• Informacje na temat:

  kevin spacey zdjęcia

Artykuły na temat: kevin spacey zdjęcia
 • Kevin Spacey znowu oskarżony o molestowanie

  Policja w Anglii rozpoczęła śledztwo w sprawie kolejnych przypadków molestowania seksualnego. Kevin Spacey został oskarżony przez trzech mężczyzn.

 • Powrót Kevina Spacey

  Kevin Spacey powtórzy rolę Lexa Luthora w sequelu filmu "Superman: Powrót"

 • Kevin Spacey o muzyce

  Kevin Spacey ( "K-PAX" , "Życie za życie" ) i firma produkcyjno-dystrybucyjna MDP Worldwide nie pracują już wspólnie nad projektem "Beyond the Sea", czyli biografią piosenkarza Bobby'ego Darina(...). Zdjęcia rozpoczynają się 6 października.

 • "Szefowie wrogowie" w TVN: Ocenzurowany Kevin Spacey

  W zapowiedzi filmu "Szefowie wrogowie", który w sobotę, 25 listopada, wyemituje TVN, stacja w osobliwy sposób "ocenzurowała" grającego w komedii Kevina Spaceya. Aktorowi zasłonięto twarz czarnym paskiem, nie zdecydowano się również na prezentację pełnego nazwiska gwiazdora.

 • Kevin Spacey w chińskim filmie

  Kevin Spacey zagra jedną z głównych ról w chińskiej komedii "Inseparable" w reżyserii Dayyana Enga.

 • Kevin Spacey wyreżyseruje i zaśpiewa

  Hollywoodzki aktor Kevin Spacey ( "K-PAX" ) będzie gwiazdą filmu opowiadającego o życiu słynnego amerykańskiego piosenkarza Bobby'ego Darina. Zdjęcia ruszą na planie w czerwcu tego roku. Gwiazdor zasiądzie także na fotelu reżysera.

 • Kevin Spacey kręci w Europie

  Kevin Spacey ( "K-PAX" , "Życie za życie" ) rozpoczął w Niemczech zdjęcia do reżyserowanego przez siebie filmu "Beyond the Sea". Obraz jest opowieścią o życiu i tragicznej śmierci słynnego piosenkarza Bobby'ego Darina. W ostatniej chwili do aktorskiej ekipy dołączyła dwukrotnie nominowana do Oscara Brenda Blethyn ( "O mały głos" , "Joint Venture" ).

 • Kevin Spacey i kara śmierci

  ...prowadzą końcowe negocjacje z Kevinem Spacey'em.

 • Aleksandra Kisio i Kevin Spacey: Wspólna pasja?

  Aleksandra Kisio bardzo dobrze wspomina pracę na planie reklamy u boku Kevina Spaceya. Aktorka cieszy się, że udało im się odkryć wspólną pasję - jazdę na nartach. Przy okazji współpracy aktorka zaobserwowała też różnice w zwyczajach aktorów polskich i amerykańskich na planie filmowym.

 • Spacey inspektorem Clouseau ?

  Kevin Spacey, zdobywca tegorocznego Oscara za najlepszą rolę męską w filmie Sama Mendesa "American Beauty", prowadzi rozmowy z wytwórnią Metro-Goldwyn-Mayer na temat ramake'u filmu "Różowa pantera". Przedstawiciele MGM chcą, aby Spacey zagrał słynnego inspektora Clouseau.

Wideo na temat: kevin spacey zdjęcia
 • Hit Oscarów: Gwiazdy zrobiły sobie "słit focię"

  Ellen DeGeneres udało się ustanowić nowy rekord w dziedzinie mediów społecznościowych. Zdjęcie, które zrobiła prowadząca galę z największymi gwiazdami Hollywood, zawojowało internet. "Słit focia" m. in. z Meryl Streep, Kevinem Spacey, Bradem Pittem, Angeliną Jolie do momentu zakończenia gali pojawiło się na profilach użytkowników mediów społecznościowych ponad dwa miliony razy. Pomysł przyniósł