• Informacje na temat:

  kiepska stylizacja

Artykuły na temat: kiepska stylizacja
 • Ada Fijał: Jestem mistrzynią wpadek

  Ada Fijał nie wstydzi się mówić o wpadkach, jakie jej się przydarzyły, bo jej zdaniem nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Ona sama słynie z niebanalnych stylizacji i lubi bawić się trendami, a w tej sytuacji nietrudno o niezbyt udane zestawienie. Podkreśla jednak, że choć czasem eksperymenty mają kiepski finał, to nie powinny być powodem do zmartwień, ale lekcją na przyszłość. Wpadki mogą się zdarzyć na każdym kroku i w każdej dziedzinie życia, ważne, by umieć z nich wyjść z twarzą.

 • Herbuś Kleopatrą

  Edyta Herbuś znowu wszystkich zaskoczyła. Co prawda, zagrała już rólkę w serial u "Świat według Kiepskich" i głos świnki w bajce animowanej, ale tego, że pójdzie w ślady Liz Taylor, nikt się chyba nie spodziewał.

 • Miley Cyrus o występie na MTV VMA 2013: To zmieniło moje życie

  Miley Cyrus w rozmowie z Jamesem Cordenem przyznała, że występ z Robinem Thicke'em na MTV VMA 2013, który uznano za skandaliczny, zmienił jej życie.

 • "Step Up: All In" : Powrót na szczyt

  ...), która przypomina odrobinę kiepska podróbkę Cruelli de Vil i Effie Trinket ("Igrzyska śmierci") w jednym. Tak naprawdę mogłoby jej nie być, ale jej efektowne stylizacje mają najprawdopodobniej wprowadzać...

 • To był ich ostatni taniec

  Stanisław Karpiel-Bułecka decyzją widzów został kolejnym uczestnikiem, który odpadł z 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Sportowiec tańczył z Magdaleną Soszyńską-Michno.

Dyskusje na temat: kiepska stylizacja
 • Re: Marieta Żukowska (Aleksandra)

  Moim zdaniem świetnie gra swoją rolę, najlepsza kreacja żeńska w tym serialu, bardzo lubię sceny z jej udziałem Poza tym jest piękna, bardzo podobały mi się jej zdjęcia w InStyle W serialu wygląda w 90% scen genialnie (no było parę momentów, że stylizacja była kiepska) to jedyna rola z jakiej ją znam i mam nadzieję, że będzie mogła się kiedyś wykazać i zagrać pozytywną postać