• Informacje na temat:

  kevin sam w domu 2013

Artykuły na temat: kevin sam w domu 2013
 • "Kevin sam w domu" w Wigilię w Polsacie

  Święta bez Kevina? Nie ma szans! W wigilijny wieczór o godz. 20 Polsat wyemituje komedie "Kevin sam w domu".

 • "Kevin sam w Nowym Jorku", czyli za co kochamy Kevina

  W tym roku nie zobaczymy w Wigilię filmu "Kevin sam w domu", ale spokojnie... tradycji musi stać się zadość. Tym razem Polsat postanowił odwrócić kolejność serii i w niedzielę, 24 grudnia wyemituje film "Kevin sam w Nowym Jorku" , a dzień później - "Kevin sam w domu". W filmie "Kevin sam w domu" (emisja w Polsacie w Boże Narodzenie, 25 grudnia) w wyniku zamieszania 8-letni Kevin zostaje...

 • "Kevin sam w domu": Ośmiolatek, który podbił świat!

  Ten film z pewnością oglądał każdy z nas. Pytanie, ile razy? "Kevin sam w domu" - opowieść o dzielnym 8-latku, który przechytrzył dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy, a przy okazji uświadomił sobie, jak ważna w życiu jest rodzina - bawi widzów na całym świecie już od 24 lat.

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.

 • Arkadiusz Jakubik w reklamie z Kevinem Spacey

  W najnowszej reklamie Banku Zachodniego WBK obok Kevina Spacey możemy zobaczyć Arkadiusza Jakubika. W kolejnym spocie pojawi się Aleksandra Kisio.

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.

 • To na nie czekamy. Najlepsze filmy 2013

  Musicale i adaptacje komiksów. Komedie i kameralne dramaty. Superprodukcje i obrazy biograficzne. Prezentujemy 10 najbardziej oczekiwanych filmów 2013 roku.

 • Macaulay Culkin potwierdza koniec Pizza Underground

  Kolejny album Pizza Underground - zespołu aktora znanego z filmu "Kevin sam w domu", Macaulaya Culkina - będzie ostatnim w ich karierze.

 • Macaulay Culkin świętuje 35. urodziny

  Któż nie obejrzał przynajmniej raz kultowej komedii "Kevin sam w domu"? Grający w niej główną rolę Macaulay Culkin, kończy w środę, 26 sierpnia, 35 lat. Pomimo tego, że aktor jest już dorosłym człowiekiem, nie przestaje być kojarzony z chłopcem o imieniu Kevin...

 • Diane Lane: Wiecznie młoda

  ...samego Laurence'a Oliviera. Na początku lat 80. Lane przeszła przemianę z dziecięcej aktorki w świadomego warsztatu zawodowca. Zagrała wówczas w westernie "Ballada o Annie i Jenny" (1981) i komedii(...) w pochodzącym z tego samego roku filmie akcji "Ulice w ogniu", Lane była nawet nominowana do Złotej Maliny. Podczas promocji filmu "Cotton Club" w Paryżu Lane poznała starszego od niej o osiem lat...