• Informacje na temat:

  kiepski nowe odcinki

Artykuły na temat: kiepski nowe odcinki
 • "Świat według Kiepskich": To już koniec? "Nie powstaną nowe odcinki"

  To już koniec "Świata według Kiepskich"? Serial nie będzie dłużej kontynuowany? Do sprawy odniosła się Marzena Kipiel-Sztuka, odtwórczyni roli Halinki Kiepskiej. Jej słowa nie napawają optymizmem.

 • Andrzej Grabowski: Kiepski nie schudnie

  Wybitnego aktora znają wszyscy… dzięki sitcomowi. Jesienią Andrzeja Grabowskiego zobaczymy w nowym sezonie „Świata według Kiepskich".

 • "Świat według Kiepskich": Powrót Paździocha

  Trwają zdjęcia do nowego sezonu "Świata według Kiepskich". Po krótkiej przerwie ponownie zobaczymy Mariana Paździocha.

 • Nowe odcinki znanego serialu

  Jesienią na telewizyjne ekrany wraca popularny serial Polsatu - "Świat według kiepskich". Podróże w czasie i przestrzeni, nieprawdopodobne historie i komiczne sytuacje - to wszystko czeka na widzów w nowych odcinkach produkcji.

 • Ryszard Kotys zapowiada nowe odcinki "Kiepskich"

  Będą kolejne odcinki "Świata według Kiepskich" - zapowiada Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch, sąsiad Ferdynanda Kiepskiego. - Właśnie zapadła decyzja, kręcimy w lipcu - powiedział aktor.

 • Będą nowe odcinki "Kiepskich"

  Ekipa realizująca serial "Świat według Kiepskich", przygotowuje się do powrotu na plan w styczniu. "Trwają jeszcze rozmowy, ale jesteśmy raczej pewni, że dojdzie do realizacji nowej serii" - mówi Ryszard Kotys, serialowy Marian Paździoch.

 • Nowi Kiepscy. Wraca Walduś!

  W kompleksie studiów ATM na Bielanach Wrocławskich rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków "Świata według Kiepskich", które będzie można oglądać na antenie telewizji Polsat. Do serialu wraca Walduś, czyli Bartosz Żukowski.

 • ..."Świat według Kiepskich" okazał się najlepszym sitcomem marca. Serial oglądało aż 4 miliony widzów .

 • "Świat według Kiepskich": 500 odcinków

  Ekipa realizująca serial "Świat według Kiepskich" nakręciła właśnie 500-setny odcinek. "Przekroczyliśmy 500 odcinków, jest to jakiś jubileusz, ale nie sądzę, żebyśmy jakoś specjalnie to fetowali" - powiedział Ryszard Kotys, czyli serialowy Marian Paździoch.

 • "Świat według Kiepskich": Ostatni odcinek serii

  W sobotę, 27 maja, pożegnamy się z Kiepskimi i ich sąsiadami. Ale spokojnie! Tylko na czas wakacji.

Zdjęcia na temat: kiepski nowe odcinki
Wideo na temat: kiepski nowe odcinki
 • "Świat według Kiepskich": Nowe odcinki już 5 września

  Specjalnie dla widzów serialu, zwiastun nowej serii „Świata według Kiepskich”! Co wydarzy się jesienią w Polsacie? W premierowych odcinkach Boczek dorobi się milionów stając się światowej sławy golfistą, a Mariola zdecyduje się na ślub z rozsądku. Premierowe odcinki od 5 września w Polsacie!

 • "Świat według Kiepskich": Zwiastun nowych odcinków

  "Świat według Kiepskich" wraca na antenę 7 września. W nowej serii Ferdek (Andrzej Grabowski) będzie przemieszczał się na latającym dywanie, dostanie dobrze płatny etat w korporacji i zmusi rodzinę do celebrowania Dnia Ojca, którego ma być głównym i jedynym bohaterem.

 • "Świat według Kiepskich": Prezes Kozłowski o nowym sezonie

  Widzowie będą zadowoleni! Premierowe odcinki „Świata według Kiepskich” już od najbliższej środy w Polsacie. Co o nowych odcinkach zdradza prezes Kozłowski?

Dyskusje na temat: kiepski nowe odcinki
 • Re: 500. odcinek "Świata według Kiepskich"!

  Stare odcinki to nie raz sobie włączę żeby się pośmiać, nigdy się nie nudzą. Zwłaszcza 1 sezon jest świetny, choć i potem już nawet po odejściu Waldka nie brakowało perełek jak choćby odcinki gdzie Kiepski dostaje pracę w szpitalnej kotłowni albo ten gdy urządzają sobie wielkie żarcie z Boczkiem w piwnicy i ten trafia do szpitala na Bonifratrów :) Na te nowe teraz to niestety żal patrzeć

 • Re: "Świat według Kiepskich": Andrzej Grabowski przeżywa trudny czas

  Scenariusze ostatnich kilkudziesięciu odcinków są dość miałkie. Najlepsze odcinki szły za Okiła Kamidowa. Teraz są mało wyraziste. Jadą jakoś tak z rozpędu i przyzwyczajenia. Czuje się wypalenie. Pażdzioch praktycznie tylko statystuje ale dobrze, że jest. Boczek klepie jedno i to samo. Kiepski jako tako ale bez polotu. Waldi I Jolasia są już nudni w jednych i tych samych stylach prostackiego

 • Re: "Świat według Kiepskich": Ryszard Kotys wrócił na plan

  Nowe odcinki są nudne i w ogóle nie śmieszne. Kiedyś Kiepscy to byli kiepscy. Mam pomysła i tak dalej. Teraz Kiepski wygląda jak Boczek, zresztą o czym gadać. Kiepscy mają być kiepscy a jak chcesz ''intelygentny'' serial włącz sobie inny. Non stop sceny kręcone na wyże i ot serial. Beznadzieja. Postaci Jolasiek i 360 Waldek pominę szerokim łukiem. Jedynie Helenka się nie zmeiniła. Tyle w temacie.

 • Re: "BrzydUla": Powstaną nowe odcinki popularnego serialu?

  wiecie jaka byla roznica miedzy polska wersja tego filmu a zagranicznymi? ze u nas glowna bohaterka autentycznie jest brzydka i kompletnie nieatrakcyjna, zarowno z twarzy jak sylwetka. dlaczego wmawiacie mezczyznom, ze nawet po zmianach ktos moglby sie zakochac w tej pani? zamiast puscic cos wartosciowego w tv, np. przemowienie ojca dyrektora, to lansujecie taki kiepski serial

 • Re: Andrzej Grabowski (Ferdynand Kiepski)

  Ta cała Jolaśka popsuła serial , a cycu już nie gra tak jak kiedyś. Te nowe odcinki już nie są takie dobre jak te stare. Okił był jednak lepszym reżyserem .

 • Re: Bartosz Żukowski (Waldek Kiepski)

  Ciekawe nakrycie! Mam nadzieje że będzie tak samo śmieszne nowe odcinki z Waldusiem (c:

 • Re: Nowe odcinki serialu "Świat...

  To napewno będzie dobra komedia . Świadkiem na ślubie powinien być Marian Pażdzioch , za sprawy gastronomiczne powinien odpowiadać Arnold Boczek a za sprawy trunkowe Ferdek Kiepski .

 • Re: Ferdek Kiepski znajdzie pracę!

  Stare odcinki są najfajniejsze. Te nowe to już nie to. Stare śmieszą a nowe to już tylko wygłupianie. Schodzą do poziomu obecnego polskiego kina, gdzie wygłupy nazywają grą aktorską. A szkoda !!!