• Informacje na temat:

  kierowców formuły

Artykuły na temat: kierowców formuły
 • Polański o mistrzu Formuły 1

  Film Romana Polańskiego "Weekend of a Champion" o brytyjskim kierowcy Formuły 1, trzykrotnym mistrzu świata Jackie Stewarcie, będzie pokazany w maju w Warszawie i Wrocławiu na festiwalu Planete+ Doc, poświęconym najważniejszym produkcjom dokumentalnym z całego świata.

 • Historia legendarnych kierowców

  Krytycy zachwycili się najnowszym filmem Rona Howarda. Jego "Wyścig" to oparta na faktach historia dwóch znakomitych kierowców Formuły 1- Jamesa Hunta oraz Nikiego Laudy.

 • Film o mistrzu Formuły 1

  Brytyjski mistrz świata Formuły 1 James Hunt, kierowca bolidu i playboy, będzie bohaterem filmu. Scenariusz zostanie oparty na biografii pióra Toma Rubythona, zatytułowanej "Shunt. The Story of James Hunt". Brytyjczyk to pierwszy mistrz F1, który odwiedził Polskę.

 • Tom Cruise w bolidzie Formuły 1

  Amerykański aktor Tom Cruise zasiadł za sterami bolidu Formuły 1 należącego do zespołu Red Bull Racing. Testy odbyły się na torze Willow Springs w Stanach Zjednoczonych, gdzie najprawdopodobniej w przyszłym roku zostanie zorganizowana jedna z rund F1.

 • Podrywa gwiazdę Formuły 1?

  Jak donoszą plotka rskie media, młodsza siostra Kylie Minogue chciała spotkać się z brytyjskim mistrzem Formuły 1. Jednak na razie plany Dannii spaliły na panewce. Do randki Minogue i Hamiltona(...) Formuły 1, Jacquesem Villeneuve. Natomiast Lewisa Hamiltona brukowce łączyły m.in. z wokalistką Pussycat Dolls Nicole Scherzinger czy modelką Naomi Campbell.

 • Mistrz Formuły 1 zaśpiewa?

  Wokalistka zespołu Pussycat Dolls planuje wspólny utwór z brytyjskim gwiazdorem Formuły 1. Nicole, która spotyka się z Lewisem od 2007 roku ujawniła, że kierowca jest wielkim fanem muzyki girlsbandu. Scherzinger przekonuje, że jej plany mają szanse realizacji jeśli tylko Hamilton weźmie kilka lekcji śpiewu: "Jemu wydaje się, że potrafi śpiewać. I niestety to jest moja wina" - śmieje się...

 • Melanie Fiona z mistrzem Formuły 1

  W najnowszym teledysku dwukrotnej laureatki Grammy, Melanie Fiony, wystąpił Sebastian Vettel, podwójny mistrz Formuły 1.

 • Romansuje z kierowcą?

  Zdaniem brytyjskich brukowców Nicole spotyka się z Lewisem Hamiltonem, 22-letnim brytyjskim kierowcą Formuły 1. Sportowiec został "oszołomiony" występem wokalistki Pussycat Dolls podczas imprezy rozdania MTV European Music Awards w Monachium. Od tego czasu Nicole i Lewis stali się sobie bardzo bliscy. Wokalistka zaprosiła kierowcę na swój prywatny występ dla swojej firmy fonograficznej, wytwórni...

 • Danni Minogue z kierowcą?

  Niewykluczone, że po czterech latach przerwy 34-letnia australijska wokalistka Dannii Minogue zejdzie się z 34-letnim Jacquesem Villeneuvem, znanym kierowcą Formuły 1. W najbliższy weekend (5-6 marca) siostra sławniejszej Kylie będzie specjalnym gościem Kanadyjczyka na zawodach Australian Grand Prix na torze w Melbourne.

 • Netflix nakręci serial o Formule 1

  Amerykański koncern Netflix chce nakręcić serial na temat Formuły 1. Dokument ma pokazywać najbardziej prestiżową serię wyścigów od kuchni - kierowców, szefów teamów i właścicieli w każdej sytuacji na torze.