• Informacje na temat:

  kiedy nastepny x factor

Artykuły na temat: kiedy nastepny x factor
 • "X Factor": Incydent w ćwierćfinale programu

  Do niecodziennej sytuacji doszło w trakcie ćwierćfinału brytyjskiego "X Factor", kiedy to na scenę wtargnęła grupka mężczyzn i na krótką chwilę przerwała końcówkę występu Honey G.

 • Konkurencja dla "X Factor"?

  Jesienią na antenie telewizyjnej Dwójki ma zagościć nowe reality show muzyczne. Nowa pozycja, zdaniem twórców programu, będzie konkurencją dla "X Factor".

 • Za kulisami finału "X Factor"

  Ucieczki Kuby Wojewódzkiego, zahukana Ada Szulc, brylujący Bartosz Węglarczyk - odsłaniamy kulisy finału "X Factor"!

 • Reżyser "X Factor": Czesław to mój pomysł

  Wojciech Iwański to jedna z najważniejszych postaci polskiego show-biznesu. Był reżyserem m.in. "Idola", "Tańca z gwiazdami", "Mam talent", obecnie pociąga za sznurki w "X Factor".

 • Jak być zabawnym

  Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję "X Factor", później odgrażał się, że nie podpisze kontraktu płytowego, a następnie wydał jeden z najlepszych polskich albumów popowych ostatnich lat. W międzyczasie zaliczył słaby duet z Tatianą Okupnik.

 • Asia Argento straciła pracę jurora w "X Factorze"

  Asia Argento straciła posadę jurora we włoskiej edycji programu "X Factor" po tym, jak przyznała się do seksu z 17-latkiem. Wcześniej aktorka stanowczo zaprzeczała, jakoby miała molestować seksualnie nastoletniego Jimmy'ego Bennetta. Przypomnijmy, że to jej wyznanie zapoczątkowało akcję #metoo.

 • Przed finałem "Mam talent" typujemy faworytów!

  Kto zgarnie 300 tysięcy złotych? Czy "Mam talent" wygra ktoś z "X Factor"? Przed finałem czwartej serii programu (sobota, 26 listopada) analizujemy szanse kandydatów do zwycięstwa. Wszystkich dziesięciu.

 • Agata Dziarmagowska: Udane "selfie" to udany dzień

  O karierze w czasach "selfie", "snapów" i "hashtagów", a także o byciu wokalistką między jedną lekcją a drugą, rozmawialiśmy z 17-letnią Agatą Dziarmagowską, znaną z "X Factor", "Mam talent" i przeboju "Mogę wszystko, nic nie muszę".

 • "Idol" powraca, ale czy jest potrzebny?

  ...15 lutego na antenę telewizji Polsat wraca jeden z pierwszych talent showów w naszym kraju - "Idol". Program został reaktywowany po 12 latach przerwy, w momencie, kiedy… format "Idola" jest w odwrocie. W przypadku polskiego "Idola" będziemy mówili o powrocie w chwale czy reanimowaniu trupa?

 • Górniak i Sablewska: Zazdrość o sławę?

  ...kandydatką do roli jurorki w "X Factor". Propozycję jednak odrzuciła, tłumacząc się brakiem czasu z powodu pracy nad nową płytą. Kiedy dowiedziała się, że Maja zajmie jej miejsce, nie kryła wściekłości(...)Jakiś czas temu piosenkarka poinformowała media o zakończeniu współpracy z menedżerką. Powodem zwolnienia jest udział Sablewskiej w nowym programie "X Factor", gdzie będzie jednym z jurorów...