• Informacje na temat:

  kilka spektakli

Artykuły na temat: kilka spektakli
 • ​Produkuje nowy spektakl swojego ojca!

  Produkcja spektakli teatralnych to dla Michała Lesienia nic nowego. Kilka lat temu aktor -  razem ze swoją ówczesną partnerką Andżeliką Piechowiak, czyli Mirką Kwiatkowską z "M jak miłość" - założył i prowadził Agencję Produkcyjną "Palma". Choć drogi życiowe i zawodowe Michała i Andżeliki rozeszły się, ani on, ani ona nie zrezygnowali z zajmowania się produkowaniem nowych widowisk. Andżelika...

 • Teatr na Open'erze: Spektakle Jarzyny i Wojcieszka

  Podczas tegorocznej edycji festiwalu Open'er będzie można zobaczyć dwa kultowe przedstawienia TR Warszawa: poruszające "4.48 Psychosis" w reżyserii Grzegorza Jarzyny z wybitną kreacją Magdaleny Cieleckiej oraz grane po raz ostatni "Cokolwiek się zdarzy, kocham cię" Przemysława Wojcieszka z muzyką zespołu Pustki wykonywaną na żywo.

 • Powstaje spektakl o mordercach z Rakowisk. "To przedstawienie dla młodzieży w wieku gimnazjalnym"

  Zuzanna M. (19 l.) i Kamil N. (18 l.), para brutalnych morderców z Rakowisk, doczekali się spektaklu zainspirowanego ich zbrodnią. Premiera za kilka dni.

 • "Return to Voice": Kacper Kuszewski i język gaelicki

  Spektakl "Return to the Voice" wrocławskiego Teatru Pieśń Kozła powstał w oparciu o szkocką tradycję i kulturę. W projekcie bierze udział między innymi Anna Maria Jopek, która zaśpiewa w zanikającym języku gaelickim. To jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń teatralnych w Polsce.

 • Małgorzata Socha poprawia sobie humor zakupami za kilka tysięcy!

  Małgorzata Socha (35 l.) wraz z córką wybiera się na kilka tygodni do Sopotu, gdzie wystąpi w spektaklach Teatru 6. piętro. Niestety, nie jest w najlepszym humorze. Brakuje jej kogoś, kto mógłby zająć się Zosią.

 • Etiuda&Anima już za kilka dni w Krakowie

  "Pokażemy Ci wszystko. Odważne dokumenty, urzekające animacje, przejmujące fabuły. Filmy dobre, bo krótkie" - zapowiadają organizatorzy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Etiuda&Anima, który odbędzie się w Krakowie w dniach 21-27 listopada 2014. W ciągu 7 dni widzowie obejrzą 351 filmów.

 • Kilka chwil tylko dla siebie

  ...niespodzianki? - Mam kilka ciekawych pomysłów w głowie i myślę, że wkrótce uda mi się je zrealizować. Na razie muszę odpuścić, bo nie pozwala mi na to czas. Właśnie z tego powodu musiałam(...). Mają też inne zainteresowania. Starsza córka Tosia jest rozkochana w książkach. Czyta nawet w metrze. Na Dzień Dziecka dziewczyny zażyczyły sobie po kilka książek. Marcysia też już powoli...

 • W podwójnej roli

  Latami pracował na swoją mistrzowską pozycję. Wyniesiony na sportowy piedestał, równie szybko stał się w środowisku persona non grata. Spektakl Teatru Telewizji przypomni niejednoznaczną historię Jerzego Pawłowskiego.

 • Dramatyczne wieści o Jacku Rozenku!

  Tygodnik "Rewia" donosi, że Jacek Rozenek (50 l.) ma problemy ze zdrowiem. Przed jednym ze spektakli były mąż "perfekcyjnej" stracił przytomność...

 • Kacper Kuszewski: Więzień jednej postaci

  Swego rodzaju ironią losu jest, że Kacper Kuszewski, artysta grający w teatrze eksperymentalnym, śpiewający w spektaklach muzycznych czy znakomicie tańczący, znany jest głównie z roli w telenoweli. Jednak aktor bardzo lubi swego bohatera.

Zdjęcia na temat: kilka spektakli
Wideo na temat: kilka spektakli
 • Z kim Edyta Herbuś spędzi walentynki?

  terminem w ogóle z każdej strony. Pamiętam, że kilka produkcji biło się o ten termin. Ostatecznie zwyciężył spektakl” – zdradziła, po czym dodała, że mimo wszystko ma nadzieję na „lampkę wina

 • Byzantium

  Dwie kobiety Clara (Gemma Arterton) i Eleanor (Saoirse Ronan), ścigane przez tajemniczego prześladowcę, znajdują schronienie w podupadłym kurorcie nad oceanem. Kiedy na jaw wychodzi ich skrzętnie skrywana tajemnica, staje się to początkiem serii dramatycznych wydarzeń, których geneza sięga kilka wieków wstecz.

 • "M jak...": Był w serialu od początku, teraz go opuszcza?! Mamy komentarz!

  Kacper Kuszewski pogodzi nagrania programu z rolą w jednym z najpopularniejszych polskich seriali? - Od zawsze było tak, że serial zajmował mi kilka dni w miesiącu, bo taki jest cykl produkcji serialu

 • Diana

  Film pokazuje ostatnie dwa lata z życia księżnej Diany. Fabuła skoncentruje się na relacji bohaterki z doktorem Hasnatem Kahnem, który był podobno miłością jej życia. Para zakończyła związek na kilka miesięcy przed tragiczną śmiercią księżnej w 1997 roku.

Dyskusje na temat: kilka spektakli
 • Re: "Bez tajemnic": Krystyna Janda błaga o pomoc

  Najpierw wściekła obraziła połowę narodu, a teraz zwraca się do nich o pomoc. Za własne słowa odpowiada się całe życie, a nie tylko jak jest dobrze. Proszę umieścić w necie kilka spektakli, żeby ci gorsi tez mieli przyjemność ze sztuki.

 • Re: Gwiazdy, które nie popisały się wiedzą

  a także czytałem wspomnienia aktorów, którzy u Grotowskiego w Teatrze 13 rzędów grali. Grotowski nie zezwalał na filmowanie swoich spektakli. Jeden z nich sfilmowano z ukrycia, z wysokości na której(...) niewolniczej pracy. Grotowski po kilka dni z rzędu nie wypuszczał ich z próby teatralnej do domów. Spali na podłodze sceny. Szli do domu tylko wtedy, gdy Grotowski był zadowolony z efektu ich pracy nad jakąś