• Informacje na temat:

  kevin wystąpili

Artykuły na temat: kevin wystąpili
 • "Kevin sam w domu" z rekordową oglądalnością!

  W wigilijny wieczór, 24 grudnia, jak co roku, widzowie Polsatu śledzili przygody kilkuletniego Kevina McCallistera, który bronił swojego domu przed dwójką niezdarnych włamywaczy. Chociaż wszyscy znają ten film na pamięć, jego seans stał się jedną z nieoficjalnych świątecznych tradycji. W tym roku pierwsza część przygód Kevina zgromadziła rekordową liczbę 4,5 miliona widzów.

 • Kevin Spacey znów "Podejrzany"

  Kevin Spacey ( "Kroniki portowe" , "Życie za życie" ) ma zamiar zagrać w kontynuacji obrazu "Podejrzani" i ponownie wcielić się w Rogera "Verbala" Kinta. Aktor rozmawiał już na ten temat z Bryanem Singerem ( "X-MEN" , "X-MEN 2" ), reżyserem opowieści. 

 • Kevin Smith ujawnia tytuł

  Kilkanaście tygodni temu informowaliśmy, iż Kevin Smith ("Clerks - sprzedawcy", "Szczury supermarketu", "W pogoni za Amy", "Dogma" , "Jay i Cichy Bob kontratakują" ) przygotowuje się do realizacji kolejnego obrazu. Nowy film ma być niskobudżetową opowieścią, zainspirowaną rodzicielskimi doświadczeniami Smitha, który ma dwuletnią córkę. Ostatnio kontrowersyjny twórca ujawnił tytuł opowieści.

 • Kevin Smith: Cichy skandalista

  Na pierwszy rzut oka Kevin Smith wygląda jak stereotypowy komiksowy Nerd. Stojący na scenie podczas konwencji Comic Con, sprawia wrażenie niechlujnego. Otyły, nieogolony, w workowatej bluzie. Ci, którzy sądzą, że jest to typowy przedstawiciel swojego "gatunku", niewyróżniający się niczym czytelnik historii o superbohaterach, są w poważnym błędzie. Smith jest bowiem artystą, którego filmy uznawane...

 • "Kevin sam w domu": Elvis Presley w obsadzie? To największa zagadka

  Sekretne życie Elvisa Presleya po ogłoszeniu jego oficjalnej śmierci jest jedną z najczęściej przywoływanych teorii spiskowych w popkulturze. Szukanie zmarłego muzyka przez lata zatoczyło tak szerokie kręgi, że niektórzy odnaleźli gwiazdora nawet w filmie "Kevin sam w domu".

 • Anna Dereszowska: Kevin Spacey na urodziny

  Anna Dereszowska i Arkadiusz Jakubik mieli okazję współpracować z Kevinem Spacey'em przy realizacji cyklu reklam dla banku WBK. Polacy chwalą amerykańskiego aktora za skromność, otwartość i bezpretensjonalność w kontakcie z innymi.

 • Kevin Spacey robi sobie przerwę

  Amerykański aktor Kevin Spacey ( "Podaj dalej" , "Siedem", "K-PAX" ), zdobywca Oscara za rolę w filmie "American Beauty" , postanowił zrobić sobie przerwę w karierze i skoncentrować się przez jakiś czas na prowadzeniu swojej firmy produkcyjnej.

 • Ben Affleck u Kevina Smitha

  Ben Affleck ( "Uwikłany" , "Ryzyko" , "Gra o miłość" , "Pearl Harbor" ) po raz kolejny spotka się na planie z Kevinem Smithem ("Clerks - sprzedawcy", "Szczury supermarketu"). Ben Affleck wystąpił już w czterech filmach kontrowersyjnego reżysera - "Szczury supermarketu", "W pogoni za Amy", "Dogma" oraz "Jay i Cichy Bob kontratakują" .

 • Członkowie amerykańskiej formacji Backstreet Boys wywołali wiele zamieszania wśród swych fanów, kiedy pojawili się niedawno na koncercie w Denver tylko w czwórkę, bez Kevina Richardsona. Okazało się jednak, że nie jest to wynik wewnętrznych kłótni w zespole. Richardson po prostu nie mógł przylecieć na czas samolotem, z powodu kłopotów z pogodą.

 • Kevin Spacey w obsadzie "My Blueberry Nights"

  Wygląda na to, że Wong Kar-wai ( "Spragnieni miłości" , "2046" ) szykuje prawdziwy aktorski dream team z okazji przygotowywanego filmu "My Blueberry Nights". Do obsady jego pierwszego realizowanego w języku angielskim obrazu dołączy najprawdopodobniej zdobywca Oscara Kevin Spacey ( "American Beauty" , "Kroniki portowe" ).

Zdjęcia na temat: kevin wystąpili