• Informacje na temat:

  kim jest joanna b

Artykuły na temat: kim jest joanna b
 • Joanna Dudkowska na Top of The Top Sopot Festival 2019. Kim jest?

  Joanna Dudkowska pojawiła się u boku Felicjana Andrzejczaka podczas sopockiego Top of The Top Sopot Festival 2019? Kim jest basistka, która oczarowała widzów TVN?

 • Joanna Majstrak: Wolę być sama niż z byle kim

  Joanna Majstrak ceni sobie czas, gdy jest singielką. Nie jest wtedy przez nikogo ograniczana i może całkowicie skupić się na własnym rozwoju. Nie rozumie kobiet, które boją się braku partnera życiowego. Ona sama woli być sama, niż angażować się w niesatysfakcjonujący związek.

 • Joanna Krupa: Dobrze wiem, kim jestem

  Joanna Krupa jest dziś jedną z najbardziej zapracowanych celebrytek. Udziela się w programach telewizyjnych, gra w filmach kinowych, prowadzi aktywną walkę o prawa zwierząt.

 • "Steve Jobs": Kim jest Joanna Hoffman?

  O ile nazwiska Steve’a Jobsa czy Steve’a Wozniaka są znane na całym świecie, o tyle Joanna Hoffman do niedawna pozostawała dla wielu osobą anonimową. Dopiero Dannny Boyle i Aaron Sorkin, twórcy(...) ręka genialnego przedsiębiorcy jest z pochodzenia Polką. Jeszcze mniej, że jej ojcem jest ceniony reżyser... Jerzy Hoffman.

 • "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami": Z kim zatańczy Joanna Mazur?

  Uczestniczka "Dancing with the Stars" jest cenioną sportsmenką i laureatką Czempiona w prestiżowym plebiscycie Polsatu i "Przeglądu Sportowego". Mazur jest uznawana za jedną z najlepszych(...) srebro na 800 metrów i brązowy krążek na 400 metrów. Joanna Mazur przestała widzieć jako siedmiolatka, jednak nie poddała się. Dzięki determinacji oraz wsparciu rodziny i przyjaciół odnosi sukcesy...

 • Stanisław Jędryka: Do końca nie dowiedział się, kim był jego ojciec

  Do historii polskiego kina przeszły jego produkcje: "Wakacje z duchami", "Podróż za jeden uśmiech", "Stawiam na Tolka Banana", "Szaleństwo Majki Skowron". Prywatne życie Stanisław Jędryka miał jednak poplątane. Reżyser kultowych filmów dla dzieci długo bał się zapytać, kim był jego ojciec. A potem było już za późno.

 • "Miłość jest wszystkim": Z kim romansuje Maciej Musiał?

  Maciej Musiał romansuje z Agnieszką Grochowską! Mateusz Damięcki odkrywa swoje zalety. A Olaf Lubaszenko udowadnia, że wcale nie jest taki święty! W pełnym humoru i wzruszeń zwiastunie świątecznej komedii „Miłość jest wszystkim” zobaczymy plejadę gwiazd.

 • "Szansa na sukces. Opole 2019": Aleksandra Nykiel wygrywa. Kim jest?

  ...z muzyką zaczęła w wieku 7 lat. Obecnie zdobywa wykształcenie do zawodu rejestratorki medycznej. Kocha śpiewać, bo jak sama mówi swoim głosem daje nadzieję i szczęście. W finale Nykiel zaśpiewała(...) "Lucy"! ), Kasia Cerekwicka ( posłuchaj przeboju "Bez Ciebie"! ) i Joanna Kulig .

 • Prawdziwe nazwiska polskich gwiazd. Zmarlak, Kołek, Szczołek. O kim mowa?

  Nie wszystkie postacie, które znamy ze szklanego ekranu w rzeczywistości nazywają się tak, jak nam się przedstawiają. Czasem artyści decydują się na zmianę nazwiska na pseudonim, który brzmi atrakcyjniej lub jest bardziej chwytliwy. Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy?

 • Telekamery Tele Tygodnia 2019: Kim są nominowani?

  Rozpoczyna się kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy 25 lutego 2019 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Zdjęcia na temat: kim jest joanna b
Wideo na temat: kim jest joanna b
 • Joanna Majstrak: Wolę być sama niż z byle kim

  Joanna Majstrak twierdzi, że jest zwolenniczką długotrwałych relacji. Jeśli nie jest w stanie takiej zbudować, woli być singielką. – To bardzo fajny czas, mogę dużo się o sobie samej nauczyć. Mam koleżanki, które boją się być same, ja tego kompletnie nie rozumiem. Wolę być sama niż z byle kim – mówi aktorka.

 • Joanna Majstrak: Wolę być sama niż z byle kim

  Joanna Majstrak ceni sobie czas, gdy jest singielką. Nie rozumie kobiet, które boją się braku partnera życiowego. Ona sama woli być sama, niż angażować się w niesatysfakcjonujący związek.

 • Joanna Krupa ochrzczona w rzece Jordan

  Izrael. Joanna Krupa przed paroma dniami poleciała do Izraela, gdzie odnowiła swój chrzest. Modelka przyznała, że rola Boga w jej życiu jest szczególnie ważna. Przyjmując ponowny chrzest Krupa chciała podziękować Bogu za to kim jest i co osiągnęła. - Najważniejsze dla mnie jest właśnie to, by być dobrym człowiekiem. Jezus był niesamowitą inspiracją dla tylu osób i zrobił tyle niesamowitych rzeczy

Dyskusje na temat: kim jest joanna b