• Informacje na temat:

  kevin spacey aktor

Artykuły na temat: kevin spacey aktor
 • Kevin Spacey próbuje wrócić do show-biznesu?

  Kevin Spacey, jeden z najbardziej uznanych aktorów w Hollywood, który przed trzema laty został oskarżony o molestowanie seksualne, podzielił się przemyśleniami na temat pandemii. Gwiazdor serialu "House of Cards" porównał swój los do sytuacji osób, które w wyniku globalnej epidemii straciły pracę. "Wiem, jak to jest, gdy twój świat nagle się zatrzymuje" - wyznał Spacey.

 • Kevin Spacey uniknie procesu o molestowanie

  ...​Aktor Kevin Spacey uniknie procesu o napaść seksualną. Jedna z jego domniemanych ofiar, która wniosła przeciwko aktorowi akt oskarżenia, niespodziewanie zmarła.

 • Kevin Spacey przerwał milczenie

  Kevin Spacey "ukradł internety". O filmiku opublikowanym przez aktora mówi w tegoroczne święta Bożego Narodzenia cały świat. Aktor po ponad roku milczenia skomentował stawiane mu zarzuty o molestowanie.

 • Kevin Spacey: Od bohatera do zera

  Jeszcze niedawno Kevin Spacey był jednym z najbardziej lubianych i uznanych hollywoodzkich aktorów. Niesamowicie utalentowany i charyzmatyczny, niemal każdą swoją rolę czynił dziełem sztuki. Gdziekolwiek się pojawiał, zawsze wzbudzał żywą reakcję swoich fanów. Wszystko zmieniło się, gdy aktora oskarżono o molestowanie seksualne. 26 lipca gwiazdor skończył 60 lat.

 • Kevin Spacey zeznawał w sądzie

  W poniedziałek, 7 stycznia, Kevin Specey zeznawał w procesie, który toczy się przeciwko niemu. Aktor jest oskarżony o seksualne napastowanie osiemnastolatka. Do zdarzenia miało dojść w 2016 roku. Zaledwie kilka godzin po rozprawie aktor znów zwrócił na siebie uwagę stróżów prawa.

 • Kevin Spacey z jednym zarzutem o molestowanie mniej

  W środę 17 lipca 2019 roku sąd stanu Massachusetts oczyścił aktora Kevina Spacey'ego z zarzutów molestowania seksualnego. Powodem tej decyzji było wycofanie oskarżenia przez rzekomego pokrzywdzonego.

 • Powrót Kevina Spacey

  Kevin Spacey powtórzy rolę Lexa Luthora w sequelu filmu "Superman: Powrót"

 • Kevin Spacey wyznał, że jest gejem

  Kevin Spacey wyznał, że jest gejem przy okazji oficjalnych przeprosin dla Anthony'ego Rappa. Ten ostatni oskarżył dwukrotnego zdobywcę Oscara o molestowanie seksualne w momencie, gdy miał zaledwie 14 lat.

 • Kevin Spacey dla noblisty

  Kevin Spacey poprowadzi specjalny koncert zorganizowany dla tegorocznego laureata pokojowej nagrody Nobla - Ala Gore'a.

 • Kevin Spacey poprowadzi Oscary?

  Kevin Spacey tak desperacko pragnie zostać prowadzącym oscarowej gali w 2010 roku, że rozpoczął internetową kampanię, wpierającą swoja kandydaturę.

Zdjęcia na temat: kevin spacey aktor
Wideo na temat: kevin spacey aktor
 • Kevin Spacey nie odpowie na zarzuty molestowania seksualnego masażysty. Według zeznań mężczyzny, aktor w 2016 roku podczas jednej z sesji masażu niestosownie go dotykał. W poniedziałek (28.10) prokuratura otrzymała informację o śmierci rzekomej ofiary. W związku ze zdarzeniem i brakiem możliwości udowodnienia winy, zdecydowano o umorzeniu śledztwa. W lipcu Spacey został oczyszczony z zarzutu

 • Kevin Spacey miał otrzymać honorową Międzynarodową Nagrodę Emmy - tzw. Nagrodę Założycieli. Przyznawana jest twórcom, którzy przyczyniają się do podnoszenia jakości produkcji telewizyjnych. Jednak w związku z oskarżeniami o molestowanie w przeszłości nieletniego aktora, Akademia odwołała swoją decyzję. Równocześnie Netflix ogłosił, że nadchodzący 6. sezon „House of Cards” będzie ostatnim

 • Pozostał miesiąc do oficjalnej premiery filmu Ridleya Scotta „Wszystkie pieniądze świata". W obliczu skandalu z Kevinem Spacey w roli głównej, Christopher Plummer zastąpi aktora w produkcji. Wszystkie sceny zostaną podmienione i ostatecznie to 87-latek wcieli się w rolę Jeana Paula Getty’ego. Reżyser obrazu potwierdził, że data premiery nie zostanie zmieniona i nadal jest to 22 grudnia. Podobno

Dyskusje na temat: kevin spacey aktor