• Informacje na temat:

  kilka ról

Artykuły na temat: kilka ról
 • ​Teresa Iżewska: Kilka słów zniszczyło całe jej życie

  ..., a do USA zaprosiła ją sama... Marilyn Monroe. Młodziutka aktorka zaczęła otrzymywać propozycje ról w zagranicznych filmach. Zachłysnęła się Zachodem i powiedziała o kilka słów za dużo. W jednym...

 • Angelina Jolie: Jeszcze tylko kilka ról

  "Nigdy nie czułam się dobrze i komfortowo przed kamerą" - wyznała Angelina Jolie. Tymi słowami gwiazda zapowiedziała, że powoli żegna się z aktorstwem na rzecz reżyserii.

 • Ostatnia rola Pawła Królikowskiego. Zagrał u boku syna

  ...30 października ubiegłego roku Paweł Królikowski po raz ostatni zjawił się na planie "Ojca Mateusza", by wcielić się w Pawła Winklera - ekscentrycznego kucharza i restauratora, który zawrócił w głowie Natalii (Kinga Preis). Wkrótce potem aktor trafił do szpitala, gdzie przeszedł operację, po której już nigdy się nie obudził. Ostatni odcinek "Ojca Mateusza" z udziałem zmarłego 27 lutego aktora...

 • Zdzisław Maklakiewicz: Nie wyszła mu rola ojca

  - Maklakowi wszystkie role się udawały. Nie udała mu się tylko rola męża i ojca. Miałam przez to w sercu wiele żalu i smutku - opowiada córka Zdzisława Maklakiewicza, Marta. Własnie ukazała się jej wspomnieniowa książka "Maklak. Oczami córki".

 • "Sex Education": Powrót Gillian Anderson. Jedna z jej najlepszych ról?

  ...portret psychologiczny seryjnego mordercy. Widzowie byli zszokowani pewnym odwróceniem ról. W serialu to Stella miała przelotną przygodę z dopiero co poznanym mężczyzną - nie na odwrót. Rola(...) 'Dochodzenie', ale w filmie takich ról nie ma za dużo"- mówiła w wywiadzie dla angielskiego Vogue przy okazji promocji "Sex Education". W ostatnich latach Anderson wcieliła się także w Medię...

 • Chloë Grace Moretz: 17 lat i 50 ról na koncie

  Ma dopiero 17 lat i wszyscy wróżą jej zawrotną karierę. Chloë Grace Moretz dla roli jest w stanie zamknąć się na kilka tygodni w ośrodku odwykowym dla narkomanów, nauczyć się podstaw gry na wiolonczeli albo przyjeżdżać o 4 rano na plan filmowy, by poddać się wielogodzinnej charakteryzacji.

 • ​Dzięki "Przyjaciołom" stali się sławni. Jak dostali swoje role?

  .... W książce "Przyjaciele. Ten o najlepszym serialu na świecie" Kelsey Miller przybliża, jakie były kulisy zatrudnienia odtwórców głównych ról.

 • W podwójnej roli

  Latami pracował na swoją mistrzowską pozycję. Wyniesiony na sportowy piedestał, równie szybko stał się w środowisku persona non grata. Spektakl Teatru Telewizji przypomni niejednoznaczną historię Jerzego Pawłowskiego.

 • ​"Klan": Tomasz Stockinger trafił do szpitala! Co dalej z jego rolą w serialu?

  ..." zdecydowali, że doktor Lubicz, w którego Tomasz Stockinger wciela się już 23 lata, wyjedzie z Polski, by podjąć leczenie w jednej z zagranicznych klinik. U Pawła kilka sezonów temu zdiagnozowano(...) z odcinków "07 zgłoś się". Kinomanom kojarzy się natomiast przede wszystkim z ról w "Znachorze", "Szwadronie" i "Pestce".  Udział w "Klanie" uczynił go jednym z najpopularniejszych polskich aktorów...

 • Agnieszka Mandat: Pierwsza główna rola

  Agnieszka Mandat powiedziała w jednym z niedawnych wywiadów, że rolę życia ma ciągle jeszcze przed sobą. Być może jest ona bliżej, niż aktorka sądziła.

Zdjęcia na temat: kilka ról
Wideo na temat: kilka ról
 • "Singielka": Anna Oberc o roli w serialu

  Anna Oberc, grająca rolę Moniki w serialu "Singielka", zdradziła kilka szczegółów dotyczących jej ekranowej postaci. Aktorka wyznała, że w życiu prywatnym bardzo rzadko zdarzało się jej bywać singielką.

 • Chylińska bardzo przeżywa jurorowanie w "Mam talent"! "Odchorowuję to kilka dni"

  Agnieszka Chylińska od kilku lat świetnie zarabia dzięki TVN, które angażuje ją do roli jurorek w swoich programach. Właśnie trwają zdjęcia do kolejnej edycji "Mam talent". Agnieszka podsumowała właśnie castingi do programu. Swoje wybory ponoć często odchorowuje nawet kilka dni! (Agencja TVN/x-news)

 • Piotr Stramowski: Projekt tata

  Choć jego przygoda z serialem zaczęła się już dekadę temu, popularność zyskał kilka lat temu dzięki rolom w filmach Patryka Vegi. Piotr Stramowski, aktor i mąż Katarzyny Warnke, właśnie spełnia się w zupełnie nowej, życiowej roli...

Dyskusje na temat: kilka ról