• Informacje na temat:

  kim jest facet kasi

Artykuły na temat: kim jest facet kasi
 • Kasia Lins: Rozumiem siebie coraz bardziej, częściej potrafię powiedzieć "nie"

  ...- Wizja jednoczenia niezależnych od siebie dziedzin sztuki zawsze mnie jakoś szczególnie podniecała - mówi Kasia Lins, autorka świetnie przyjętej płyty "Moja wina". Miesiąc po premierze ukazał się jej wyjątkowy koncert "Czego dusza pragnie", który oglądać można jeszcze tylko do 20 lipca.

 • Bartosz Prokopowicz: Wiem, kim jestem, a kim już nigdy nie będę

  Bartosz Prokopowicz uważa, że jego filmowy debiut, "Chemię", trzeba odbierać sercem. "Jeżeli odbiera się go głową, to można powiedzieć, że jest tandetny, kiczowaty, popkulturowy" - przekonuje reżyser.

 • "M jak miłość": To nie jest zły facet

  Marcina z "M jak miłość" czekają emocje jak na kolejce górskiej. Najpierw zaskoczy go Kasia, która postanowi całkowicie zniknąć z jego życia. Następnie matka wyzna mu, że jest umierająca. Jak na obie sytuacje zareaguje porywczy Chodakowski? Czy kiedyś odnajdzie spokój ducha?

 • Jestem dzieckiem szczęścia

  ..." poznałam jego żonę i trzy wspaniałe córki. Jak wyszły te dziewczyny w kapeluszach pomyślałam, że dla takich dziewczyn warto żyć. On jest super tatą, chociaż nadal jest tym strasznym facetem, którego(...), chłopie jednak jest coś w tobie niewyobrażalnego. No właśnie. Co on takiego w sobie ma, że dostrzegła w nim pani przyszłą gwiazdę? - On to ma w pewniej nonszalancji, w swoim bardzo niskim głosie...

 • Mieczysław Hryniewicz: Jestem taki szczęśliwy!

  ...fajną rolę, przez którą dla wielu facetów źle traktowanych przez żony jestem bohaterem. Ostatnio na Pradze usłyszałem: "Panie, pan jest moim bohaterem!". Więc już wiem mniej więcej, jakie ma życie(...) sobie, że w "Na Wspólnej" spędzi pan tyle lat? - A skąd! Ale jestem z tego bardzo zadowolony i wołam: "Chwilo, trwaj!". Jestem w tym niewielkim procencie aktorów, którym się powiodło. Wstyd się...

 • Katarzyna Zielińska wychodzi za mąż!

  Katarzyna Zielińska czyli Marta Walawska z "Barw szczęścia", ma przed sobą najpiękniejsze lato w życiu... Dlaczego? Jak dowiedział się jeden z tygodników, w sierpniu Kasia wreszcie wyjdzie za mąż!

 • "Z mężczyznami lepiej mi się pracuje"

  Novika, czyli Kasia Nowicka, jako wokalistka debiutowała w 2002 roku z zespołem Futro. Później artystka brała udział w wielu przedsięwzięciach muzycznych - większość z nich można znaleźć na płycie "Feat. Novika". Jednak na w pełni solowy album Kasi fani musieli czekać aż do 2006 roku. W nagraniu "Tricks Of Life" wokalistkę wspomogły tak znaczące postacie polskiej sceny muzycznej, jak Envee...

 • Paweł Małaszyński... feministą?

  ...wiadomość. 14 lutego, w Walentynki, odtwórcę postaci dr Maksa Kellera będzie można zobaczyć w filmie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesnej, niebanalnej komedii o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich.

 • "Mam wiele pomysłów"

  Piosenka "Lepszy model" pojawiła się na antenie polskich rozgłośni radio wych wiosną 2002 roku i szybko podbiła listy przebojów. Sprawczynią zamieszania była Kasia Klich, pochodząca z Poznania(...) płytą oraz komercyjnym sukcesie, z Kasią Klich rozmawiał Konrad Sikora.

 • Eurowizja: Poznaj kandydatów!

  Najbardziej znanym uczestnikiem tegorocznego konkursu "Piosenka dla Europy", który odbędzie się w sobotę, 3 lutego, jest duet The Jet Set - czarny koń krajowych eliminacji do Eurowizji w 2006 roku. A kim są pozostali kandydaci?