• Informacje na temat:

  kilka nagród

Artykuły na temat: kilka nagród
 • Znamy laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich

  Wieloletni dyrektor Związku Autorów i Producentów Audiowizualnych Ryszard Kirejczyk, dokumentalista Paweł Kędzierski, scenarzysta Andrzej Mularczyk i operator Jerzy Wójcik znaleźli się wśród tegorocznych laureatów Nagród Stowarzyszenia Filmowców Polskich. Wyróżnienia wręczono we wtorek, 18 grudnia, w Warszawie.

 • Nominacje do nagród Saturn

  Obrazy "Raport mniejszości" Stevena Spielberga i "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" Petera Jacksona zdominowały listę tegorocznych nominacji do nagród Saturn, przyznawanych przez Akademię Science Fiction, Fantasy i Horroru (Academy of Science Fiction, Fantasy & Horror Films). Oba filmy otrzymały po dziesięć nominacji. Wyróżnienia zostaną wręczone po raz 29.

 • Zamiast nagród ciosy nożem

  ...6. ceremonia rozdania nagród Urban Music Awards w Londynie nie doszła do skutku.

 • Brathanki na rozdaniu nagród czeskiego przemysłu muzycznego

  Członkowie grupy Brathanki pojawią się na uroczystości wręczenia nagród czeskiego przemysłu muzycznego, która odbędzie się 7 marca w Pradze. Halinka Mlynkova i jej koledzy planują także w niedalekiej przyszłości serię koncertów w kraju naszych południowych sąsiadów.

 • Anna Kazejan-Dawid, realizatorka i autorka scenariusza filmu "Kilka prostych słów", została laureatką Grand Prix XI Przeglądu Studenckich Etiud Filmowych "Klaps 2008" w Turku (Wielkopolska).

 • "Trzy billboardy za Ebbing, Missouri" z czterema nominacjami do nagród Gildii Aktorów Ekranowych

  Mildred Hayes (Frances McDormand) upłynęło kilka miesięcy, a lokalna policja nadal nie wpadła na trop sprawcy. Zdeterminowana kobieta decyduje się na śmiałe posunięcie: wynajmuje trzy tablice(...) gwiazd "Czwartej władzy" w reżyserii Stevena Spielberga. Zarówno Meryl Streep, jak i Tom Hanks otrzymali kilka dni temu nominacje do Złotych Globów; nie zrobiło to jednak wrażenia na członkach Gildii...

 • Cheryl Cole błyszczy na rozdaniu nagród

  Williamsa i Tinie Tempaha. Wygląda na to, że los znów uśmiechnął się do najpiękniejszej Brytyjki, która miała w tym roku kilka bardzo trudnych miesięcy po tym, jak rozstała się z niewiernym mężem...

 • Jennifer Lopez, latynoska aktorka i piosenkarka, zapowiedziała, iż nie ma zamiaru pojawić się na uroczystym wręczeniu tegorocznych nagród Grammy. Uważa bowiem, że organizatorzy zaprosili ją jedynie po to, aby zobaczyć, w co tym razem będzie ubrana.

 • Oto najlepsze scenariusze 2018 roku

  Amerykańska Gildia Scenarzystów Filmowych ogłosiła nominacje do swych corocznych nagród. Znalazło się wśród nich kilka niespodzianek.

 • Sandra Oh i Andy Samberg gospodarzami Złotych Globów

  Na kilka godzin przed ogłoszeniem nominacji do Złotych Globów 2019 ujawniono gospodarzy ceremonii wręczenia nagród. Będą to aktorzy Sandra Oh i Andy Samberg.

Zdjęcia na temat: kilka nagród
Wideo na temat: kilka nagród
 • Tom Ford o swoim małym synku

  Tom Ford, reżyser filmów "Samotny mężczyzna" i "Zwierzęta nocy", przy okazji wręczenia nagród BAFTA, opowiedział zabawną historię o swoim 4,5-letnim synku. "Przez ostatnie kilka miesięcy mieszkamy(...) nominowany do nagród BAFTA i Złotych Globów.

 • "Naturalna" Eva Minge na imprezie!

  Kilka dni temu odbyła się 5. edycja wręczenia prestiżowych nagród "Luksusowa Marka Roku". Na uroczystą galę przybyły nie tylko znakomitości świata biznesu, ale także celebryci. Największa uwagę fotoreporterów bez wątpienia przykuła Eva Minge, która nie mogła się od nich opędzić. Jak wypadła? Oceńcie sami. (Agencja TVN/x-news)

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1802.

  Zuzia alarmuje Karolinę i Feliksa, kiedy Nika wraca z wieczornej sesji zdjęciowej w porwanej sukience i zachowuje się agresywnie. Opiekunowie próbują sami porozmawiać z dziewczyną i nie zamierzają wzywać lekarza. Zabierają też przerażonej Zuzi telefon i każą jej pilnować koleżankę. Kilka godzin później dochodzi do tragedii. Klara i Hubert idą na galę rozdania prestiżowych nagród literackich. Na

Dyskusje na temat: kilka nagród
 • Re: Nominacje do nagród Emmy 2015

  Z kilkoma nominacjami się nie zgadzam, kilka bym dodała, ale ogólnie jest ok

 • Re: "Zoom na miasto": Odcinek 261.

  Ciekawa jestem, który z idealnie wyglądających twórców tego portalu popełnił ten tytuł? Macie taką władzę jako media i co z tym robicie? Piętnujecie kilka kilogramów więcej a promujecie pustostan i goliznę (rozdanie nagród grammy). Żenujące. Nawet już więcej nie chce mi się pisać...

 • Re: Nel z “W pustyni i w puszczy”. Zmarnowana kariera aktorki?

  Pani Monika Rosca jest wykładowczynią Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie i Akademii Muzycznej w Łodzi. Poza tym zdobyła kilka cennych nagród muzycznych, w tym włoską Rina Sala Gallo, grecką Atheneum Piano Competition, francuską Milosz Magin Piano Competition (bardzo cenioną w świecie muzycznym) oraz w Polsce w konkursie im. Karola Szymanowskiego w Łodzi. Zatem, jak widać sukces jak najbardziej

 • Re: "Na dobre i na złe": Jan popełnił błąd w sztuce?

  Ta dziewczyna grająca Olę to jedna z najlepszych polskich aktorek młodego pokolenia. Zdobyła już kilka nagród i to międzynarodowych.

 • Re: O czym marzy Agnieszka Więdłocha?

  zobaczyć co najmniej kilka sztuk z jej udziałem, aby wyrobić sobie jako taką opinię. Dostała kilka nagród teatralnych, a tych nie rozdaje się ot tak za frajer.