• Informacje na temat:

  kilka pokoleń

Artykuły na temat: kilka pokoleń
 • "Spotkanie pokoleń"

  ..., a z drugiej mogą dać efekt taki jak w przypadku tej płyty. Bo to - moim zdaniem - z punktu widzenia kulturowego jest bardzo pozytywne i ciekawe spotkanie dwóch pokoleń... Skąd pomysł na nagranie takiej(...) przemawia, jest także kompozytorem, a to jest niebagatelna sprawa. Wspaniałą pracę wykonał tu Wojtek Majewski, który przepracował Marka Grechutę i wykonał kilka piosenek w wersji jazzowej (kwintet...

 • Recenzja Madonna "Madame X": Muzyka, która nie łączy pokoleń

  ...nikt. Już "Rebel Heart", na którym momentami strasznie wiało nudą, miał dosłownie kilka fragmentów, które mogły się podobać i był solidnym odbiciem po słabiutkim "MDNA". W przypadku "Madame X" od(...) Madonna ma zapewnione czołowe miejsce w niechlubnym zestawieniu za kilka miesięcy. Tak złej płyty nie nagrała jeszcze nigdy. Ciągle można być trendy, bez wciskania kitu o wyjątkowej artystycznej wizji...

 • Drew Barrymore: Skazana na karierę

  Drew Barrymore pochodzi z rodziny, która wydała na świat już kilka pokoleń aktorów. Jej pradziadkowie, dziadkowie i rodzice - wszyscy oni zajmowali się bądź zajmują tą profesją. Gdy więc - dokładnie 45 lat temu - urodziła się mała Drew, jasne było, że ona również "skazana" jest na występy przed kamerą.

 • Będzie kolejna "Teksańska masakra piłą mechaniczną"

  Leatherface to jeden z najbardziej znanych filmowych psychopatów -ikona slashera, która w masce uszytej z zamordowanych przez siebie ofiar, sieje postrach wśród kolejnych pokoleń nastolatków. Powstało już kilka filmów, których Leatherface był bohaterem. Wkrótce morderca powróci w kolejnej serii filmów.

 • Córka Moniki Bellucci robi karierę w modelingu

  Monica Bellucci od lat i przez kilka pokoleń fanów uważana za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. Jej uroda zachwyca, talent aktorski zniewala - nic więc dziwnego w tym, że wiele osób uznają ją za ikonę kobiecości i stylu. Okazuje się, że jej córka - Deva Cassel odziedziczyła to, co najlepsze po mamie. A ostatnio światowe media obiegła informacja o tym, że 15-latka rozpoczęła karierę...

 • Maryla Rodowicz: Nie czuję się legendą

  Lubię ludzi i śmiech - twierdzi wokalistka. Jej zdaniem to właśnie optymizm i pogodna natura zdecydowały o jej sukcesie muzycznym. Uwielbiana przez kilka pokoleń Polaków gwiazda nie uważa się jednak za legendę rodzimej muzyki.

 • Matt LeBlanc: Nie chcecie powrotu "Przyjaciół"

  We wrześniu minie 25 lat od emisji pierwszego odcinka kultowego serialu "Przyjaciele". Choć produkcja do dziś cieszy się ogromną popularnością wśród kolejnych pokoleń, Matt LeBlanc przyznaje, że fani raczej nie chcieliby kontynuacji show.

 • Miś Uszatek świętuje 60. urodziny

  Uwielbiany przez kilka pokoleń najmłodszych Miś Uszatek obchodzi w tym roku 60. urodziny. Postać sympatycznego misia z klapniętym uszkiem narodziła się w 1957 r. w pisemku dla dzieci "Miś", ale kultowa stała się dzięki serialowi łódzkiego Se-ma-fora.

 • Bohdan Tomaszewski kończy 90 lat!

  Wybitny znawca tenisa, pisarz i scenarzysta. Znakomity sprawozdawca radiowy i telewizyjny, na którego relacjach sportowych wychowało się kilka pokoleń Polaków. 10 sierpnia obchodzi 90. urodziny.

 • Agnieszka Holland: Polska dla Wajdy zawsze była najważniejszym tematem

  ...- Polska była dla Wajdy najważniejszym tematem. Dla pokoleń polskich filmowców był i pozostanie Mistrzem - Agnieszka Holland wspolmina zmarłego w niedzielę Andrzeja Wajdę.

Zdjęcia na temat: kilka pokoleń
Dyskusje na temat: kilka pokoleń