• Informacje na temat:

  kidman w ostrych scenach

Artykuły na temat: kidman w ostrych scenach
 • "Ostre przedmioty": Jean Marc Vallee

  ...przez Nicole Kidman w serialu ""Wielkie kłamstewka"" ... - Zgadza się, ale sekwencje w "Ostrych przedmiotach" są dziesięć razy bardziej sugestywne, bo stanowią tło przedstawianej przez nas(...) telewizji. - Zaczęliśmy rozmawiać o "Ostrych przedmiotach" na długo przed powstaniem "Wielkich kłamstewek" . Kiedy dołączyłem do ekipy serialu, oficjalnie po raz pierwszy zaangażowałem się w produkcję...

 • Pokusa Nicole Kidman

  4 stycznia na ekrany polskich kin wejdzie dramat "Pokusa" Lee Danielsa z główną rolą Nicole Kidman, który wywołał erotyczny skandal na majowym festiwalu w Cannes.

 • Erotyczny skandal w Cannes

  Hollywoodzka gwiazda Nicole Kidman wywołała "ekranowy skandal" na festiwalu w Cannes. Sławna australijska aktorka gra w dreszczowcu "The Paperboy" ("Doręczyciel gazet") Amerykanina Lee Danielsa. W filmie nie brakuje niezwykle odważnych i szokujących scen erotycznych.

 • Scjentolodzy kontra Cruise i Kidman

  Słynne hollywoodzkie małżeństwo Tom Cruise i Nicole Kidman, zdementowało doniesienia na temat rzekomej chęci opuszczenia Kościoła Scjentologicznego. Według amerykańskiego magazynu "Us Weekly", pomiędzy parą aktorów a Kościołem nastąpił rozłam, a stało się to po ukończeniu kontrowersyjnego filmu "Oczy szeroko zamknięte", wyreżyserowanego przez zmarłego w ub. roku Stanley'a Kubricka.

 • Oscary: Księżniczka jest tylko jedna!

  Dlaczego Natalie Portman pozostaje murowaną faworytką do wygrania tegorocznego Oscara? Bo jej kreacja w "Czarnym łabędziu" jest klasycznym przykładem amerykańskiej szkoły aktorskiej w duchu Lee Strasberga.

 • "Minister Rock'n' Rolla"

  Aż trzy lata trzeba było czekać na nową płytę Lenny'ego Kravitza. W 2001 roku ukazał się album "Lenny", który nie przyniósł wielkich przebojów na miarę tych sprzed lat. Potem artysta trochę koncertował, aż słuch o nim na jakiś czas zaginął. Na czołówki gazet Lenny powrócił w 2003 roku, ale nie z powodu przedsięwzięć muzycznych, lecz romansu z gwiazdą kina Nicole Kidman. Na szczęście Lenny nie

 • Zmarła słynna amerykańska reżyserka

  W wieku 71 lat zmarła znana amerykańska pisarka, dziennikarka a także scenarzystka i reżyserka filmowa Nora Ephron - poinformowały we wtorek, 26 czerwca, amerykańskie media.

 • Lars von Trier: Sadysta kina

  Reżyser "Melancholii" Lars von Trier przekroczył w tym roku w Cannes granicę politycznej poprawności jednak ci, którzy znają filmy duńskiego skandalisty, wiedzą, że artystyczna prowokacja stoi u podstaw jego twórczości.

 • Oscary 2013: Relacja

  "Operacja Argo" za najlepszy film, Ang Lee za reżyserię oraz aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

 • Nominacje do Złotych Satelitów

  Aż osiem nominacji do nagrody Złotych Satelitów (Golden Satellite Awards) otrzymał film "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" . Zagraniczni dziennikarze zrzeszeni w International Press Academy - odłamie Hollywood Foreign Press Association, stowarzyszenia przyznającego prestiżowe Złote Globy - nominowali obraz Petera Jacksona między innymi w kategorii "Najlepszy film dramatyczny". Nagrody Złotych Satelitów będą przyznane po raz siódmy.