• Informacje na temat:

  kevin teraz i wczesniej

Artykuły na temat: kevin teraz i wczesniej
 • Wielki powrót Kevin Spaceya?

  Czyżby szykował się aktorski powrót Kevina Spaceya? Właśnie po długiej przerwie pokazał się publicznie.Teraz Spacey postanowił po długiej przerwie p...

 • Kevin Bacon: Seriale? Wotum nieufności

  ..."Footloose" uczyniło go gwiazdą filmową, ale teraz więcej radości czerpie z obecności na małym ekranie. Kevin Bacon szczerze przyznał, że bał się zesłania na "telewizyjny cmentarz". Dziś gra w serialach przynosi mu wiele satysfakcji.

 • Kevin Spacey przerwał milczenie

  Kevin Spacey "ukradł internety". O filmiku opublikowanym przez aktora mówi w tegoroczne święta Bożego Narodzenia cały świat. Aktor po ponad roku milczenia skomentował stawiane mu zarzuty o molestowanie.

 • "Nazistowski gwałciciel dzieci": Szokujące słowa o ojcu Kevina Spaceya

  Kevin Spacey opisał kiedyś w jednym z wywiadów swojego ojca jako "normalnego faceta z klasy średniej, zakochanego w Anglii". Jednak brat aktora Randall rysuje inny obraz ich taty. Nazywa go sadystycznym neonazistą, który przez całe dzieciństwo wykorzystywał go seksualnie.

 • W latach 90. nas gorszyli! A teraz?

  Pod koniec lat 90. z wypiekami na twarzy oglądaliśmy ekranowe bezeceństwa serwowane nam przez twórców "American Pie". Teraz - gdy minęło trzynaście lat od premiery filmu, który zapoczątkował kultową dziś serię - możemy jeszcze raz spotkać się z jej bohaterami za sprawą "Zjazdu absolwentów".

 • Przyjaźń "byłych" Britney Spears

  Kiedyś byli partnerami Britney Spears, teraz się przyjaźnią. Mowa o Justinie Timberlake'u i Kevinie Federline.

 • Intercyza Britney Spears

  Gwiazda pop Britney Spears jednak uległa namowom rodziców i zdecydowała się podpisać przedślubną umowę ze swoim narzeczonym Kevinem Federlinem. Wcześniej deklarowała, że nie zamierza niczego podpisywać.

 • Kolejny seksskandal? Szef wytwórni załatwiał kochance role

  Amerykański rynek filmowy żyje skandalem, w który zamieszany jest szef wytwórni Warner Bros. Kevin Tsujihara oraz brytyjska aktorka Charlotte Kirk. Z prywatnych wiadomości, które wypłynęły do mediów, wynika, że mężczyzna lobbował wśród producentów, by w kolejnych produkcjach obsadzali jego kochankę.

 • Britney, zrób test na AIDS!

  Kerri Whittington (26 l.), była narzeczona Kevina Federline'a (26 l.), przyszłego męża Britney Spears (22 l.), ostrzegła gwiazdę pop, że powinna sobie zrobić test na AIDS. Federline wcześniej miał często uprawiać przypadkowy seks, nie stosując żadnych zabezpieczeń.

 • Noworoczny debiut męża Britney

  ..."PopZao" to tytuł debiutanckiego singla Kevina Federline'a, męża Britney Spears. Płytka ukaże się o północy w niedzielę, 1 stycznia, na jednym z serwisów internetowych z muzyką. Wcześniej w sieci znalazł się jego hiphopowy utwór "Y'All Ain't Ready".