• Informacje na temat:

  kiedy będzie 2 sezon blondynki

Artykuły na temat: kiedy będzie 2 sezon blondynki
 • 2. sezon "Galerii" już w październiku!

  ...z kluczowych postaci, znana z pierwszej serii, zginie na początku drugiego sezonu. Kto to będzie?(...), przystojnego murarza zdoła w porę zapobiec tragedii.   Remont w galerii Sebastian (Jakub Wróblewski) jest murarzem i przyjedzie do Wrocławia w poszukiwaniu pracy. Kiedy wpadnie do kawiarni...

 • Iwona Bielska: Na starość doczekałam się zainteresowania

  Być może nadejdzie taki dzień, gdy będziemy ją nazywać pierwszą damą polskiego kina. Iwona Bielska jest znakomitą aktorką, ale zupełnie nie dba o popularność. Skromność to jedna z jej najpiękniejszych cech.

 • Alżbeta Lenska była o krok od śmierci. Teraz myśli o kolejnym dziecku!

  ...w walce o powrót do zdrowia. W maju minie rok od dnia, kiedy wygrała ze śmiercią.  "W momencie, gdy wybudziłam się z narkozy, zrozumiałam, że dostałam od losu drugą szansę i że nie ma dla mnie rzeczy(...) odpowiedzialny za produkcję "Pozytywki" Maciej Dowbor. Kilka dni temu zakończyły się zdjęcia do drugiego sezonu magazynu Super Polsatu. Aktorka doskonale zdaje sobie sprawę, że dramat, jaki przeżyła...

 • "Rolnik szuka żony": Jak to się robi na świecie?

  W Polsce program "Rolnik szuka żony" okazał się hitem jesieni - co niedzielę przed telewizorami zasiadało ok. 4 mln widzów. Nie powinno to dziwić, jeśli spojrzy się na popularność show w innych krajach.

 • Julia Pietrucha znów zagra... "Blondynkę"

  Fani emitowanej w TVP 1 w 2010 roku "Blondynki" z Julią Pietruchą w roli Sylwii Kobus mają powody do zadowolenia. Powstanie kolejny sezon serialu!

 • Julia Pietrucha znów zagra... "Blondynkę"

  Fani emitowanej w TVP1 w 2010 roku "Blondynki" - z Julią Pietruchą w roli Sylwii Kobus - mają powody do zadowolenia. Powstanie kolejny sezon serialu!

 • "Prawo Agaty": Leszek Lichota świętuje 37. urodziny

  Kiedy 10 lat temu Leszek Lichota po raz pierwszy stanął na planie serialu "Na Wspólnej", nikt nie przypuszczał, że rola Grześka Zięby uczyni z niego jedną z najjaśniejszych polskich gwiazd telewizji i kina. Dziś jego nazwisko w obsadzie serialu czy filmu to gwarancja najwyższej jakości! 17 sierpnia Leszek Lichota skończy 37 lat, a zaraz potem zamierza wyjechać z rodziną do... Australii.

 • Co pod choinkę?

  Wszyscy z niecierpliwością czekamy na święta Bożego Narodzenia, ale myśl o prezentach niejednemu z nas spędza sen z powiek. Nie wiesz, czym obdarować najbliższych? Co dla niej, co dla niego i co dla dziecka? Podpowiadamy, jak poradzić sobie z tegorocznymi prezentami.

 • Wielkie zmiany w TVP! Chodzi o pieniądze

  ..., w której pojawi się sporo nowości, a wśród nich kontynuacja "Blondynki" z nową gwiazdą (po Julii Pietrusze, Joannie Moro i Natalii Rybickiej w tytułowej roli zobaczymy w tym sezonie Martę Żmudę(...) ponad 1,5 mln widzów! W okresie od lutego do marca 2018 "Emkę" oglądało 6,1 mln osób, dziś zaledwie 4,5 mln... Jeszcze gorzej jeśli wyniki te porównamy z rokiem 2005, kiedy to widownia sięgała 12,5 mln...

 • Koniec kary Schejbal?

  Magda Schejbal dołączy do obsady jednego z najpopularniejszych polskich seriali - "Przepisu na życie". Jako wpływowa bizneswoman napsuje Ance krwi!