• Informacje na temat:

  kevin sam w domu 2012

Artykuły na temat: kevin sam w domu 2012
 • "Kevin sam w domu": Ośmiolatek, który podbił świat!

  Ten film z pewnością oglądał każdy z nas. Pytanie, ile razy? "Kevin sam w domu" - opowieść o dzielnym 8-latku, który przechytrzył dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy, a przy okazji uświadomił sobie, jak ważna w życiu jest rodzina - bawi widzów na całym świecie już od 24 lat.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Ile są warte "filmowe" domy?

  Nie tylko aktorzy, ale także domy, w których rozgrywa się akcja filmu, często stają się symbolami i miejscami kultowymi. Któż nie chciałby odwiedzić pałacu "człowieka z blizną", wejść do willi z filmu "Bodyguard" czy odwiedzić Kevina samego w domu. Jednak gdy ktoś ma ochotę zamieszkać na stałe na dawnym planie filmowym musi głęboko sięgnąć do portfela.

 • Wydali fortunę na willę

  Kevin Bacon i jego żona Kyra Sedgwick postawili w nowym 2012 roku na zmiany i przeprowadzili się z Nowego Jorku na zachodnie wybrzeże. Niedawno kupili dom w Los Angeles wart 2,5 mln dolarów.

 • Wielka gala telewizji Polsat!

  Wyobrażacie sobie święta bez Kevina? Pamiętacie, kto wyemitował pierwszy sitcom? 5 grudnia minęło dokładnie dwadzieścia lat od narodzin telewizji Polsat - pierwszej komercyjnej stacji telewizyjnej w Polsce. We wtorek, 18 grudnia, o godz. 20.00 w Teatrze Wielkim w Warszawie rozpocznie się koncert jubileuszowy z tej okazji. Widzowie stacji będą mogli uczestniczyć w tym wydarzeniu. Transmisja na...

 • Kunis i Kutcher: Ekranowa miłość

  ..., który obojgu przyniósł popularność, drogi Kunis i Kutchera rozeszły się. Ona związała się ze znanym z filmu "Kevin sam w domu" Macaulayem Culkinem, jego zaczęto widywać u boku "hollywoodzkiej kocicy(...) Kutcher, Kunis czy Moore. W 2012 roku paparazzi przyłapali parę na romantycznym spacerze - aktorzy zaczęli pojawiać się razem na imprezach. Początkowo utrzymywano, że aktor szuka w ramionach dawnej...

 • Curtis Hanson nie żyje

  Amerykański reżyser, scenarzysta i producent filmowy Curtis Hanson, nagrodzony w 1997 roku Oscarem za scenariusz do filmu "Tajemnice Los Angeles", został znaleziony martwy w swoim domu w Hollywood - poinformowała policja w Los Angeles.

 • John Travolta kończy 60 lat

  Słynący z kultowych ról aktor, tancerz, piosenkarz i... licencjonowany pilot. John Travolta kończy 60 lat chociaż, jak sam przyznaje, nie jest tym szczególnie zachwycony.

 • Coraz mniej klasycznych sukni na Oscarach

  ...sprawą dorobku artystycznego, co właśnie stroju i stylizacji. Podziwiając ich - sami powodujemy, że o ubraniach się tyle mówi. Coraz większe znaczenie mody to samonakręcająca się maszyna, która ruszyła(...), gwiazda "Mojego tygodnia z Marylin". To stylistyka retro, która jest bardzo modna. Jedną z najbardziej kontrowersyjnych aktorek jest dziś Tilda Swinton, gwiazda "Musimy porozmawiać o Kevinie". Ta...

 • "Taka piękna katastrofa": Kataklizm w Mieście Aniołów

  ..."Taka piękna katastrofa" to film o ósemce przyjaciół, którzy spotykają się na cykliczny, co niedzielny "brunch dla par". Tym razem nie będzie jednak nudno i przewidywalnie. Coś sprawi, że może już nigdy nie opuszczą domu na słonecznych przedmieściach LA.