• Informacje na temat:

  kilka gwiazd

Artykuły na temat: kilka gwiazd
 • ​Utalentowane córki gwiazd

  Dzieci gwiazd już na starcie mają ułatwione wejście do show-biznesu. Nic dziwnego, że wiele z nich decyduje się na karierę w świetle reflektorów. Część wybija się jedynie na nazwisku rodziców, inni naprawdę ciężko pracują na własny rachunek.

 • Rafał Maserak: W "Tańcu z gwiazdami" wykonuję swoją pracę

  - Nie zastanawiam się nad plotkami o ustawionych wygranych w "Tańcu z gwiazdami" - mówi Rafał Maserak. Tancerz twierdzi, że w programie przede wszystkim wykonuje swoje zadanie, jakim jest nauczenie gwiazd tańca, nie skupia się natomiast na zakulisowych rozgrywkach.

 • ​Przystojni synowie polskich gwiazd

  Wraz z wiosenną ramówką do telewizji wróciły programy, w których gwiazdy mogą pokazać się od swojej prywatnej strony. W nowej edycji "Ameryka Express" wystąpi wiele znanych twarzy. Wśród nich jest gwiazda "Na Wspólnej", Grażyna Wolszczak. Widzowie od razu zwrócili uwagę na przystojnego mężczyznę u jej boku.

 • Roisin Murphy gwiazdą Audioriver 2015

  Roisin Murphy wystąpi na plaży w Płocku w ostatni weekend lipca, promując zapowiadany na 11 maja, długo oczekiwany album.

 • ​Zagraniczni partnerzy polskich gwiazd

  Związki gwiazd zawsze budzą ogromne zainteresowanie. Zwłaszcza gdy wiążą się ze sobą osoby z branży. W polskim show-biznesie są również osoby, które znalazły miłość poza polskim show-biznesiem. Dla niektórych był to tylko przelotny romans, inni do dzisiaj tworzą szczęśliwe związki.

 • "Celebrity Splash!", czyli gwiazdy skaczą do wody

  Polsat przygotowuje nowy program z udziałem rodzimych gwiazd. "Celebrity Splash!" polega na tym, że popularne osoby skaczą do wody, a ich popisy oceniają znani jurorzy. Show zadebiutuje na antenie już wiosną.

 • Gwiazdy w domu opieki

  Dom Artystów Weteranów Scen Polskich im. Wojciecha Bogusławskiego w Skolimowie – tak brzmi pełna nazwa domu opieki dla gwiazd w podeszłym wieku. Otacza go zadbany ogród, a mieszkający w nim artyści dbają o niepowtarzalną atmosferę. To miejsce inspirujące i wciąż tętniące życiem. Każdy mieszkaniec ma swój apartament, może korzystać z sali do ćwiczeń czy zobaczyć film na dużym ekranie. Dodatkowo...

 • Snow "Informer": Co słychać u gwiazdy jednego przeboju?

  "A-liki-bum-bum-den" - tak śpiewaliśmy w 1993 roku za Kanadyjczykiem o pseudonimie Snow. Jego utwór "Informer" to punkt obowiązkowy na wszelakich listach gwiazd jednego przeboju.

 • Zapomniane związki polskich gwiazd

  ...z dziennikarzami o tej relacji, natomiast aktor wciąż milczy. Wiadomo, że związali się krótko po tym, jak Gessler rozstała się z Mariuszem Diakowskim. Niespodziewany romans trwał zaledwie kilka miesięcy...

 • Wypadek na próbie "Tańca z gwiazdami"! Jan Kliment z podbitym okiem

  Dzień przed kolejnym odcinkiem "Tańca z gwiazdami" Jan Kliment zaprezentował na Facebooku zdjęcie z podbity okiem. Winna jest nie Anna Wyszkoni, tylko... choreografka.

