• Informacje na temat:

  kill bill

Artykuły na temat: kill bill
 • Powstanie "Kill Bill 3"?

  O możliwości nakręcenia filmu "Kill Bill 3" mówi się już od dawna przy wielu okazjach. Jak na razie jednak nic z tych planów nie wynikło. Gdyby jednak Quentin Tarantino zdecydował się powrócić do wykreowanego przez siebie świata, Vivica A. Fox, która w pierwszym filmie wcieliła się w postać Vernity Green, jest gotowa, by ponownie się w nim pojawić.

 • Tarantino nakręci trzecią część "Kill Billa"?

  Fani przygód płatnej zabójczyni zwanej Czarną Mambą mają powody do radości. Quentin Tarantino przyznał, że planuje nakręcić trzecią część "Kill Billa". Film powstanie jednak najwcześniej za trzy lata.

 • "Kill Bill": Jeden film!

  Quentin Tarantino zapowiedział, że na początku 2005 roku na ekrany kin trafi film... "Kill Bill". Produkcja będzie kombinacją scen z "Kill Bill: Volume 1" i "Kill Bill: Volume 2" .

 • Choreografia w "Kill Bill"

  Stowarzyszenie Choreografów Amerykańskich ogłosiło nominacje do swych corocznych nagród. Wśród tytułów, które wyróżniono znalazły się takie produkcje, jak "Kill Bill: Volume 1" , "Kill Bill: Volume 2" i "Piraci z Karaibów. Klątwa czarnej perły" . Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się 17 października w Los Angeles.

 • Powstanie "Kill Bill 3"!

  Quentin Tarantino planuje stworzenie kolejnego filmu z serii "Kill Bill". Następną część aktualnego dyptyku zapowiedział we włoskiej telewizji - w talk-show "Perla con me".

 • Kolejne części "Kill Billa"!

  Dwie kolejne części dylogii Quentina Tarantino "Kill Bill" zostaną nakręcone w Chinach. Tak przynajmniej twierdzi producent wykonawczy poprzednich filmów - Bennett Walsh.

 • Gwiazdor "Kill Billa" aresztowany

  Michael Madsen, aktor znany z ról w filmach Quentina Tarantino "Wściekłe psy" i "Kill Bill", został w środę, 12 września, aresztowany przez kalifornijską policję za jazdę pod wpływem alkoholu.

 • "Kill Bill" triumfuje

  W miniony weekend (16-18 kwietnia) najpopularniejszym filmem w Stanach Zjednoczonych był debiutant - obraz "Kill Bill: Volume 2" , kontynuacja przeboju "Kill Bill: Volume 1" . Film przez trzy weekendowe dni przyniósł wpływy w wysokości 25,6 miliona dolarów. Propozycja Quentina Tarantino wyprzedziła w rankingu inną nowość - obraz "Punisher" , który z wpływami w wysokości 14 milionów dolarów...

 • Będzie podwójny "Kill Bill"?

  Po raz kolejny w mediach pojawiła się nie potwierdzona informacja, jakoby "Kill Bill" , nowy film Quentina Tarantino ("Pulp Fiction", "Jackie Brown" ) miał ostatecznie wejść na ekrany... w dwóch częściach. Pogłoska ta rozpoczęła swoje życie na początku bieżącego roku, po wywiadzie udzielonym przez aktora Davida Carradine'a. Obecnie inne, zbliżone do realizatorów źródło, potwierdziło takie plany...

 • "Kill Bill" powiększa się

  Powiększa się obsada najnowszego filmu Quentina Tarantino, "Kill Bill". Prace nad kolejnym filmem twórcy "Pulp Fiction" trwają już od dłuższego czasu, jednak według ostatnich doniesień zdjęcia do obrazu mają rozpocząć się już latem. Na planie pojawią się między innymi Vivica A. Fox, Michael Jai White i LaTanya Richardson.

Zdjęcia na temat: kill bill
Wideo na temat: kill bill
Dyskusje na temat: kill bill