• Informacje na temat:

  kibicowanie

Artykuły na temat: kibicowanie
 • Piotr Adamczyk: Wkręciłem się w kibicowanie

  ...- W kibicowanie wkręciłem się dzięki postaci Borysa. Poszedłem na kilka meczów na Stadionie Narodowym. Dzisiaj coraz bardziej doceniam piłkarskie emocje - przyznaje Piotr Adamczyk. Zbliżające się(...) z Lewandowskim, to ja również! Legenda polskiej piłki pojawiłaby się u nas na planie, co za wydarzenie! Nie da się ukryć - kibicowanie jest ważną częścią życia Borysa. - Prawdę mówiąc, właśnie przez...

 • Gwiazd pomysły na kibicowanie

  Cała Polska czeka na Euro. Jedni się cieszą, inni są przerażeni. A jak nasze gwiazdy spędzą te szczególne dni i co myślą o piłce nożnej?

 • Mundial 2018. Russell Crowe kibicuje Polakom!

  Komu Russell Crowe będzie kibicował podczas dzisiejszego meczu Polska-Senegal? To chyba oczywiste!

 • Wendzikowska kibicuje DiCaprio

  Relacje ze świata show-biznesu i wywiady z zagranicznymi gwiazdami to specjalność Anny Wendzikowskiej. Prezenterkę i reporterkę telewizyjną pytamy o kulisy jej pracy oraz o to, komu będzie kibicować na rozdaniu Oscarów.

 • Śpiewa i kibicuje

  Od lat stara się być wierny swoim pasjom. Prawdziwą jego miłością jest muzyka i sport. Z tego nigdy nie chce zrezygnować.

 • Tyszkiewicz kibicowała Górniak

  Od sześciu lat Beata Tyszkiewicz ocenia taneczne popisy polskich gwiazd, ale nie czuje się znudzona, bo według niej każda edycja miała swoje niespodzianki.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Kibicuję, ale nie oglądam

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska, była dziennikarka, a obecnie dyrektor PR, zdradza, że w ich domu nie ma tradycji rodzinnego oglądania meczów i dyskusji o spalonym. Ona sama oczywiście kibicuje polskiej reprezentacji i wierzy w jej sukcesy podczas mundialu, ale nie zamierza wnikać w szczegóły rozgrywek. Wystarczy jej, że będzie znała ostateczny wynik każdego spotkania. Zamiast siedzieć blisko dwie godziny przed telewizorem, woli w tym czasie przeczytać dobrą książkę.

 • Komu kibicuje Żmuda Trzebiatowska?

  Kibice szykują się już do meczu towarzyskiego Polska - Portugalia, który ma być sportową inauguracją Stadionu Narodowego w Warszawie. Aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska, choć sercem jest z drużyną narodową, nie ukrywa, że kibicuje również Portugalii.

 • Komu kibicuje Jan Nowicki?

  - Podczas Euro będę oczywiście kibicował Polakom, w pierwszym rzędzie chciałbym, żeby wygrali nasi; jeśli zaś chodzi o drużyny zagraniczne, trzymam kciuki za Hiszpanów, ich gra to dla mnie coś więcej niż futbol, to sztuka, poezja - powiedział aktor Jan Nowicki.

 • Cleo kibicuje Polakom ("Łowcy" na mundial 2018)

  Już ponad 330 tys. odsłon ma nowa, piłkarska wersja przeboju "Łowcy gwiazd" w wykonaniu Cleo.

Zdjęcia na temat: kibicowanie
Wideo na temat: kibicowanie
 • Wieszczek kibicuje Kaczorowskiej

  Krzysztof Wieszczek kibicuje Agnieszce Kaczorowskiej i Łukaszowi Kadziewiczowi w walce o Kryształową Kulę. Jego zdaniem siatkarz, trenowany przez znaną z perfekcjonizmu Kaczorowską, ma duże szanse pozytywnie zaskoczyć widzów i jury programu. Przyznaje też, że wyjście na parkiet dla amatora wymaga sporo odwagi.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Kibicuję, ale nie oglądam

  Paulina Smaszcz-Kurzajewska, była dziennikarka, a obecnie dyrektor PR, zdradza, że w ich domu nie ma tradycji rodzinnego oglądania meczów i dyskusji o spalonym. Ona sama oczywiście kibicuje polskiej reprezentacji i wierzy w jej sukcesy podczas mundialu, ale nie zamierza wnikać w szczegóły rozgrywek. Wystarczy jej, że będzie znała ostateczny wynik każdego spotkania.

 • Anna Cieślak kibicuje Romanowskiej i Maserakowi

  Anna Cieślak ogląda najnowszą edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Jej faworytami są Rafał Maserak i Elżbieta Romanowska. Cieślak podziwia wdzięk i seksapil, jakim na parkiecie emanuje gwiazda serialu "Słodkie życie". Twierdzi, że dla niej samej praca z Maserakiem była cenną lekcją.

Dyskusje na temat: kibicowanie
 • Re: "Na dobre i na złe": Koszmar po seksie! Kochanka Molendy prosto z łóżka trafi do szpitala

  Naprawdę nie macie ważniejszych spraw niż kibicowanie wymyślonym postaciom? Poza tym - to przecież jest oswajanie p@t0logią... Naprawdę nie widzicie tego , że wam l@sują mmózg1??? Ludzie...

 • Re: "Na noże": Opowieść o pasji

  Dobrze mieć swoje pasje. Moją pasja jak każdego prawdziwego faceta jest piłka nożna i kibicowanie naszym. Lece postawić gorącego kloca, aby zagrzewał naszych chłopaków do boju.

 • Re: Wakacje z "Na dobre i na złe"

  "Zdaje się, że cała Polska zachorowała na "HaPi", czyli namiętne kibicowanie parze Hana Goldberg (Kamilla Baar) i Piotr Gawryło (Marek Bukowski)" Skąd pewnosc ze cala Polska.Ja nie!.

 • Re: Debiutantka

  Kibicowanie LiL nie wyklucza z mojej strony sympatii do Agaty. Moim zdaniem, Agata nie zagraża ich związkowi, bo gdyby Witek chciał z nią być, to byłby dawno. Sam mówi Lenie, że Agata dla niego jest "za fajna", co oznacza, że jest nie dla niego. "Wszystkowiedząca" to może ona nie jest, ale na pewno jest zdolnym absolwentem medycyny, bo przecież miejsca w LG czekały na najlepszych stażystów