• Informacje na temat:

  kilka smaczków

Artykuły na temat: kilka smaczków
 • Marzena Rogalska już nie boksuje się z życiem

  Marzena Rogalska (49 l.) zdradziła niedawno kilka smaczków ze swojego życia. Niektóre informacje mogą zaskoczyć!

 • Recenzja Toto "XIV": Od przybytku głowa nie boli

  Choć nie brak "XIV" najcięższych grzechów prog rocka, tego albumu nie da się nie lubić. No nie da.

 • "Hannibal": Twórca serialu dziękuje fanom

  Serial "Hannibal" otrzymał nagrodę EWwy za Najlepszy Dramat, a twórca Bryan Fuller podziękował fanom i zdradził kilka smaczków dotyczących czwartego sezonu.

 • 45 lat z "Black Sabbath". Tak rodził się heavy metal

  W piątek, 13 lutego 1970 roku, dokładnie 45 lat temu, wyłaniające się z burzowych pomruków dźwięki katedralnego dzwonu oznajmiły nastanie ery heavy metalu. W rocznicę ukazania się debiutu Black Sabbath przypominamy, jak wszystko to stało się za sprawą jednego albumu.

 • Ojciec Andrzeja Dudy: Mężczyźni pracują, bo muszą, kobiety - żeby się lepiej czuć

  ..."Newsweek" na swoich łamach podaje kilka ciekawostek z życia prezydenta Dudy...

 • Mateusz Kościukiewicz: Ekspert od disco polo

  Współautorem scenariusza do realizowanego właśnie filmu fabularnego "Discopolo" jest znany aktor Mateusz Kościukiewicz. Przygotowując się do projektu, zagłębił się on w historię tej muzyki, wysłuchał większość przebojów i obejrzał niezliczoną ilość teledysków.

 • "Ranczo": Katarzyna Żak nagrała płytę swoich marzeń!

  Katarzyna Żak, czyli Kazimiera Solejukowa z "Rancza", od wielu lat jeździ po całej Polsce z własnym recitalem, w 1994 roku nagrała płytę "Młynarski - Jazz" ze standardami jazzowymi w przekładzie Wojciecha Młynarskiego, a kilka dni temu w sklepach ukazał się jej nowy album z premierowymi piosenkami napisanymi specjalnie dla niej...

 • Shirley Bassey przerabia: Nowa płyta "Hello Like Before"

  Jeszcze w tym roku ukaże się nowa płyta 77-letniej Damy Shirley Bassey, pamiętanej z przebojów z filmów o przygodach Jamesa Bonda: "Diamonds Are Forever", "Goldfinger" i "Moonraker".

 • "M jak miłość": ​Niania z nadwiedzą - rozmowa z Jolantą Fraszyńską

  Sympatię widzów zdobyła m.in. dzięki roli w "Na dobre i na złe", teraz została gwiazdą "M jak miłość". Mimo że ma za sobą dopiero kilka dni na planie, już rysuje się barwny obraz jej postaci. Zuza została opiekunką dzieci Zduńskich, prowadzi kącik złamanych serc w piśmie kobiecym i będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadnie w oko od pierwszego wejrzenia.

 • Jolanta Fraszyńska: Niania i psycholog

  Powracająca na szklany ekran aktorka bawi nas rolą Zuzy w "M jak miłość". Jolanta Fraszyńska jako nowa opiekunka dzieci Zduńskich będzie musiała poradzić sobie z zalotami Filarskiego, któremu wpadła w oko od pierwszego wejrzenia.

Dyskusje na temat: kilka smaczków
 • Re: "Stara baśń": Mija 15 lat od premiery serialu o początkach państwa polskiego

  A ja tam stara baśń lubię. Pod każdym względem jest lepsza od korony królów. Świetna Anna Dymna. Ok zebrowski jest zebrowskim. Super Foremniak w roli jędzy. Na prawdę jest tam kilka smaczków.

 • Re: "Ślepnąc od świateł": Kamil Nożyński zakochał się w... aktorstwie

  Zgadzam się. Baznadziejny. Dwa pierwsze odcinki spoko. Ale potem - masakra. Dotrwałam do końca, ale teraz się zastanawiam po co :) Jest kilka smaczków np. monolog Więckiewicz na basenie, Frycz jest boski. Ale to niestety za mało.

 • Re: "Alternatywy 4": Zrekonstruowane i bez cenury!

  A ja sobie chętnie obejrzę taką odrestaurowaną i reżyserską wersję serialu. Już w tej wersji telewizyjnej było kilka ciekawych smaczków które można było wyłapać, jak np, Docent Furman opowiadający Prezesowi swój życiorys, który akurat był splątany z losami PRL-owskiej Polski, lub tajemniczą rozmowę Prof. Rozwadowskiego i Majewskiego o jakiś tajnych oddziałach SS które działały jeszcze po wojnie

 • Re: Polskie "Przeminęło z wiatrem" ma już 33 lat!

  :) Wspaniała obsada, kawał dobrego kina, uwielbiam ten serial, książka dopełniła, pomogła zrozumieć kilka wątków, smaczków... polecam :)

 • Re: Przed nami finał!

  Miałem okazję zobaczyć kilka odcinków tego serialu w wersji argentynskiej. W polskiej wersji scenarzyści dodali dużo smaczków i postaci przezabawnych dialogów. Nawet na uczelni udało mi się usłyszeć ze słów wykładowcy znany dialog "powoli powoli... stoje stoje". Z samych komentarzy raczej nic nie wyniknie, gdyż ekipa tworząca Wiadomości z drugiej ręki zakończyła projekt z tego co można wyczytać