• Informacje na temat:

  kevin wśród lwów

Artykuły na temat: kevin wśród lwów
 • Jerry Bruckheimer w krainie Oz

  Jerry Bruckheimer ( "Armageddon" , "Helikopter w ogniu" , "Piraci z Karaibów. Klątwa Czarnej Perły" , "King Arthur" ) zamierza wyprodukować nową wersję klasycznego "Czarnoksiężnika z Oz". Wielbiciele Dorotki, Tchórzliwego Lwa i Blaszanego Drwala z powieści Franka Bauma, powinni mieć się jednak na baczności: historia bohaterów książki zostanie przefiltrowana przez wyobraźnię ekscentrycznego twórcy gier video, Americana McGee.

 • Koncerty 2012: Oczekiwanie na Królową

  Madonna, Metallica, Guns N'Roses - ta trójka pojawia się najczęściej wśród pogłosek i niepotwierdzonych informacji na temat koncertowego roku 2012. Plotki odstawiamy na bok i poniżej przedstawiamy w telegraficznym skrócie najważniejsze imprezy tego roku.

 • W hołdzie dla Meryl Streep

  Meryl Streep ( "Koncert na 50 serc" , "Godziny" , "Adaptacja" ) będzie wkrótce główną bohaterką imprezy przygotowywanej przez Amerykański Instytut Filmowy (American Film Institute - AFI). Dwukrotna zdobywczyni Oscara otrzyma od tej szacownej instytucji nagrodę za całokształt osiągnięć (American Film Institute's Life Achievement Award).

 • Święta z Polsatem

  Nicolas Cage, Malcolm McDowell, Dawid Bowie, Tom Hanks i Meg Ryan, Catherine Deneuve, Arnold Schwarzenegger, Bruce Willis, Eddie Murphy, Bogusław Linda i Agnieszka Włodarczyk - to tylko kilka z wielu gwiazd, z którymi widzowie Telewizji POLSAT spotkają się w tegoroczne Święta Bożego Narodzenia.

Wideo na temat: kevin wśród lwów
 • Musimy porozmawiać o Kevinie

  Tytułowy Kevin to demoniczny nastolatek, który świadomie manipuluje swoim otoczeniem, nie uznaje żadnych zasad i z prowokującym uśmiechem mówi: "Wstajesz rano i oglądasz telewizję, jedziesz samochodem i słuchasz radia. Chodzisz do swojej nudnej pracy albo nudnej szkoły, ale o tym nie mówią w głównym wydaniu wiadomości. Doszło do tego, że nawet ludzie z telewizji często oglądają telewizję. Na co oni wszyscy tak patrzą? Właśnie na takich jak ja..." Magnetyczna Tilda Swinton i demoniczny Ezra...

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.

 • Cztery lwy

  Kilku młodych ludzi decyduje się na bezpośredni atak na dekadencki Zachód, ale są większym zagrożeniem dla siebie niż dla kogokolwiek innego w tej czarnej komedii ręki Chrisa Morrisa. Omar (Riz Ahmed) jest oddanym Muzułmaninem żyjącym w Wielkiej Brytanii, który zdecydował się na zorganizowanie terrorystycznej jednostki by sprowadzić jihad na kulturę, jaką uznaje za zdominowaną przez grzeszników i ignorantów. Jednakże nie nadaje się on na lidera, a zebrana przez niego grupa kolegów -...