• Informacje na temat:

  kiedy będzie nowy sezon rancza

Artykuły na temat: kiedy będzie nowy sezon rancza
 • "Ranczo": Powrót na plan

  Scenami na dwóch ławeczkach przed wilkowyjskim sklepem "U Krysi", rozpoczęły się 21 maja w Jeruzalu zdjęcia do ósmego sezonu "Rancza".

 • Sylwester Maciejewski: "Ranczo" jak rodzina

  ...8 marca rusza dziewiąty sezon "Rancza". Aktor, jako serialowy Maciej Solejuk, wraca na słynną ławeczkę przed sklepem.

 • Paweł Królikowski: "Ranczo" to bajka o miłości

  Za rolę w "Ranczu"pokochali go widzowie. Czy będzie tęsknił za Kusym? Chyba nie znajdzie na to czasu, bo na brak zajęć nie narzeka.

 • "Ranczo": Kulisy nowego sezonu

  Miłośników "Rancza", chcących obserwować ulubionych aktorów przy pracy, nie odstrasza odległość ani upał. Gdy na rynku w Jeruzalu powstają sceny do dziewiątej serii, wokół jest pełno widzów.

 • "Ranczo": Będą romanse i skandale

  Co się wydarzy w 8. sezonie ukochanego przez miliony widzów "Rancza"? Zdradzamy kilka szczegółów.

 • "Ranczo": Co w finale serialu?

  To nie jest "wieś spokojna"! Jej znakiem firmowym są romanse, skandale i intrygi. Nie zabraknie ich w finale sezonu serialu "Ranczo". Czy to będzie nasze pożegnanie z Wilkowyjami?

 • Dorota Chotecka: Pożegnanie z "Ranczem"

  W przyszłym roku, kiedy zobaczymy 10. serię "Rancza", zapowiadaną jako ostatnią, minie dekada od premiery serialu. A już teraz Dorota Chotecka opowiada, których zdjęć nigdy nie zapomni i dlaczego kluczową rolę w tych wspomnieniach gra... przenośna toaleta. Aktorka zdradza też, jak spędza wolny czas z ukochaną córką Klarą.

 • Ona nie kokietuje!

  Zalotna i temperamentna Halina Kozioł, którą gra w serialu "Ranczo", z sezonu na sezon lepiej się prezentuje... W czym tkwi sekret Violi Arlak? - Schudłam 20 kilo, a to zawsze wizualnie odejmuje lat! - podkreśla aktorka.

 • Jacek Kawalec: Uroda wiecznego chłopca

  Jak pan myśli, 30 lat pracy zawodowej to czas podsumowań, czy... nowych wyzwań? Jacek Kawalec : - W moim życiu zawodowym cały czas coś się dzieje. Nawet nie zauważyłem, kiedy te 30 lat minęło. Nie(...). Co czeka Tomasza Witebskiego, największego rewolucjonistę w serialu? - To dla mnie wielka zagadka. Kiedy dostaję scenariusz nowego sezonu, czytam go z zaciekawieniem. W kilkunastu poprzednich...

 • Danuta Szaflarska: Nieznane fakty z życia aktorki

  ...spędziła w galicyjskiej wsi; dorastała w Nowym Sączu i Krakowie, pierwsze kroki wśród kulturalnej elity stawiała w przedwojennej Warszawie; debiutowała w okupowanym Wilnie, po czym wróciła do(...) góry, uśmiech na twarzy. Nie dać się zgnębić nawet trzecim statystowaniem w tym sezonie. Nie poddać się wewnętrznie'. Miewa chwile głębokiego zwątpienia: 'Nie czytam, nie piszę już od dawna, nie mogę...

Dyskusje na temat: kiedy będzie nowy sezon rancza