• Informacje na temat:

  kiedy rodzi kasia cichopek

Artykuły na temat: kiedy rodzi kasia cichopek
 • Kasia Cichopek urodziła córeczkę!

  Katarzyna Cichopek po raz drugi została mamą! W poniedziałek, 16 grudnia, urodziła śliczną dziewczynkę. - Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że wczoraj powitaliśmy na świecie naszą córkę - taki wpis znalazł się we wtorek na blogu, który aktorka prowadzi od kilku lat.

 • Cichopek: Historia prawdziwa

  Zawsze chciała grać i to główne role. Rodzice postawili warunek: musi przykładać się do nauki. Ale dali jej też dużo swobody. Jak wyglądało dzieciństwo Katarzyny Cichopek?

 • Cichopek w nowym show!

  ..."Dzień kangura" - to najnowszy pomysł na show, które już jesienią pojawi się w Polsacie. W programie znane osoby będą musiały przez jeden dzień zaopiekować się wielodzietną rodziną. W nietypowej roli sprawdzą się m.in. Kasia Cichopek i Agnieszka Włodarczyk.

 • Liber oczarował Kasię Cichopek. Zobacz!

  Do sieci trafił teledysk do piosenki "Wszystkiego na raz" - duetu Natalii Szroeder i Libera. W klipie zagrali popularni aktorzy: Kasia Cichopek i Marek Kaliszuk.

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  Oto magia świąt! Ogromne strusie jaja w rękach gwiazd przemieniły się w kolorowe pisanki. Wszystkie wspomogą klinikę Budzik budowaną przez fundację "Akogo?". Przy świątecznym stole zasiedli m.in. Piotr Adamczyk, Kasia Cichopek, Tomasz Karolak, Teresa Lipowska, Krystyna Loska i Grażyna Torbicka.

 • Joanna Brodzik ratuje maluchy!

  Joanna Brodzik ("Nad rozlewiskiem", "Magda M.", "Kasia i Tomek") jest przeciwniczką posyłania sześciolatków do szkoły. Jako mama uważa, że nie ustawodawca, ale rodzice i pedagodzy muszą mieć decydujące zdanie na temat tego, kiedy dziecko powinno rozpocząć edukację!

 • Gwiazdy na imprezie CBS

  ...i program z czasów ich dzieciństwa mogą zaliczyć do kultowych. "Dynastię" często oglądała Kasia Cichopek. "Zawsze kibicowałam Krystle. Teraz chyba już nie byłabym tak jednostronna. Chętnie(...) filmy Disneya. Ale od czasu kiedy pierwszy raz zobaczyłam film "Dirty Dancing" to ona zyskał dla mnie miano kultowego i wciąż do niego wracam" - zdradziła. Nie wszyscy jednak oglądali filmy, które miały...

 • Muzyczne virale 2015: Tym żyła sieć!

  .... Tomasz Niecik podbił sieć po raz drugi w kwietniu, kiedy to był gościem programu "Twój Puls" Puls TV. Prowadząca Kasia Cichopek poprosiła Niecika o fragment swojego najnowszego przeboju(...) już 130 tys. osób. Zapewne wkrótce jeszcze usłyszymy o najmłodszym DJ-u na świecie, gdyż nad karierą chłopca bacznie czuwają rodzice. Na naukę i rozwój jego umiejętności przeznaczono m.in. część...