a DUŻE DZIECI i KEVIN SAM W DOMU jak zwykle w każde święta ogląda POTOP na, którym KRZYŻACY i PAN WOŁODYJOWSKI walczą OGNIEM I MIECZEM, a TITANIC płynie na swój dziewiczy rejs. Po

 • Re: "Czysta krew": Na nowe odcinki znów musi...

  się WOJNY PRZEWOŹNIKÓW i trwają WIELKIE PRZEPROWADZKI. KEVIN SAM W NOWYM JORKU urządza HELL’S KITCHEN PIEKIELNA KUCHNIA a DUŻE DZIECI i KEVIN SAM W DOMU jak zwykle w każde święta ogląda POTOP na, którym(...) nasuwa czy ZIARNO, które tu zasiano w naszą podświadomość wyjdzie nam NA DOBRE I NA ZŁE bo to wszystko jest tak pokręcone, że nawet sam POMYSŁOWY DOBROMIR i HARRY POTTER nie jest w stanie tego