• Informacje na temat:

  kiedy jest godzina dla ziemi

Artykuły na temat: kiedy jest godzina dla ziemi
 • Nie żyje Bernard Ładysz. Kiedy odbędzie się pogrzeb?

  Informację o śmierci śpiewaka potwierdziło  Muzeum Powstania Warszawskiego . Na Facebooku pożegnał go także doradca prezydenta, prezes Radia dla Ciebie  Tadeusz Deszkiewicz . "Z ogromnym smutkiem(...) w filmach, m.in. w  "Ziemi obiecanej"  Andrzeja Wajdy i  "Znachorze"  w reżyserii Jerzego Hoffamna.

 • "Piekło na ziemi - Zakulisowe opowieści z życia legend metalu". Przeczytaj fragment książki

  Do polskich księgarń właśnie trafia książka "Piekło na ziemi - Zakulisowe opowieści z życia legend metalu". Tylko na stronach Interii możecie zapoznać się z jej obszernymi fragmentami.

 • David Bowie: Starman. Człowiek, który spadł na Ziemię

  Pod koniec listopada ukazało się drugie wydanie monumentalnej biografii Davida Bowiego - "Starman. Człowiek, który spadł na Ziemię". Poniżej możecie przeczytać obszerny fragment dotyczący okresu wydania przebojowej płyty "Let's Dance".

 • Pszoniak, którym nie jestem

  Jeden z najwybitniejszych polskich aktorów, Wojciech Pszoniak, skończył w środę, 2 maja, 70 lat. Najsłynniejsze role zawdzięcza Andrzejowi Wajdzie, u którego wystąpił m.in. w "Ziemi obiecanej" (Moryc Welt), "Dantonie" (Maksymilian Robespierre) oraz "Korczaku" (Janusz Korczak).

 • "Stąpamy mocno po ziemi"

  .... Ciężko jest to jednoznacznie określić. Najważniejsze, że ludziom nasze piosenki podobają się. Czy nie jest dla was dziwne, że Andy McCluskey i Stuart Kershaw z OMD potrafili bez problemu napisać piosenki(...) charakter. Lubicie pracować na planie teledysków? Zawsze przed kręceniem samego teledysku bardzo jesteśmy zadowolone, że będziemy to robić. Jednak po trzech godzinach pracy na planie mamy już...

 • Pol'and'Rock Festival 2018 zakończony. "To jest nasz dom"

  Zakończony w późnych godzinach w nocy z soboty na niedzielę (4/5 sierpnia) Pol'and'Rock Festival (dawny Przystanek Woodstock) komentuje dla Interii Krzysztof Dobies, rzecznik imprezy.

 • "Jestem patriotą"

  ...znaczy, że nie lubi programu, który ja sobie wymyśliłem gdzieś tam po drodze. To jest program, do którego trzeba mieć dystans. Taki sam dystans, jak ja pamiętam, że trzeba było mieć, kiedy był Yo MTV(...), że to co robię, robię dla Łodzi i chcę to robić dla Łodzi. Podkreślam to, że kocham ten kraj, jestem dumny, jak wyjeżdżam gdziekolwiek, że jestem Polakiem. Zawsze tutaj wrócę. Nawet jak wyjadę na rok...

 • "Jestem stoikiem"

  ...się dzieje w przemyśle muzycznym. Na pewno jest mnóstwo miejsca dla muzyki pop, ale jest także miejsce na coś, co z niej wyrasta i z czego tworzeniem dobrze się czuję. Mam 51 lat i nie słucham popu. Nie jest tworzony z myślą o takich osobach jak ja, niewiele o nim wiem. Czy dobrze się czuję robiąc to, co robię ? Czy czuję się naturalnie? W studiu czy na scenie - owszem. To dlatego, że udało mi się...

 • To był ich rok! Największe gwiazdy 2017

  Hollywood rządzi się swoimi zasadami. Jedną z najważniejszych jest powiedzenie: "nigdy nie wiesz, kiedy trafi ci się przepustka do sławy". Los gwiazdy bywa nieprzewidywalny i nieraz drobna rola w niskobudżetowym filmie może okazać się złotą kartą na szczyt. Inni o wymarzone miejsce w topie walczą latami. Udaje się garstce... Oto dziesięć osób, do których należał kończący się rok. Jedno jest pewne...

 • "Powierzchowność jest inspirująca"

  Krakowski zespół SoundQ może być sporym zaskoczeniem dla fanów grających ciężką muzykę grup Thy Disease i Delight. To w tych formacjach za klawisze odpowiada Kuba Kubica, który w SoundQ stanął za mikrofonem i odpowiada za całokształt brzmienia.

Zdjęcia na temat: kiedy jest godzina dla ziemi