• Informacje na temat:

  kevin umarł

Artykuły na temat: kevin umarł
 • "American Horror Story": Tęskniliście za Kevinem?

  Gwiazdor kultowej komedii familijnej "Kevin sam w domu" - Macaulay Culkin - z powodu uzależnienia od narkotyków nie występował w filmach i serialach od lat. Teraz wraca na ekrany!

 • "Bóg nie umarł": : Religijne kuriozum

  Harold Cronk to specjalista od filmów chrześcijańskich. W jego najnowszej produkcji student mierzy się z samym Herkulesem, by udowodnić, że Bóg jednak nie umarł, żyje i ma się dobrze. Ostatecznie jest łopatologicznie, ideologicznie i koszmarnie sztampowo.

 • Celine Dion ma nowego faceta? Zaskakujące doniesienia tabloidu!

  Celine Dion (48 l.) niedawno przeżyła ogromną stratę. Zmarł jej ukochany mąż, Rene Angelil (†73 l.). Wokalistka nie może się pozbierać po jego śmierci. Tym bardziej zaskakują doniesienia jednego z zagranicznych tabloidów, jakoby miała już nowego faceta – gitarzystę Kevina Girouarda (30 l.).

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • "Glee": Pożegnanie z Finnem

  ...trzy tygodnie od pogrzebu Finna, Kurtowi (Chris Colfer) nadal trudno jest uwierzyć, że stracił przyrodniego brata. - Każdy chce mówić o tym, jak umarł, ale kogo to tak naprawdę obchodzi? - mówi bohater(...) Salling) kradnie pamiątkowe drzewo Finna, by zachować choć cząstkę jego, Mercedes (Amber Riley), Artie, Sam (Kevin McHale i Chord Overstreet ) i Santana (Naya Rivera) wykonują utwory w hołdzie...

 • Smith musi zmienić tytuł filmu

  Kevin Smith będzie musiał zmienić tytuł swojego nowego filmu. Projekt opatrzony był nazwą "A Couple of Dicks".

 • Natalie Portman, Jeff Goldblum, Maciej Musiał: Uśmierceni przez media

  ...życie pod zastaw"). Według oszustów aktor miał zasłabnąć i trafić do szpitala. Macaulay Culkin O swoje śmierci z mediów dowiedział się także Macaulay Culkin, gwiazda "Kevina samego w domu...

 • Britney źle skończy?

  "Britney Spears może skończyć jest Anna Nicole Smith" - mówi psychiatra dr Drew Pinsky i obawia się, że może ona umrzeć o wiele za wcześnie, podobnie jak słynna modelka "Playboya". W internecie pojawił się kolejny filmik porno z domniemanym udziałem upadłej gwiazdy.

 • Backstreet Boys w Polsce: Kiedyś bożyszcza nastolatek. A teraz?

  ...doszło do reaktywacji zespołu. Nie udało się jednak zebrać wszystkich członków. Do zespołu nie wrócił Kevin. Zespół koncertował i nagrywał w 4-osobowym składzie. W 2012 Richardson wrócił do zespołu(...). W 2007 roku wzięli ślub.  Dwa lata później na świat przyszedł ich pierwszy syn, James Hoke. W lutym 2013 ich rodzina znów się powiększyła. Tym razem znowu o synka, Holdena.  Kevin Richardson...

 • "Marley": Słynniejszy od Elvisa!

  Premierowym pokazem dokumentu "Marley" Kevina Macdonalda rozpoczęła się w poniedziałek, 28 maja, 52. edycja Krakowskiego Festiwalu Filmowego. Twórca obrazu - znany brytyjski reżyser ("Ostatni król Szkocji") - był gościem specjalnym seansu.