• Informacje na temat:

  kiedy będzie 4 edycja must be the music

Artykuły na temat: kiedy będzie 4 edycja must be the music
 • Będzie druga edycja "Must be the music"

  To już pewne. Polsat zadowolony z wyników oglądalności zdecydował, że już jesienią tego roku ruszy drugi sezon programu "Must be the music - Tylko muzyka".

 • "Mam talent", "The Voice of Poland", "Must Be The Music" na start. Co, gdzie, kiedy?

  Szulim . "Must Be The Music" - Polsat, niedziela, godz. 20:05 Najbardziej stabilny program z wszystkich talent-shows - zobaczymy już dziesiątą edycję! W przeciwieństwie do konkurencji w całej historii(...) jest też duet prowadzących: Maciej Rock i Paulina Sykut-Jeżyna. Organizatorzy chwalą się, że przez pięć lat w przesłuchaniach udział wzięło ponad 50 tysięcy osób. Wszystko o "Must Be The Music...

 • "Must Be The Music": Conrado Yanez i Jackpot w finale

  ...facebookowym profilu "Must Be The Music". Będący parą także poza sceną Katarzyna Buja (wokal) i Maciej Kazuba (gitara elektroakustyczna) zaczarowali własną wersją "Kiedy mnie już nie będzie" Seweryna(...)Pierwszy półfinał jubileuszowej, dziesiątej edycji "Must Be The Music" otworzyli występujący gościnnie hiphopowcy z Najlepszego Przekazu W Mieście ("Zawsze do celu"), którzy w trzeciej odsłonie...

 • "Must Be The Music": Słuchacze RMF FM przyznali dziką kartę!

  Głosami słuchaczy RMF FM do finału programu "Must Be The Music" przeszła również Kasia Grzesiek.

 • "Must Be The Music 7": To jest inny program

  ...przed startem nowej edycji "Must Be The Music" mogliśmy przeczytać o konflikcie pomiędzy Piotrem Roguckim a Adamem Sztabą. Panowie "pokłócili" się o ocenę występu Kamili Adamiec . 20-latka zaśpiewała(...) w półfinałach. Posłuchaj Nataszy Topor w serwisie Muzzo.pl! Jak oceniacie nową edycję "Must Be The Music" i Piotra Roguckiego w roli jurora? Czekamy na Wasze głosy i komentarze!

 • "Must Be The Music": Disco polo nie przejdzie!

  ...& The Immigrants ("Nie płacz kiedy odjadę" - na "nie" Elżbieta Zapendowska) i powracający do "Must Be The Music" The Rookles (piosenka "Wypaleni" nie przekonała Adama Sztaby, który jednak pochwalił(...)Regularnie "Must Be The Music" nawiedzają przedstawiciele disco polo, a po sukcesie Pięknych i Młodych (finał siódmej edycji) jakby ich więcej. W trzecim odcinku pojawiła się grupa Milano , która...

 • "Must Be The Music": Piotr Rogucki i Adam Sztaba znów się pokłócą?

  W niedzielę (4 maja) poznamy kolejnych dwóch finalistów siódmej edycji "Must Be The Music".

 • Przystanek Woodstock 2016: The Hives na Głównej Scenie

  Szwedzka grupa The Hives na Głównej Scenie, Enej, Sexbomba i Łzy na Drugiej Scenie oraz aktor Zbigniew Buczkowski na Akademii Sztuk Przepięknych to najnowsze ogłoszenia 22. Przystanku Woodstock.

 • "Zawsze byłam dość wredna"

  Każdy wie, kim jest Elżbieta Zapendowska. W szkole nazywano ją "diabłem wcielonym" lub "dopustem bożym". Mówi o sobie, że jest niespełnioną aktorką, pokaraną przez los rolą nauczycielki. Jak naprawdę jest jurorka programu "Must be the music"?

 • Red Lips: "To co nam było" to jednak była miłość (wywiad z Łukaszem Lazerem)

  Kiedyś z Ivanem widział czarne oczy, ale zawsze kochał rockowe brzmienie. Teraz swoje młodzieńcze sympatie muzyczne realizuje w grupie Red Lips. Gitarzysta i kompozytor tego zespołu Łukasz Lazer zdradził nam, o co chodzi w przeboju "To co nam było" i co łączy go ze śpiewającą w Red Lips Rudą.