Zdjęcia na temat: kilka gwiazd
Wideo na temat: kilka gwiazd
 • Diety gwiazd: co robią, by zrzucić nadprogramowe kilogramy?

  przez kilka dni chrupkim pieczywem z białym serem. Taki posiłek serwuje sobie trzy razy dziennie i wtedy wraca do formy. Maja Sablewska je zawsze duże śniadania z węglowodanami. Musi być koktajl i np

 • Zagraniczne gwiazdy, które odeszły w 2016 roku!

  W tym roku świat pożegnał kilka wybitnych osobowości sceny muzycznej i srebrnego ekranu. 10 stycznia zmarła legenda muzyki, Dawid Bowie. 14 stycznia odszedł wybitny aktor Alan Rickman. 21 kwietnia pożegnaliśmy wielką osobowość sceniczną - Prince'a. 19 czerwca tragicznie zmarł aktor Anton Yelchin. (Cover Video / x-news)

 • Sandra Kubicka: Dopóki nie będę miała swoich perfum, nie uważam się za gwiazdę

  Po zakończeniu programu „Taniec z gwiazdami” Sandra Kubicka nie zwalnia tempa i angażuje się w różne przedsięwzięcia. Modelka zaprojektowała już autorską kolekcję ubrań dla znanej marki. – Projektuję teraz i mam nadzieję, że to też pójdzie fajnie. Mam jeszcze kilka pomysłów, co bym jeszcze w życiu chciała zrobić, bo jestem jak człowiek orkiestra. Bardzo lubię być w trakcie czegoś, nie mogę po

Dyskusje na temat: kilka gwiazd
 • Re: Zarobki serialowych gwiazd. Kto dostaje najwięcej?

  Nie nazywajcie tego szmelcu gwiazda.By być gwiazdą to trzeba nagrać kilka filmów w wersji kinowej

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Dzień zdjęciowy w serialach to 5 tys zł . Tyle zarabiają Gwiazdy występujące w Serialach w TVP … To przec kilka lat sobie zachomikował taką sumę .

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Proponuję aby pokazali przelewy do ZUSu z ostatnich lat przedemerytalnych .Trzeba się spodziewać że za jakiś czas pojawi się wycie gwiazd które grają w serialachpo kilka tysięcy odcinków.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Wystarczy oszczędzać z każdego wystepu, filmu i wystarczy do konca zycia. Zwłaszcza gwiazdy - celebryci, ktorym płaca po kilkadziesiąt tys. Przeciętnie Polak tyle zarobi przez kilka lat.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  A świętej pamięci pani Kora miała czelność prosić ludzi o pomoc w finansowaniu jej leczenia mieszkając na ranczu wartym kilka milionów, ech te tzw "gwiazdy" szkoda na nich słów i nerwów

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Myślę, że ten hejt to przez znieczulicę społeczną. Polacy zamiast wspomóc gwiazdy, bo już przecież i tak są przyzwyczajeni do biedy, to hejtują ludzi którym się noga w życiu podwinęła. Jakby każdy Polak wpłacił kilka złotych to gwiazdy znowu by zaczęły lśnić i dawać im radość w ich smutnym szarym życiu.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Daje głowę, że kilka moich rocznych emerytur.

 • Re: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd

  Jest kilka np. była premier na posyłki.

 • Re: "Głodowe" emerytury gwiazd

  Najpierw się żyje, jak teraz Edyta Górniak a za kilkanaście lat wielkie tragedie. Jak kasa jest to się rozpierdziela tyłkiem na wszystkie strony, a jak uroda i znajomości się kończą to zaś jęki. Oszczędzajcie "gwiazdy", albo pracujcie na kilka pokoleń do przodu.

 • Re: Wstydliwe choroby gwiazd

  Ja bym się nie cieszył. To najczęściej odbywa się tak, że właścicielem końcowym jest fundusz inwestycyjny, który sprzedaje kolejnemu funduszowi inwestycyjnemu, a oba fundusze, plus jeszcze kilka innych, są powiązane kapitałowo. W ten oto sposób coś się sprzedaje, właściciel jest cały czas ten sam - właściwie zawsze spod gwiazdy Dawida - a przy okazji pierze się miliony dolarów. O przepraszam