• Informacje na temat:

  kevin sam w domu aktor teraz

Artykuły na temat: kevin sam w domu aktor teraz
 • "Kevin sam..." to tradycja

  ...- Kiedy byłem dzieckiem, w okresie świątecznym w telewizji co roku leciał "Czarnoksiężnik z Oz" - wspomina Daniel Stern. - Teraz pokazują "Kevina samego w domu". Czuję się bardzo dziwnie, będąc częścią rodzinnej tradycji.

 • ​Macaulay Culkin: Tak powinien wyglądać Kevin

  ...​Macaulay Culkin, choć w tym roku skończy już 39 lat, to nadal kojarzony jest ze swoją dziecięcą rolą w filmie "Kevin sam w domu". Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Kevin McCallister ma powrócić w nowej wersji kultowej produkcji z 1990 roku. Culkin postanowił zaprezentować, jak grany przez niego przed laty bohater powinien wyglądać po latach. I wielu przejściach...

 • "Kevin sam w domu" i grupowy seks

  Macaulay Culkin, którego pamiętamy jako uroczego chłopczyka z komedii "Kevin sam w domu" , zagra teraz w zupełnie innym filmie. Czarna komedia "Sex and Breakfast" opowie o problemach seksualnych pewnej pary.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • "Kevin sam w Nowym Jorku", czyli za co kochamy Kevina

  W tym roku nie zobaczymy w Wigilię filmu "Kevin sam w domu", ale spokojnie... tradycji musi stać się zadość. Tym razem Polsat postanowił odwrócić kolejność serii i w niedzielę, 24 grudnia wyemituje film "Kevin sam w Nowym Jorku" , a dzień później - "Kevin sam w domu". W filmie "Kevin sam w domu" (emisja w Polsacie w Boże Narodzenie, 25 grudnia) w wyniku zamieszania 8-letni Kevin zostaje...

 • ​"Spider-Man: Daleko od domu": Być jak Tony Stark

  Do "Spider-Mana: Daleko od domu" podchodziłem z pewnymi obawami. Zaledwie dwa miesiące temu w kinach gościł epickich rozmiarów "Koniec gry". Nowe przygody Pająka miały być odpoczynkiem po podróżach w czasie i wielkiej bitwie z Thanosem. Tyle że w podobny sposób reklamowano "Ant-Mana i Osę", który ostatecznie okazał się pozbawionym pomysłów zapychaczem między kolejnymi częściami Mścicieli. Po...

 • "Żyję szczęśliwym życiem"

  Kevin Costner znany jest nie tylko jako aktor, ale również jako utalentowany reżyser i producent filmu "Tańczący z wilkami", który został w 1991 roku uhonorowany...

 • Macaulay Culkin ewangelistą?

  Znany z hitu "Kevin sam w domu" Macaulay Culkin być może wkrótce wcieli się w rolę Mormona na potrzeby popularnego amerykańskiego serialu "Trzy na jednego".

 • "Przyjaciele" wracają po latach. Znamy szczegóły

  To wyjątkowe wydarzenie uchwyci międzypokoleniowego ducha, łącząc pierwszych i zupełnie nowych fanów - powiedział szef HBO Max Kevin Reilly o planowanej na maj 2020 r. kontynuacji serialu "Przyjaciele".

 • Amazon Prime Video - hity na wyciągnięcie ręki

  Co robić, kiedy kina są zamknięte? Co robić, kiedy nie można wychodzić, bo trwa kwarantanna, a na świecie szaleje koronawirus? Może oderwać się od rzeczywistości i obejrzeć w domu film? Są takie miejsca, gdzie największe hity światowego kina są na wyciągnięcie ręki.