• Informacje na temat:

  kim jest cezary pazura

Artykuły na temat: kim jest cezary pazura
 • Cezary Pazura: Kocham grać drani

  Ma poczucie humoru i dystans do samego siebie. W serialu "Żmijowisko" gra faceta bez skrupułów, który wierzy, że każdego da się kupić. Prywatnie Cezary Pazura to kochający ojciec, serdeczny człowiek i bardzo ciekawy rozmówca.

 • Cezary Pazura: Głos wariata

  Cezary Pazura użycza głosu jednemu z głównych bohaterów bajki "Na tropie Marsupilami". - Nie podkładam głosu pod "normalnych" ludzi - aktor charakteryzuje swoich bohaterów.

 • Cezary Pazura: Leczę śmiechem

  ..."Jestem lekarzem z natury, bo leczę śmiechem - całe życie to robiłem" - wyznaje w wywiadzie Cezary Pazura. Aktor dodaje, że w serialu "Aż po sufit!" nie musi się już popisywać, a dzięki swojemu komediowemu doświadczeniu może zagrać tę rolę głębiej.

 • Edyta Olszówka i Cezary Pazura: Recepta na szczęście

  Jesteśmy pewni, że widzowie pokochają tę opowieść – przyznają Edyta Olszówka i Cezary Pazura, którzy w nowym serialu grają cudowne małżeństwo z trójką dorosłych dzieci.

 • "Ślepnąc od świateł": Więckiewicz i Pazura gwiazdami nowego serialu HBO

  Robert Więckiewicz i Cezary Pazura to gwiazdy nowej produkcji HBO - serialu "Ślepnąc od świateł".

 • Cezary Pazura: Szanuję wybór córki związany z aktorstwem

  Cezary Pazura nie jest pewien, czy ponownie zdecydowałby się na karierę aktorską. Jego zdaniem obecnie, zwłaszcza w Polsce, panują dość trudne warunki dla osób początkujących w tym zawodzie. Wspiera jednak najstarszą córkę w jej decyzji, choć jednocześnie przestrzega przed trudnościami, jakie mogą ją czekać. Twierdzi też, że Anastazja da sobie radę, ma bowiem talent, a ten broni się sam.

 • Z kim imprezuje Józefowicz?

  Pamiętacie imprezy z lat 80-tych? Natapirowane różowe pasemka, czystą pitą z musztardówki i gryzące opary z Popularnych? Już 20 stycznia w filmie "Sztos 2" Cezary Pazura, Borys Szyc i Janusz Józefowicz przypomną, czym wtedy wibrowały parkiety.

 • Radosław Pazura: Wiara czyni mnie lepszym

  Radosława Pazurę niebawem będzie można oglądać w nowym serialu kryminalnym zatytułowanym "Zbrodnia". Na ekranie jest bardzo nieprzyjemnym i gwałtownym typem. Jednak prywatnie aktor głęboko wierzy, że wszyscy jesteśmy dobrzy.

 • Radosław Pazura: Zazdrośnik z poczuciem humoru

  W pierwszym polskim serialu stacji AXN "Zbrodnia" gra "babskiego boksera". Dostał tę rolę, bo na castingu rozśmieszył komisję.

 • Kto jest kim w "Asteriksie"?

  ...aktorzy, między innymi: Borys Szyc, Daniel Olbrychski, Wiktor Zborowski, Cezary Pazura, Tomasz Kot, Krzysztof Dracz i Jerzy Kryszak. Niektóre postaci zostały powierzone dubbingowym debiutantom(...) i zobaczyć jak to jest naprawdę. Trzeba tak grać, żeby widzowie, którzy przychodzą do kina wszystko rozumieli i jeszcze mieli przy tym wielką zabawę. Gdy słucham jak robi to Czarek Pazura czy Borys...

Dyskusje na temat: kim jest cezary pazura
 • Re: Domy serialowych gwiazd: Cezary Pazura

  Taak a poznała go w pociągu tak przypadkowo i oczywiście nie wiedziała kim on jest

 • Re: Cezary Pazura ujawnia, ile zarabia! Krocie?

  Twoim błędem jest pisanie tutaj . Popraw,bo żałość bierze . A nazywanie Polski cyrkiem pokazuje kim jesteś .

 • Re: Cezary Pazura ujawnia, ile zarabia! Krocie?

  Pewnie co najmniej połowa nie zrozumie co mam na myśli... "Jest czas siewów i czas zbierania plonów". Chciałem zauważyć że to jest tylko i wyłącznie tego pana sprawia ile zarabia, z kim sypia, co je i jak żyje.

 • Re: "Szadź": Maciej Stuhr został... utrzymankiem swej żony!

  Oglądałem "Chłopaki nie płaczą" i stuhr jest w tym filmie żałosny - a całą uwagę kradnie Pan Cezary Pazura który wręcz wyrasta na charyzmatycznego głównego bohatera... No ale Pan Pazura jest Katolikiem odmawiającym Różaniec to i Pan Bóg nie poskąpił mu talentu... A kim jest stuhr?? mały żydek :)

 • Re: Cezary Pazura: Upadek ze szczytu

  oj sorki , dla wszystkich G łupka trzeba umieć zagrać a nie nim być rozumiecie to głupki zagrać , rozumiesz kim jest aktor ,

 • Re: 5 powodów, dla których kochamy nienawidzić Cezarego Pazurę

  Interio, ogarnij się. Kim jest Cezary Pazura, by go nienawidzić? To przecież mierny aktor. Najbardziej kojarzy mi się z Czarkiem duparkiem z 13 posterunku. Biedak cały swój wysiłek poświęcił, by przypominać Jim'a Carrey'a. Żałosna postać nie zasługuje nawet na uwagę. Na nienawiść zasługują tylko wielcy i kontrowersyjni w sposób wybitny. Czarek duparek dla sławy gotów zrobić kupę na stole