• Informacje na temat:

  kevin teraz

Artykuły na temat: kevin teraz
 • Kevin Costner: Niczego nie żałuję

  Kevin Costner, jeden z największych gwiazdorów hollywoodzkiego kina - aktor, producent i reżyser, a prywatnie ojciec siedmiorga dzieci i zapalony muzyk, kończy w sobotę, 18 stycznia, 65 lat.

 • Kevin Smith pracuje nad kontynuacjami swoich hitów

  Dla wielu osób jedną z zalet przymusowej samoizolacji spowodowanej pandemią koronawirusa jest większa ilość czasu, jaką można poświęcić na zaniedbywane do tej pory projekty. Reżyser i scenarzysta Kevin Smith postanowił wykorzystać go na dokończenie kontynuacji swoich hitów z minionych lat. Zdradził, że właśnie pracuje nad scenariuszami "Sprzedawców 3" i kontynuacji "Szczurów z supermarketu".

 • Kevin Bacon: Seriale? Wotum nieufności

  ..."Footloose" uczyniło go gwiazdą filmową, ale teraz więcej radości czerpie z obecności na małym ekranie. Kevin Bacon szczerze przyznał, że bał się zesłania na "telewizyjny cmentarz". Dziś gra w serialach przynosi mu wiele satysfakcji.

 • ​Macaulay Culkin: Tak powinien wyglądać Kevin

  ...​Macaulay Culkin, choć w tym roku skończy już 39 lat, to nadal kojarzony jest ze swoją dziecięcą rolą w filmie "Kevin sam w domu". Niedawno w mediach pojawiła się informacja, że Kevin McCallister ma powrócić w nowej wersji kultowej produkcji z 1990 roku. Culkin postanowił zaprezentować, jak grany przez niego przed laty bohater powinien wyglądać po latach. I wielu przejściach...

 • Kevin Spacey przerwał milczenie

  Kevin Spacey "ukradł internety". O filmiku opublikowanym przez aktora mówi w tegoroczne święta Bożego Narodzenia cały świat. Aktor po ponad roku milczenia skomentował stawiane mu zarzuty o molestowanie.

 • Oczarowana Kevinem Costnerem

  Na dużym ekranie partnerowała już m.in. Mattowi Damonowi i Harrisonowi Fordowi, a teraz przyszedł czas na kolejną legendę kina - Kevina Costnera. Razem spotkali się na planie filmu "72 godziny", nowego thrillera twórców "Uprowadzonej" i "Szybcy i wściekli 6". Główny bohater "72 godzin" agent CIA Ethan Runner (Kevin Costner) dowiaduje się, że jest śmiertelnie chory. Postanawia wykorzystać...

 • "Kevin sam w Nowym Jorku", czyli za co kochamy Kevina

  W tym roku nie zobaczymy w Wigilię filmu "Kevin sam w domu", ale spokojnie... tradycji musi stać się zadość. Tym razem Polsat postanowił odwrócić kolejność serii i w niedzielę, 24 grudnia wyemituje film "Kevin sam w Nowym Jorku" , a dzień później - "Kevin sam w domu". W filmie "Kevin sam w domu" (emisja w Polsacie w Boże Narodzenie, 25 grudnia) w wyniku zamieszania 8-letni Kevin zostaje...

 • Wigilia w Polsacie bez "Kevina samego w domu"

  To nie do wiary. Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Polsat nie pokaże w tegoroczne Boże Narodzenie filmu "Kevin sam w domu". Co się stało?

 • "House of Cards" bez Kevina Spaceya

  ..."Netflix nie będzie zaangażowany w żadną dalszą produkcję z udziałem Kevina Spaceya" - poinformował w specjalnym oświadczeniu rzecznik firmy.

 • Londyńska policja bada sprawę seksualnej napaści Kevina Spaceya

  Londyńska policja sprawdza doniesienia o napaści seksualnej na mężczyznę w Londynie w 2008 roku, "kiedy (Kevin) Spacey pracował w stolicy Zjednoczonego Królestwa" - napisał w piątek "Guardian". "The Sun" pisze wprost, że sprawcą był znany aktor Kevin Spacey.

Zdjęcia na temat: kevin teraz
Dyskusje na temat: kevin teraz
 • Kevin Sorbo

  nie, no co to? to tak wygląda teraz Herkules? Do dupy...

 • Re: Kevin Sorbo

  Teraz wygląda jak Jezus ze Świebodzina a nie jak Herkules...

 • Re: Kevin Sorbo

  Poszukajcie sobie zdjęcia jak wygląda teraz. Wysuszony jest jak anemik. Jechał na sterydach i taki z niego herkules ze jak się nie szprycuje to już nie jest hercules.

 • Re: Kevin Sorbo

  Poszukajcie sobie zdjęcia jak wygląda teraz. Wysuszony jest jak anemik. Jechał na sterydach i taki z niego herkules ze jak się nie szprycuje to już nie jest hercules. Inteligentny to Ty nie jesteś, bo po pierwsze widziałeś skutki faszerowania się sterydami?? Jeśli nie to proponuję wklikać w wyszukiwarce i obejrzeć kilka zdjęć, albo filmików;)) Po drugie poczytaj trochę o tej chorobie(tętniaku

 • Re: Kevin Bacon: Z niecierpliwością...

  szkoda ,że wielcy dawni którzy muszą teraz grać w serialikach

 • Re: "House of Cards": Kevin Spacey - dżentelmen z laską

  a kim Ty jesteś, żeby decydować o tym, kto ma z kim przychodzić ? Twój wpis to świadectwo twojego intelektu, sam teraz poddaj się samoocenie ... ograniczony człowieczku...

 • Re: Zaczynał od gościnnych występów w...

  Byle tylko tak nie skończył jak" Kevin sam w domu" nie porównuj tego leszcza do Kevina , Kevin chociaż zagrał rolę zapadającą w pamięć , chociaż teraz wpadł w niepamięć ;P . ten leszcz zawsze będzie leszczem . Prawdziwych aktorów w polskim kinie można policzyć na palcach u jednej ręki .

 • Re: I od razu zacznie z siostrami flirtować!...

  Ten serial powinien kecie w swieta ,a jak ktoś go nie lubi ,to zawsze moze ogladac fil pod tytułem ,,KEVIN SAM W DOMU ,a teraz decyduj widzu !!!!!!!!!!

 • Re: Fred Savage, a właściwie Fredrick...

  Ja urodziłam syna któremu właśnie dałam na imię Kevin tak jak miał bohater serialu "Cudowne lata". Teraz mój syna ma 16 lat. W serialu Kevin i wielu młodych aktorów ma słodkie przemiłe buzie(...) zaciekawiony ale w rzeczywistości wolaby się wcielić w chłopca z filmu "Kevin sam w domu ".