• Informacje na temat:

  kevin sam w domu dom na sprzedaż

Artykuły na temat: kevin sam w domu dom na sprzedaż
 • Chcą sprzedać dom Kevina!

  Pochodzący z lat 20. XX wieku dom, w którym toczyła się akcja filmowego hitu "Kevin sam w domu" ("Home Alone"), został w czwartek, 5 maja, wystawiony na sprzedaż. Będzie można go kupić za 2,4 miliona dolarów.

 • "Kevin sam w domu": Ośmiolatek, który podbił świat!

  Ten film z pewnością oglądał każdy z nas. Pytanie, ile razy? "Kevin sam w domu" - opowieść o dzielnym 8-latku, który przechytrzył dwóch niezbyt rozgarniętych włamywaczy, a przy okazji uświadomił sobie, jak ważna w życiu jest rodzina - bawi widzów na całym świecie już od 24 lat.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Ile są warte "filmowe" domy?

  Nie tylko aktorzy, ale także domy, w których rozgrywa się akcja filmu, często stają się symbolami i miejscami kultowymi. Któż nie chciałby odwiedzić pałacu "człowieka z blizną", wejść do willi z filmu "Bodyguard" czy odwiedzić Kevina samego w domu. Jednak gdy ktoś ma ochotę zamieszkać na stałe na dawnym planie filmowym musi głęboko sięgnąć do portfela.

 • Britney Spears wyśmiała męża!

  Małżeństwo Britney Spears i Kevina Federline'a najwyraźniej przeżywa pierwszy poważny kryzys. Słynna wokalistka wyśmiała piosenkę męża, zatytułowaną "Y'All Ain't Ready". Ponoć z tego właśnie powodu Kevin postanowił wyprowadzić się z domu.

 • "Milczenie owiec": To już 25 lat!

  ...". Produkcja z Kevinem Costnerem w roli głównej zastała uznana za bardziej priorytetową i to jej premierę ustalono wcześniej. "Milczenie owiec" przesunięto na 13 lutego 1991 roku. Sam reżyser stwierdził, że najlepszą datą będą Walentynki, ponieważ "jest to doskonały film na randkę". Niechciany dom Buffalo Billa W sierpniu 2015 roku biuro nieruchomości w Pensylwanii wystawiło na sprzedaż dom...

 • "Dzikie żądze": Wstydliwa przyjemność

  ...zrealizowane z jakimś przymrużeniem oka i ironiczną samoświadomością? Odpowiedź brzmi: i to, i to. Choć przez lata od premiery wszyscy twórcy zarzekali się, że to jedna wielka blaga, na której trzeba(...) wyczekujących najmniejszego błędu aligatorów i innych nieokiełznanych przez człowieka istot. A przynajmniej taką Florydę obrali za miejsce akcji twórcy "Dzikich żądz", w ramach których ceniony wychowawca Sam...

 • Szał - i co dalej? The Jonas Brothers patrzą w przyszłość

  Przed każdym koncertem bracia Jonasowie i pozostali członkowie ich zespołu zbierają się za kulisami na "wielką wspólną modlitwę" - by zacytować Nicka Jonasa.

 • Miłosne trójkąty

  ...wkrótce Keith, czarujący kursantki swoją hollywoodzką przeszłością, sam ulegnie czarowi jednej z nich (Marisa Tomei). Wyreżyserowany przez twórcę "Piły VI" i "Piły 3D" Kevina Greuterta horror(...) jest zdecydowany walczyć o obie siostry. Film Dominika Grafa jest niemieckim kandydatem do Oscara 2015 w kategorii Najlepszy Film Nieanglojęzyczny. Pewnej nocy w małym francuskim miasteczku...

 • "Amerykański hardcore - Opowieść plemienna": Premiera książki

  ...zawierająca setki nowych zespołów, wywiadów, fotografii, ulotek, a także "zaginiony" rozdział oraz nową galerię zdjęć i rysunków. ZRÓB TO SAM Choć w punkowym środowisku deklarowano poparcie dla filozofii "Zrób To Sam" ("Do It Yourself"; DIY) i demokratyzacji rockowej sceny, to hardcore'owi udało się przezwyciężyć wszelkie związane z tym handlowo-korporacyjne ograniczenia. Dzisiejsza niezależna...