• Informacje na temat:

  kiedy ślub m jak miłość

Artykuły na temat: kiedy ślub m jak miłość
 • Marta Manowska: Wezmę ślub w "Sanatorium miłości"

  ...- Jak patrzę na to, co dzieje się w klubie kuracjusza w Ustroniu, to czasami myślę, że sama wezmę ślub dopiero w "Sanatorium miłości". Warto poczekać, bo tę miłość zupełnie inaczej się wtedy przeżywa - mówi prowadząca show TVP Marta Manowska.

 • "Ślub od pierwszego wejrzenia": Oliwia i Łukasz w szczerej rozmowie

  W finałowym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia", który odbył się w piątek, 22 maja, dowiedzieliśmy się, czy pary z programu TVN7 zdecydowały się pozostać w związku małżeńskim, czy jednak postanowiły się rozwieść. Przykład Oliwii i Łukasza świadczy o tym, że w telewizji można znaleźć miłość.

 • Kolejny ślub w "M jak miłość"

  W serial u "M jak miłość" kolejne niespodzianki. Michał z Grażyną wracają do Gródka i odwiedzają Rogowskich. Maria od razu wybucha radością: - Ale wspaniale! Cieszę się, że nareszcie wróciliście(...) - i czule obejmie Grażynę: - Pierwszy toast chciałbym wznieść za... moją żonę! Jak Maria zareaguje na rodzinną "rewolucję"? Czy ślub Michała naprawdę ją ucieszy? I czy Łagoda będzie z Grażyną szczęśliwy...

 • "Big Brother": Ewa i Kamil wzięli ślub

  Ewa Kępys i Kamil Lemieszewski z "Big Brothera" już po ślubie. Zdjęcia z uroczystości zaślubin były sporym zaskoczeniem dla fanów pary. Ceremonia odbyła się w Czechach i nie była typowa.

 • Mieczysław Hryniewicz: Miałem 51 lat, kiedy przysięgałem miłość

  Sławę przyniosła mu rola taksówkarza Jacka Żytkiewicza w „Zmiennikach” Stanisława Barei. W 2000 r. ożenił się po raz drugi, z Ewą Strebejko, scenografką i malarką. Zakochał się w – jak mówi – „ciepłych i mądrych” oczach swej przyszłej żony. Nie przeszło mu do dziś.

 • Doda pokazuje ślub i wesele (teledysk "Miłość na etat")

  To może być spora niespodzianka - ujęcia ze ślubu i wesela Dody i Emila Stępnia znalazły się w najnowszym teledysku wokalistki, "Miłość na etat".

 • "Ach, ten ślub!": Krzysztof Rutkowski na ślubnym kobiercu

  W najbliższym odcinku programu TVN Style "Ach, ten ślub!" prowadzące show, projektantka nowoczesnych sukien Magda Socha-Włodarska i dekoratorka Agnieszkę Winnicką, będą gościć w pałacu w Rozalinie, gdzie ślub wezmą Maja Plich i Krzysztof Rutkowski.

 • Meryl Streep: Ślub w żałobie

  Ile jesteście w stanie wymienić filmów, za które Meryl Streep była nominowana do Oscara? Jeśli niewiele, głowa do góry. Ona sama ostatnio zdołała podać tylko pięć. Najwyraźniej zapomniała o 16 pozostałych, w tym o "Żelaznej damie", za którą 6 lat temu otrzymała trzecią w swej karierze statuetkę. Odbierając ją, przewróciła oczami, jak to tylko ona potrafi: "Dajcie spokój. Kiedy wyczytano moje...

 • Piotr Najsztub: Ślub jest niepotrzebny?

  Po 26 latach prowadzenia wywiadów woli ludziom współczuć niż się na nich złościć. Bez względu na to, jak się zachowują jego rozmówcy, trzyma nerwy na wodzy. Z jednym wyjątkiem…

 • Ava Gardner i Frank Sinatra: Ich ślub wywołał skandal

  Ich małżeństwo trwało krótko, miłość - do końca życia.

Zdjęcia na temat: kiedy ślub m jak miłość
Wideo na temat: kiedy ślub m jak miłość
 • "M jak miłość": Kiedy ślub Asi i Tomka?

  Barbara Kurdej-Szatan zdradza sekrety ślubu Asi i Tomka - kiedy do niego dojdzie? Czy przyjaciel Tomka z dzieciństwa namiesza w ich życiu? Czy widzów czeka kolejny trójkąt miłosny?

 • "M jak miłość": Odcinek 1411.

  Paweł poznaje w końcu rodzinę Julki. Ojciec dziewczyny od razu pyta Zduńskiego, kiedy młodzi wezmą ślub. Tymczasem Magda i Budzyński jadą do Krakowa na wernisaż Anki. Była kochanka cały czas próbuje zbliżyć się do Andrzeja. Prawnik jest przerażony na myśl, że przez dawny romans może utracić serce Magdy, która nadal nie wie, co łączyło jej ukochanego z Anką. Z kolei Filarski przekonuje w końcu

Dyskusje na temat: kiedy ślub m jak miłość