• Informacje na temat:

  kevin teraz i kiedys

Artykuły na temat: kevin teraz i kiedys
 • "Nazistowski gwałciciel dzieci": Szokujące słowa o ojcu Kevina Spaceya

  Kevin Spacey opisał kiedyś w jednym z wywiadów swojego ojca jako "normalnego faceta z klasy średniej, zakochanego w Anglii". Jednak brat aktora Randall rysuje inny obraz ich taty. Nazywa go sadystycznym neonazistą, który przez całe dzieciństwo wykorzystywał go seksualnie.

 • "Kevin sam w domu": 10 rzeczy, o których nie wiedzieliście...

  Ciepły, rodzinny i... kompletnie zwariowany. Film Chrisa Columbusa "Kevin sam w domu" od 24 lat jest daniem obowiązkowym na naszym wigilijnym stole. Myślicie, że wiecie o nim wszystko? Sprawdźcie!

 • Przyjaźń "byłych" Britney Spears

  Kiedyś byli partnerami Britney Spears, teraz się przyjaźnią. Mowa o Justinie Timberlake'u i Kevinie Federline.

 • "Przyjaciele" wracają po latach. Znamy szczegóły

  To wyjątkowe wydarzenie uchwyci międzypokoleniowego ducha, łącząc pierwszych i zupełnie nowych fanów - powiedział szef HBO Max Kevin Reilly o planowanej na maj 2020 r. kontynuacji serialu "Przyjaciele".

 • Whitney Houston: Samotna wśród bliskich

  Kiedyś wyznała, że zaczęła uciekać w narkotyki z powodu toksycznego małżeństwa. Ale teraz, sześć lat po jej śmierci, okazuje się, że Whitney Houston problemów miała więcej.

 • "Mam talent": Farmer idzie jak burza!

  Kevin Skinner, znany szerzej jako śpiewający łapacz kurczaków, dzięki głosom publiczności przeszedł do kolejnego etapu amerykańskiej edycji "Mam talent".

 • "Nie żałuję odejścia z Dream Theater"

  Kevin Moore fanom muzyki najbardziej znany jest ze swej współpracy z zespołem Dream Theater. Po jego opuszczeniu rozpoczął pracę nad swym nowym projektem o tajemniczej nazwie Chroma Key. Do sklepów trafił właśnie drugi album tej formacji zatytułowany „You Go Now”. Z tej okazji o tym jak powstał ten projekt, o współpracy z Fates Warning i odejściu z Dream Theater z Kevinem rozmawiał Konrad Sikora.

 • Otsochodzi "2011": Pustka w próżni

  Gdzie tam truskul, teraz niuskul. Prawie trzy lata temu miała miejsce słynna wolta stylistyczna. Od tamtej pory za wiele się już się nie zmieniło - Otsochodzi ciągle nie potrafi przekazać treści, ale za to dobiera piękne podkłady. I na tym najbardziej zyskuje.

 • Żółwie trwają nadal

  Nie wszyscy kojarzą jego nazwisko, ale to Kevin Eastman jest współtwórcą kultowych Wojowniczych Żółwi Ninja. Wraz z Peterem Lairdem stworzyli czwórkę niekonwencjonalnych żółwi, których Mistrzem jest Splinter - zmutowany szczur. Razem z nim żółwie walczą z czarnymi charakterami. Najnowszy sezon serialu wyprodukowany przez Nickelodeon zachwyci wszystkie pokolenia fanów. Pełne akcji odcinki...

 • Ile są warte "filmowe" domy?

  Nie tylko aktorzy, ale także domy, w których rozgrywa się akcja filmu, często stają się symbolami i miejscami kultowymi. Któż nie chciałby odwiedzić pałacu "człowieka z blizną", wejść do willi z filmu "Bodyguard" czy odwiedzić Kevina samego w domu. Jednak gdy ktoś ma ochotę zamieszkać na stałe na dawnym planie filmowym musi głęboko sięgnąć do portfela.