• Informacje na temat:

  kiedy nowy sezon przyjaciolki

Artykuły na temat: kiedy nowy sezon przyjaciolki
 • Będzie drugi sezon "Przyjaciółek"

  Polsat podjął decyzję o produkcji drugiego sezonu serialu 'Przyjaciółki". "Nowe odcinki trafią na antenę wiosną 2013 roku" - poinformowała wiceprezes Polsatu ds. programowych, Nina Terentiew.

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  .... Z upływem kolejnych sezonów zainteresowanie losami czterech pozornie zwyczajnych serialowych przyjaciółek wcale nie słabnie. - Już piąta seria "Przyjaciółek" za nami!! To miłe, że serial zyskuje coraz(...) pracy - cieszy się z niesłabnącej popularności serialu piękna i utalentowana Anita Sokołowska, grająca ekspansywną Zuzę. Piąty sezon serialu Polsatu, który był emitowany w czwartki, od 5 marca, o godz...

 • Agnieszka Sienkiewicz: Ekstremalna przyjaciółka

  ...staną też do pewnych zawodów. Z życia Doroty zniknie mąż Ingi, a pojawi się w nim nowy adorator rywalki. Jest to przystojny dentysta i wielbiciel psów, którego gra Filip Bobek. Do czego to doprowadzi(...) jedną i drugą. Występuję jeszcze w serialu "Sama słodycz", gdzie mam bardzo charakterystyczną rolę. Cieszę się, że mogę grać tak różne postaci. To jest dla mnie ogromna frajda. Widzę, że ten sezon...

 • Baby boom na planie "Przyjaciółek"

  ...- Ciąża aktorki grającej główną rolę w serialu to ogromne wyzwanie dla scenarzystów - powiedziała kiedyś Ilona Łepkowska, która wiele razy musiała tak konstruować scenariusze kolejnych odcinków swoich seriali, by ukryć lub uzasadnić w nich błogosławiony stan wcielających się w główne role gwiazd. Kiedy scenarzyści "Przyjaciółek" dowiedzieli się, że swojego pierwszego dziecka spodziewa się...

 • Ma przyjaciółki na całym świecie

  Martynie Wojciechowskiej nie chodzi o liczbę kilometrów zaliczonych w podróżach. Jej marzeniem jest dotarcie do niezwykłych kobiet pod każdą szerokością geograficzną. Obecnie już w szóstym sezonie zwiedzamy z nią "kraniec świata".

 • Nowy w "Barwach szczęścia"

  Kasia walczy o życie chorego na białaczkę synka. W nowych odcinkach uda się jej odnaleźć Łukasza Sadowskiego, czyli biologicznego ojca Ksawerego. Poprosi go o pomoc. Jaką odpowiedź usłyszy?

 • Trzeci sezon "Galerii" w styczniu w TVP 1

  ...3 stycznia 2014 na antenę Jedynki wraca serial "Galeria". W nowym, trzecim sezonie widzowie mogą liczyć na niespodziewane zwroty akcji i nowych bohaterów.

 • "Bliskość": Nowy serial HBO od 12 stycznia

  W poniedziałek, 12 stycznia 2015 - dzień po premierze amerykańskiej - rusza nowa produkcja HBO "Bliskość" (Togetherness). Tego samego dnia premiery będą miały także: czwarty sezon serialu "Dziewczyny" oraz drugi sezon serialu "Spojrzenia". Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Wolę być w cieniu

  Po dłuższej przerwie Marta Żmuda Trzebiatowska wraca do telewizji. Zagra w nowym sezonie serialu "Przyjaciółki". I trochę namiesza.

 • Z kim się zapomni?

  Graną przez Anitę Sokołowską Zuzę z serialu "Przyjaciółki" czeka w tym sezonie sporo zmian. Najpierw ognisty romans z przystojnym kolegą (Mikołaj Krawczyk). Potem zaś... nieoczekiwana wizyta matki.